Treść opublikowana przez michu93
-
Spoty wrocławskie
ale jak ci mignąłem to włączyłeś bixa i mi podziękowałeś to ci też machałem
-
Spoty wrocławskie
a ty co latasz i ludzi nie widzisz? wczoraj golfem jechałem i ci migałem, żebyś światła włączył a później po sośni też ze swoją jeździłeś... nic a nic.. choćbym ci w bok audi wjechał p.s. kiedy jedziemy do wrocka na spot?
-
[B5 ADR] Jakie radio do 300zł
bierz pionka w tych pieniądzach chyba całkiem dobre radio, choć wg. mnie to nie wiele różni się od innych technicznie, jedynie wyglądem oraz menu
-
Golf Dwa - Turbodiesel.
Nie nie, no co ty. Tym ic'kiem dociągnę do ok 80KM. Reszte się zobaczy [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 20:13_________________________________________________przywiozłem dziś lampy tylne hella red-black oraz szyberdach - wreszcie będzie sprawny i nieprzeciekający :gwizdanie: jutro montaż i zdjęcia. dodatkowo sprzęt audio z audi wleciał do golfa, niestety brakuje sensownego odseparowanego przodu.. [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 19:44_________________________________________________i tak oto lampki są na samochodzie :
-
[ALL] Na którym biegu lepiej?
tak czytałem, ale to jest tylko ludzka głupota, bo tu usłyszą tam przeczytają, że diesela nie wolno niby przemęczać sranie w banie. poprostu jeździć normalnie dynamicznie a nie pierdzielić się jak emerytowany emeryt-rencista. nie mówię, że ktoś ma jeździć na niskich obrotach, ale skoro ma jechać kilka km na wyższych to nie ma sensu męczyć ucha. później możesz poprostu przedeptać i wszystko będzie ok. przecież po przjechaniu 10km na 1500rpm turbina nie złapie notlaufu.. tak jak napisałem - trzeba jeździć z głową i wszystko będzie ok
-
[ALL] Na którym biegu lepiej?
ale wg. mnie nie ma co z tymi trybami awaryjnymi przesadzać i trząść spodniami. wystarczy normalnie jeździć, jak masz zwykłą drogę i nie przyśpieszasz i nie hamujesz to po cholere cisnąć na 3? turbinę można od czasu do czasu przeganiać i wystarczy a nie musi znowu ciągle na obrotach pracować.. to wszystko też zależy od warunków jazdy, bo jadąc z obciążeniem też nie pojedziesz na 1400rpm, ale jadąc pusty zwykłą prostą to też nie ma sensu cisnąć 3000rpm na 2 czy 3 biegu.. bezsensu wg. mnie.
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
no to jak w każdym ja czaję się na podłokietnik od merca 190 żeby do golfa zaadoptować :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
a co takiego nadzwyczajnego jest w tym podłokietniku?
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
no pół auta rozkręcone no ale nie da się inaczej przynajmniej jest fun z własnoręcznej roboty
-
Spoty wrocławskie
wrocławiacy się rozkręcili
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
ja miałem -40 przód i -30 tył i felgi 16" w zimę nie było problemów nigdzie a mieszkam na wsi, gdzie daleko do miasta za to latem w mieście na progach zwalniających w 5 osób trzeba było uważać, bo czasem szło zahaczyć ale mimo wszystko nad tą niższą opcją bym myślał ale w innej konfiguracji
-
Muzyka w naszych autkach
no tak. z gadu zniknąłeś i nie ma kontaktu.
