Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Może być i więcej. Ja mam na blacie teraz trochę ponad 215kkm Auto było w PL u jednego właściciela od 2008 roku to jestem ciekaw ile miało wtedy jak je sprowadzał Trzeba przyznać, że jest zadbane ale stawiam, że jest cofnięte o dobre 200-250kkm. Dla porównania dwa tygodnie temu kupiliśmy dla brata też B5 AJM z 2001 roku od Niemca ale na blacie prawie 350kkm a auto w środku bez żadnych śladów zużycia, zawiecha jak nówka, silnik przykurczony i widać, że nikt tam łap nie wkładał, pompki idealne, pali od kopa... naprawdę byłem w szoku, że takie egzemplarze jeszcze się uchowały.
  2. No no... piękny przebieg patent z wycieraczką dobry
  3. Też tak myślę i ważne, że wszyscy cali a auto się wyklepie Gorzej gdybym nie odbił w lewo i byłaby czołówka Niestety tak się kończy połączenie BMW + letnie opony + młody, łysy kierowca w dresie + 15cm śniegu i cienka warstwa lodu pod nim.
  4. No, no... towar deficytowy Ale masz rację, bez boczków i foteli do kompletu nie będzie robiło takiej roboty jak powinno
  5. Myślałem o tym ale tak jak wspomniałem na początku auto ma mi służyć na budowie domu więc grubsze mody nie wchodzą w grę a jak ładować pakiet z Esy to bez koła i gleby by się nie obyło
  6. Dodatnie w okolicach 20-32 ale po przygazowaniu na drugim i czwartym cylindrze lecą bardzo szybko do góry i przekraczają 100 UP. 17.02.2016 Kur*a! Pierwszy raz w tym roku spadło 15cm śniegu i już wystarczyło żeby na drogach zrobił się kataklizm! Najgorsze w tym wszystkim jest to, że miałem spotkanie bardzo bliskiego stopnia z typowym kierowcą BMW, któremu pomyliły się pory roku i jeździł na letnich oponach Efekty "spotkania" poniżej Mało brakowało a zaliczyłbym czołówkę i tylko dlatego, że byłem przytomny za kierownicą i odbiłem w drugim kierunku obyło się bez ofiar i większych szkód (nie licząc zderzaka, który i tak miałem do wymiany, maski, błotnika, reflektora i kilku innych plastików).
  7. Tak, pompę można uszczelnić co nie zmienia faktu, że może być ona już zwyczajnie zatarta a króciec mimo wszystko zacznie puszczać ciśnienie. Stwierdziłem, że zrobię to raz na nowej pompie i nigdy więcej nie będę do niej zaglądał Sprawdzałem Michał i wychodzi na to, że są na miejscu ale jakoś dziwnie głęboko schowane w porównaniu do AWX-a którego kiedyś miałem. Zastanawiam się czy na pewno tak ma być ale jutro auto idzie na profilaktyczną regulację pompek (trochę BIP-y mi się nie podobają) więc poproszę mechanika żeby rzucił na nie okiem.
  8. Nie ma co czekać tylko kupić nową i wymieniać ale już Ci współczuję gimnastyki przy tej jednej felernej śrubie, której nie widać
  9. Bez logów dynamicznych ciężko cokolwiek powiedzieć.
  10. Myślę, że mimo wszystko warto
  11. Koniecznie musisz wrócić z aparatem
  12. Moim zdaniem można mu zaufać bo robiłem nim już kilka innych reflektorów dla znajomych i z moich obserwacji wynika, że nic złego się nie dzieje. Z resztą jeżeli robisz to sam i zdecydujesz się na zakup tego środka to raz na kilka miesięcy wystarczy, że odświeżysz warstwę filtra a zanim zużyjesz taką buteleczkę to minie kilka lat. UP. 16.02.2016 Dawno nic nie pisałem ale auto dzielnie nabija kolejne kilometry Niestety zaliczyłem lekkiego dzwona (hak holowniczy) w wyniku czego mam do wymiany przedni zderzak Na szczęście uderzenie było lekkie dlatego chłodnice nie ucierpiały. Niebawem się to ogarnie Wczoraj popołudniu dotarła kolejna paczka od Dzika a w niej zupełnie nowa pompa vacum Boscha stara niestety puszczała już paliwo, olej oraz podciśnienie przez felerny króciec Przy okazji wreszcie zaślepiłem EGR oraz wymieniłem uszczelkę pokrywy zaworów, która delikatnie się pociła, ponadto wleciały nowe żarówki i filtr kabinowy z aktywnym węglem . Kilka fotek z pracy poniżej
  13. Animal odpowiedział(a) na Audi_B6_Fan temat w 1.9TDI
    Ale auto powinno odpalić także bez świateł pozycyjnych tyle, że po kilkusekundowym kręceniu rozrusznikiem
  14. Ależ ona piękna Ale z tą przepływką to już przegięcie
  15. No tak ale założyłem sobie, że pewnie jakieś widełki w budżecie ma... z drugiej strony czy warto dopłacać skoro obydwie maszyny nie różnią się wiele? Myślę, że nie. Chociaż z Lare nie miałem styczności więc mogę się mylić
  16. P7 w tym budżecie będzie ok. Ewentualnie coś podobnego od Lare.
  17. A no to i tak dobry czas Ja rozbierałem jednego dnia popołudniu i zajęło mi to prawie 3h a na drugi dzień przytargałem inny magiel i składałem do kupy co poszło zdecydowanie szybciej bo raptem godzinkę i może 15 minut. Ogólnie to byłem przerażony bo słyszałem wcześniej jaka to "przyjemna" robota ale teraz stwierdzam, że nie ma się czego bać
  18. Miałem kiedyś w B6 to samo. Dopiero wymiana magla pomogła... mi zajęła 4h a Tobie?
  19. No to i ja wrzucę swoje "3 grosze" U Marcina zaopatruje się już blisko 3 lata i za każdym razem jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i zarazem serdeczności z jaką podchodzi do klienta. No i nigdy nie czekałem na paczkę dłużej niż jeden dzień co jest bardzo ważne. Z racji, że jestem już w zasadzie stałym klientem to ostatnio dostałem wypasioną bluzę "ZF" Dlatego ze specjalną dedykacją dla Dzika zamieszczam fotki w dowód, że bluza dotarła i leży idealnie a właściciel cieszy się z gadżetu jak małe dziecko POLECAM! POLECAM! POLECAM!!!
  20. Jeszcze powiedz, że w dieslu
  21. Gratulacje! Piękne auto a kolor po prostu miażdży
  22. Dobra robota! S6 C7
  23. Pewnie tej nocy nie prześpisz, a drugą prześpisz w aucie Czekamy na relację Poprzedniej nocy pewnie nie przespał a tej nie prześpi tym bardziej bo będzie tylko chuchał, dmuchał, głaskał.... :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.