Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też tak zawsze mówiłem ale po kilku dniach się nudziłem i zaczynałem jeździć i zwiedzać to i owo Jak nie miałeś wcześniej okazji to polecam rejs statkiem po okolicznych wyspach - na pewno będą łazić po plaży i proponować
  2. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byłem w Makarskiej dwa lata pod rząd i totalnie mnie oczarowała choć trzeba przyznać, że duża mieścina W tym roku jadę do Czarnogóry żeby coś więcej zobaczyć
  3. Ja bym dał ścięte Ultery na Twoim miejscu
  4. Dobrze wiedzieć
  5. Tylko przymiarka czy już są w komplecie na aucie?
  6. Fajna baza i jest co rezać
  7. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potwierdzam - licytacja to chyba najlepszy sposób i o ile mnie pamięć nie myli to mój poszedł za 450zł
  8. Jak zawsze profi robota i fajna relacja mimo, że zdjęcia efektów po korekcie jedynie w garażu Nie dziwię się, że właściciel nie poznał auta
  9. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poważnie mówię
  10. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    45mm. Ja zamówiełem 50mm i były za duże ale dotoczyłem tulejki
  11. Jest git Choć ja mam ją zamocowaną nieco wyżej ale to już kwestia gustu i zdecydowanie może zostac tak jak jest
  12. spokoknie możesz zakładać bez osłony baku. nic złego się nie stanie
  13. Piękna robota i znowu auto w bieli się trafiło
  14. Mówiłem Ci, że to mod warty przemyślenia. Sam odkąd mam bixy na soczewce z B8 to w każdym innym aucie marudzę, że nic nie widać po zmroku Panowie a jak to jest ze SWAP-em 2.7 BiT do B7? Konstrukcyjnie pewnie nie ma problemu ale jak z elektryką?
  15. No to teraz front musi być dopiero agresywny Pakowałeś soczewkę z B8?
  16. gratuluję zapału i ogromu pracy jaki już wykonałeś przy tym projekcie. Będę obserwował
  17. To może tylko na fotce wygląda jakby stał wyżej niż z przodu kurcze no to dałeś mi teraz do myślenia. W życiu nie miałem styczności z dobrym gwintem a zraziłem się do niego przez te wszystkie VW z Ta-Technixami co są sztywne jak beton i skaczą jak piłeczki na żwirze Dobra koniec OT
  18. No w porównaniu do tego co było to rzeczywiście rewelacja Ale nie myślałeś, żeby jeszcze trochę tył obniżyć? Jak wrażenia po przesiadce na gwint?
  19. Idealne spasowanie tych końcówek
  20. No to pochwal się Krystian jak auto teraz się prezentuje
  21. +1 aczkolwiek zderzak przedni z Esy zaczyna wyglądać dopiero z dokładką z Cupry Tutaj jest miazga po prostu
  22. jak większość osób która miała styczność z Megsem ;-) jest bardzo dobry i wydajny
  23. pokazywał Ci jakieś swoje prace?
  24. Ja spłukuję przed pianowaniem. A woda demineralizowana dopiero po pianie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.