-
Muzyka w naszych autkach
http://czepek17.wrzuta.pl/audio/19hOw7uCAfa/atb_feat._cristina_soto_-_twisted_love_distant_earth_intro_club_version
-
Strefa Śmiechu
Poranek wczesny Jadę pospiesznym Wprost do Warszawy Załatwiać sprawy. Pociąg o czasie Ja w drugiej klasie Wagon się kiwa Pije trzy piwa. Łódź Niciarniana, W pęcherzu zmiana. Pęcherz nie sługa, A podróż długa. Ruszam z tej stacji Do ubikacji. Kto zna koleje Wie, jak się leje. To co trzęsie się W Los Angelesie Formę osiąga W polskich pociągach. Wyciągam łapę, Podnoszę klapę, Biada mi biada, Klapa opada. Rzednie mi mina Trza klapę trzymać. Łokieć, kolano Trzymam skubana. Celuje w szparkę, Puszczam Niagarkę, Tryska kaskada, Klapa opada. Fatum złowieszcze- -wszak wciąż szczę jeszcze. Organizm płynną Spełnia powinność. Najgorsze to, że Przestać nie może. Toczę z nim boje Jak Priam o Troje, Chce się powstrzymać -Ratunku ni ma. Pociąg się giba, A piwo spływa. Lecę na ścianę Z mokrym organem, Lecąc na druga Zraszam ją struga, Wagonem szarpie Leje do skarpet, Tańcząc Czardasza Nogawki zraszam. O straszna męka, Kozak, Flamenco, Tańczę, cholera Wzorem Astair'a. Miota mną, ciska, Ja organ ściskam. Wagon się chwieje, Na lustro leje, Skład się zatacza, Ja sufit zmaczam. Wszędzie Łabędzie Jezioro będzie. Odtańczam z płaczem La Kukaraczę, Zwrotnica, podskok Spryskuje okno, Nierówne złącza- -buty nasączam, Pociąg hamuje Drzwi obsikuję I pasażera Co drzwi otwiera Plus dawka spora Na konduktora. Resztka mi kapie Na skrót PKP. Wreszcie pomału Brnę do przedziału. Pasażerowie Patrzą spod powiek. Pytania skąpe "Gdzie pan wziął kąpiel?" Warszawa, Boże! Nareszcie dworzec! Chwila szczęśliwa Na peron spływam, Walizkę trzymam, Odzież wyżymam. Ach urlop błogi Od fizjologii. Ulga bezbrzeżna. Pociąg odjeżdża, Rusza maszyna Hen w dal Po szczy... Po szynach.
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
aha no tak, ale powiedz mi co konkretnie prowadzisz tym czarnym kablem?
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
to jest 21mm2? mi takie w b5 bez problemu progami się mieściły
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
ładna sztuka, sedanik, dieselek audio już robisz znowu, więc będzie napewno świetnie grało
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
nie ma czego, skoro jest zamierzony efekt
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
e tam. planuję w przyszłości przebudować bagażnik. ale co nie zmienia faktu, że w boczek nie pójdzie bo i tak skrzynia zostanie.
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
z tym, że ja nie używam bagażnika, więc nie przeszkadza mi to w ogóle. jakbym mógł to bym drugą taką wpakował a jeżeli boczek - skąd miałbym tam wziąć 50l :gwizdanie: chyba sporo wysunięty by był.
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
dzisiaj wpadła wkońcu upragniona skrzynia. płyta MDF miała być 22mm, ale dziś dostałem telefon, że jest ale 30mm więc ok, ale gdy ją dostałem okazało się, że jest 40mm wymiar bardzo fajny, pomijając ciężar skrzyni, neistety wymiary płyt dałem pod 22mm, więc małe problemy były, ale szybko sobie z nimi poradziłem, niestety tu i ówdzie wystaje 1-2mm no ale własnoręcznie robiłem, skręcałem więc i tak jestem zadowolony tunel 100mm głęboki na 25cm, skrzynia uszczelniona sylikonem oraz na tylnej ściance jakiś materiał z innego głośnika położyłem. i teraz trzęsie autkiem bo taki miał być efekt, żeby grało i masowało zdjęcie z lampą, więc trochę lipa. jutro ogarnę lepsze foto i film jakiś może. czym to teraz obić? myślałem o alkantarze, nawet mam materiał ale nie wiem. to i tak latać nie będzie, bagażnik zawsze pusty a skrzynia będzie przykręcona, więc latać nie będzie.
-
Muzyka w naszych autkach
- [B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
tragicznie to wygląda zielona kropka :gwizdanie: szachownica pasuje tutaj pięknie- [B5 1Z] A4 TDi
ale jak szykuje się swap to nie widzę bezsensowności upchnięcia większych hamulcy, skoro trafią się okazyjnie- [B5 ADP] Czerwona bestia Kujawsko-Pomorskie by remas
ja już się wypowiadałem. auto ok, ale te sonaryyy ale wizja jest przekox - [B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL