Treść opublikowana przez Animal
-
Moje prace
Pewnie dlatego, że tak niestety wygląda większość aut w tym kraju, które są użytkowane codziennie a nie od święta. Piękna ta czerwień czekam na relacje
-
S4 B6 Avant - pĂłki co tylko 621hp i 754Nm - bedzie wiecej
Mega ciekawy projekt będę śledził wątek i liczę na jakieś filmy co by posluchać i zobaczyć jak to jedzie
-
Flexowe Rewolucje
Świetna robota Panowie
-
Potrzebna pomoc w doborze nowego koloru felg do samochodu :(
Jak dla mnie to najlepiej zostań przy srebrnych albo ewentualnie walnij jakiś grafit ale beż żadnych kolorowych rantów
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Świetna furka Ci się trafiła a kolorystyka całości ryje mi beret
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
No faktycznie w tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak się napić
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
No to będzie grubo a nie myślałeś o GTB 2260 VK?
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Coś w tym jest bo raz w tygodniu auto muszę umyć bo inaczej chory chodzę i nie mogę patrzeć na nie patrzeć ale zarost wygnieciona koszulka do chodzenia po domu już mi tak nie przeszkadza
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
No to będzie na pewno dobrze hamowało a jakie plany związane z mocą? P.S. Graty wykonanej pracy przy aucie
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Dzięki za dobre słowo ale jeszcze sporo pracy przede mną żeby auto było kozak końcówki to 90 ale no name. Ultery prawdopodbnie zamówię w tym lub następnym miesiącu Taka sytuacja
-
B6 DIVISION
A Hiszpan przypadkiem nie kupił drugiego kompletu kół? A tamta sprawa trafiła na policję i nie wiadomo jeszcze co dalej?
-
[b6 AWX] avant 161km/366nm,pakiet s-line,gwintKW,heble 321mm
Fiu fiu, posprzątałeś, że aż całe wnętrze wywiało A tak poważnie to świetna robota! Fura robi robotę
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Bixy dobrze by siadły pod ten front ale i tak już jest miazga
-
B6 DIVISION
Mam to samo z kluczykami. Przyuczałem je VCDS-em po zmianie baterii a i tak działają jak chcą. Dziwne jest to, że po kazdym naciśnieciu guzika VCDS podpowiada, że pilot jest widziany ale mimo to nie działa. Już mi ręce do tego opadają
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Naprawdę zacny setup zimowy graty włożonej pracy bo efekt jest mega! A jak spisuje się gwint po dłuższym użytkowaniu? Kręciłem nim coś na zimę?
-
B6 DIVISION
Myślę, że KW, H&R... ewentualnie tańsze AP, Vogtland
-
[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
Wyglądają świetnie
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
... to teraz kierownica?
-
Moje prace
Świetne podsumowanie Griffe. Można by rzec, że wręcz małe kompendium wiedzy na temat środków do pielęgnacji lakieru
-
[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
Proszkowo malowane?
-
Moje prace
Świetna myśl Sector Sam powoli zagłębiam się w temat i uważam, że dobrze się na kimś wzorować i czerpać inspiracje... więc dobrze uczyć się od najlepszych
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Też stawiam, że to jakaś podróbka... pytanie tylko jakiego pochodzenia bo nie koniecznie musi to być chinol
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
A ja mam 18" na zimę i się nie zgadzam, że to przesada
-
Jak osiągnąć taki efekt ?
A od kiedy to dyskutuje się o gustach?
-
Jak osiągnąć taki efekt ?
Sorry za OT ale czy Ty baszmak7 musisz wszędzie robić taki syf i pisać bzdury? A dźwięk faktycznie ciekawy