Treść opublikowana przez peter22
-
Audi A6 C7 by 7ups
grubo lecisz z tematem
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
kierownica jak w formule 1 tyle guzików napchane ;o)))
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
ten wzór nigdy mi się nie podobał , możesz coś powiedzieć na temat tego adaptera . fele od q7 można wyrwac w dobrych pieniądzach
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
dzięki za wypowiedzi ;o)) na forum a8 pokazali mi zdjecie a8 d3 na 21 rotor i wygląda niestety słabo . Tak normalnie nijak . heh rotor odpada decyzja podjeta. jeszcze raz dzięki za wasze opinie. Szukam czegoś na lato wiec wszystkie opinie mile widziane
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Myslałem o czymś innym . Rotory to trochę oklepane felgi z rok temu był na nie szał i wszyscy je wkładali ja chciałem coś bardziej indywidualnego wsadzić . Zobaczymy jak wyjdzie . jeszcze trochę czasu zostało do lata Pany jak wam się widzi ROTOR 21 cali na a8 d3 . Mało czasu jiż do lata i trzeba już konkretnie się zdecydować
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
autko ładne jedynie co je szpeci to ta rejestracja na przodzie . wywal tą podkładkę podnieś ją do góry i przypnij na trytki lub jakiś magnes .
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
jakie plany na nowe wozidło???
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Kierownica robi robotę .
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Elegancko, i niech mi ktoś teraz powie ze od s6 wyglądasją lepiej .
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
elegancki wózek
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Takiej samej długości miałem obje
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
powinieneś jedną schować bardziej bo tak to zawsze albo jedna będzie za bardzo schowana albo będzie wystawać . Zobacz jak u mnie były . Oryginalne od s6 dla mnie za małe takie fifki . Popraw tak jak ja miałem i będzie elegancko .
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
niestety fajnych felg o rozmiarze 21 jest bardzo mało (w rozsądnych pieniądzach ;o)) . Są rotory ale słabo wyglądają na a8 tzn może nie slabo , ale nie wiem czy pasują do a8.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
auto fajne dla mnie felga tylko do zmiany na większą reszta ok
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
coś drgnęło w temacie ??
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
szukaj rs 6 inne nie mają racji bytu hehe
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
pasuje wszystkie grille są takie same nawet od rs6 pasuje
-
BMW E61 520D Full M.
z tego co pamiętam jak miałem e61 to jest jakiś przewód który wychodzi z kompresora jest na jakiejś sprężynie czy coś takiego. Dobrze jest tam zaglądać co jakiś czas i zobaczyć w jakim stanie jest przewód . jak się przetrze to kompresor zaciągnie syf i może się zatrzeć . Takie informacje wyczytałem kiedyś na forum BMW
-
BMW E61 520D Full M.
tak wszystkie
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
pomyśl od razu o 20 calach opony tańsze i większy wybór a komfort jazdy taki sam a audiczka będzie wyglądała o niebo lepiej na 20 niż na 19
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
audi ładne jedynie co szpeci to auto to felgi , reszta ok
-
Zaworki zwrotne oleju w naszych 4.2 V8
w głowicach chyba nic nie ma , miałem grzechotanie czasem po nocy , a że auto kupiłem z 4 miesiące temu to robię wszystko kompleksowo , żeby nie rozbierać wszystkiego po kilka razy
-
Zaworki zwrotne oleju w naszych 4.2 V8
dobrze ze znalazłem ten temat ;o), Jestem właśnie po wymianie zaworków , dodatkowo uszczelki pod pokrywami pod kolektor ssący (jakiś c**j poskładał wszystko na sylikon ) dodatkowo rozebrana została chłodniczka oleju w której jest plastykowy kruciec i kolejne uszczelki i zimeringi, wymienione zostały też zaślepki wałków z zimeringami . Wszystko zamówione w ASO przez znajomego co ma za***iste zniżki. koszta wyszły mnie około 800 zł . Moje auto to co prawda a8 i na tamtym forum poczytałem o występujących wyciekach w tych silnikach i od razu powymieniałem wszystko . Auto legitymuje się przebiegiem 160 tyś i wszystkie uszczelki były dosłownie "drewniane ". twarde , sztywne , nic dziwnego że olej się sączył z pod pokryw . Teraz mam poskładane wszystko tak jak należy bez sylikonu na nowych oryginalnych uszczelkach i zimeringach. Teraz tylko pozostało jeździć i cieszyć się jazdą . Najwięcej roboty jest z chłodniczką (brak dostępu ).
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
cisza bo kasa się zbiera i jeszcze 2 dziecko na dniach ma wyjść na świat . Jak na razie to tylko woski raz w tygodniu i śmigam . Gaz ładnie zamontowany, byłem na korekcie i wszystko ładnie chodzi . miałem problem z jedną sondą ale chyba było coś z wtyczką bo od 2 tygodni spokój . W aucie wymieniłem olej i wszystkie filtry. czekam aż temperatura troszkę spadnie i wstawiam na sprawdzenie zawieszenia i zbieżność . Auto pali w cyklu mieszanym 20 litrów gazu (nie da się tym wolno jeździć ).Może uda się zrobić pełną korektę przed zimą. Na pewno do malowania idzie przedni zderzak i dolne progi ponieważ są strasznie wypiaskowane w niektórych miejscach widać już biały podkład. Szukam na spokojnie zderzaka s8 na tył . I to tyle jak na razie dawno nic nie pisałem co się dzieje z autem więc tak : poczytałem troche na forum a8 oraz tutaj u kolegów co smigają s4 b6 i okazało się że dopadły audice standardowe usterki , czyli wyciek oleju z pod dekli i zaślepek wałków , wyciek płynu chłodniczego, zaworki olejowe oraz do wymiany tuleje w górnych wahaczach . Zamówiłem prawie wszystko w aso dzięki koledze nie było tragedii posiada spore zniżki. Dzisiaj byłem zobaczyć jak tam prace. No i standardowo tak jak wyczytałem na forum jakiś debil poskładał dekle dodatkowo na sylikon , masakra. Na chwile obecna zawieszenie zrobione, zaworki olejowe zmienione, zaślepki wałków z oringami wymienione, dekiel od strony pasażera poskładany na nowa uszczelkę plus wymienione świece, pozostał jeszcze od strony kierowcy no i nieszczesna chłodniczka olejowa do której jest masakryczny dostęp jest w niej plastykowy kruciec który sobie peka lub rozpada się na kawałki (jak dla mnie słabe rozwiązanie z tym krućcem silnik generuje taka temperatur że nie ma co się dziwić że ten kawałek plastykowej rurki nie wytrzymuje ) . Doszły jeszcze nowe uszczelki kolektorów , bo tez ktoś sylikonu nawalił. Generalnie wszystkie uszczelki i zimeringi jak to nazwał mój kolega mechanik zrobiły się drewniane , sztywne twarde , więc nie ma co się dziwić że olej puszczały. Dziwi mnie że przy takim aucie żal jest ludziom pare złotych na nowe uszczelki i zimeringi. tym bardziej że 40 tyś km temu był robiony rozrząd . No ale mam nadzieje że teraz autko będzie jeździło bezproblemowo . Można powiedzieć że przechodzi duży przegląd . Na nowy sezon letni szukam felg 20 na chwile obecną padl pomysl na takie http://allegro.pl/axe-ex14-20-9j-10-5j-5x112-i5263843371.html
-
Corvette C5- Stano
to ześ zakup na zimę zrobił ;oDD