Treść opublikowana przez misiek95
-
Zamiennik katalizatora 1,9 tdi AJM
u mnie też wydech rozpina się dopiero w połowie auta:wink:
-
Metaliczny dźwięk przy przyspieszaniu w A4 B7 1.9TDI
mam w garażu podnośnik i sprawdzałem już ten wydech na milion sposobów:wink: kat może wydawać takie dźwięki? ale dlaczego tylko 1,2 bieg?
-
Polerowanie halogenów w lifcie
ja próbowałem sam ale tylko sie nawkurwiałem a na koniec rozkleiłem halogeny i wsadziłem w nie dejlajty okrągłe i taki był finał na szkło to z tego co pamiętam tlenek ceru, jeżeli jest porysowane a czy da sie coś poradzić na takie odpryski jak u mnie były to nie wiem:naughty:
-
Rezanie bixenonu
też tak mi sie wydaje:whistling: kolega ma US bez tych oprawek i od razu widać że czegoś tam brakuje ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- ale jak kierunek mryga to efekt fajny:decayed:
-
Wnerwiający odgłos zamykania drzwi.
pewnie nie będzie Ci się chciało bawić w wygłuszanie więc mam łatwiejszą opcje dla Ciebie z jakiegoś auta na części zawiń te gąbki wygłuszające i w każde drzwi zamiast jednej zapakuj dwie. Cudów nie oczekuj, ale różnica była u mnie znacząca, więc pewnie i Tobie pomoże.
-
Rezanie bixenonu
jak robisz USA to wywal, pomarańczowa żarówka robi fajny efekt jak nie ma oprawki:naughty: jakby ktoś potrzebował to zostało mi pare części z lamp, m.in klosze, ramki całe te w których siedzi kierunek, wszystkie śruby regulacyjne, klipsy jakieś
-
Metaliczny dźwięk przy przyspieszaniu w A4 B7 1.9TDI
Walcze dzisiaj cały dzień z metalicznym dźwiękiem pojawiającym się przy przyspieszaniu na 1,2 biegu.Pacjent to auto z profilu, ajm fwd. Kiedy wciskam gaz mocniej, pojawia się metaliczny odgłos, mam wrażenie że z tyłu auta ale pewności nie mam. Na pierwszy ogień przymocowałem wszystkie osłony termiczne tak jak powinny być. Potem wymieniłem tłumik środkowy na ori nóweczke bo stary już był moocno wysłużony. Wymienione wieszaki wydechu i łącznik skręcany na śruby. Sprawdzałem także poduszki silnika. Łącznik elastyczny wiem że był wymieniany, co do kata to nie mam pojęcia co z nim jest. Nie wiem, czy to wydech czy raczej coś związanego z przeniesieniem napędu... Kombinowałem w tym kierunku że dźwięk może być związany z tym że przy przyspieszaniu przód się podnosi a tył opada, ale chodziłem pół godziny pod autem na podnośniku i nie ma tam nic takiego co mogło by hałasować. Może jakaś śruba lata po jakimś profilu zamkniętym? Sam nie wiem
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
czekamy na info:banan:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
bede
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja rano na mecz jade, więc zależy o której
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
dbaj o te koła:naughty: w następnym sezonie je zabieram:whistling:
-
Przycięte końcówki wydechu
Gradacji nie pamiętam. Wszystkie papiery na mokro i skończyłem na 1500. Potem filc na polerke, wysokie obroty i cos takiego Cała operacja z przycięciem i polerowaniem zajeła mi chyba godzinke albo półtorej:whistling:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Skąd ty to wiesz? wczoraj walczylem z wyciekami z egr a dzisiaj jazda z lakierem
-
Przycięte końcówki wydechu
Post wyżej masz wszystko opisane... Efekt dzisiaj jest taki sam jak na zdjęciach. Nic się nie zmieniło Przy myciu auta trzeba pamiętać żeby gabeczka przetrzeć krany i jest git
-
Moje prace
Kiedy jakaś relacja?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja dzisiaj chyba zaexperymentuje i wrzuce wskazówki z passata b5:wink: ale tylko te duże, bo nie mam czterech małych
-
Przycięte końcówki wydechu
Szlifierka . Po samym cięciu była kaszana, później przykładalem szlifierke od dołu tak, żeby środek tarczy był w środku rurki. Chwile przytrzymujesz w takiej pozycji i wychodzi idealnie. Później już papierkami można wprowadzić żeby krawędzie były równe
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
:grin:
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
czekam na ten bixenon, bo takiej wielkiej soczewki to jeszcze chyba nie widzialem w b5:wink: grill jednak zostawił bym ori, ta siateczka jakoś nie leży:naughty:
-
Uszczelka drzwi cieknie pomocy !!
Uszczelka jest mocowana na spinki, jak chcesz to kolega Al@n powinien takie mieć, bez problemu mu wytłumaczysz o co chodzi. A tak poza tym to myślę, że nie masz wygluszenia oryginalnego na boczku bo gdybyś miał, to woda nie miała by żadnego kontaktu z glosnikiem
-
Dolne listwy drzwi - zamiennik
że co są? Przykręcone do drzwi srubką Nie ma takiego gościa to była okazja
-
Tuba do ori sprzętu
Jednak nie mam tak, nie doczytalem. Kolega wyżej ma rację, jeżeli chcesz poprawić jakoś to moim zdaniem najlepszą opcją jest subwoofer i głośniki jakieś lepsze z przodu podpiąć pod jakiś czterokanalowy wzmacniacz. Ja tak mam i zakmnąłem się w kwocie 600
-
Tuba do ori sprzętu
Ja tak mam aktualnie
-
Dolne listwy drzwi - zamiennik
Przecież one są przykrecone
-
Tuba do ori sprzętu
Zda. Ja tak miałem :wink. Teoretycznie nie powinno się tak robić chyba... Ale działa bez zarzutu. Ja miałem nokie, koledze Al@n podlaczylem tak samo pod bose i tez zadowolony