Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Garet

  1. Garet odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    proponuje ci na tył wycieraczkę od polo, detal ale dodaje uroku
  2. nareszcie jakies podobne audi do mojego z okolicy
  3. mi doczyszczenie tego lakieru zajelo caly dzien, oczywiscie mowie tutaj o domowym czyszczeniu, zadne profeska...
  4. mam ten sam kolorek, albo mi sie wydaje albo ten kolor jest taki zawsze nie do konca czarny, jakby chciał iść w szarość
  5. x5 lub chyba junior_tdi cos mial z bmw w 19"... z e63 i jest ogień z d*py, a ogień po całości to bentleye w 19"
  6. Garet odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    I racja, wywal ją i schowaj do czasu założenia esowskiego zdesia(jesli taki planujesz, bo w serii to "dokładka dokładki", a duzo lepiej sie zaprezentuje zdesio na gładko przy tym kolorku
  7. ciekawy silniczek, obyś nie miał z nim za duzo problemu, lubi cieknąć... Szkoda ze bez quattro bo była by kosa
  8. Ten napis Hertz z tyłu to wieje wiochą dla mnie
  9. Do kompletu musisz jeszcze jezdzic w kasku bo furmanka bedzie sa chwile wygladac jak rajdówka
  10. gdzie dostac taki zapach?
  11. nic nie zaryczy jak v8, co nie znaczy ze 2,7 nie zaryczy pięknie...
  12. taka sytuacja...
  13. no właśnie na pewien czas... Baza ładna, kozica jak moja i tez bez chromów w szybach i na relingach, ale z tego też da się wycisnąć kosę
  14. jak to mówią : "Nie bądź łosiem, wsadź v8" a potem lej 20l/100km ;p
  15. co praca? przeciez nie włożę tego sam, od tego są spece, w rmmotors nie jest to problemem
  16. ten zapach to jakiś unikatowy?
  17. żeby wlożyc 2,7 to tez kasy trzeba nie wiele mniej, wiec ja wolę 4.2 i sprzedaję swoje radio
  18. ten silnik by się ugotował w tej budzie - wy***rdoli mu gdzieś na mieście korek od bulgotnicy, tłok przez komin zaglądnie do kabiny i powie Zdejm nogJe z gazu bo nie ujebiem! święte słowa Garet dało by się w jakiś sposób ogarnąć temat chłodzenia, nie wierzę, że nie. (sam miałem z bratem ten problem ale w innym pojeździe). BTW, V8 pod maską to by był unikatowy projekt, do czego chyba każdy tuner dąży Zaden problem swap v8, orientowalem sie w temacie, zreszta jest moj temat na forum, http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/swap-v8-282348/. Koszt okolo 10.000 z kompem stand alone czy jakoś tak Chłodzenie to nie problem. Takie projekty powstawały:
  19. naprawdę nie wiem co Ci się podoba w czarnym znaczku w grillu, który przy tym kolorze traci się i zlewa w jedną całość... Ori duzo lepiej, rama moze byc czarna - takie moje zdanie, a Ty możesz z nim zrobić co chcesz... Po za tym Autko super Pozdrawiam
  20. duzo pisania a zero zdjęć, które chyba Nas bardzo interesują, mam rację Pany????
  21. to nie giełda...
  22. to już lepiej wsadzić 4.2 i nie potrzebujesz audio w samochodzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.