Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. u mnie też wydech rozpina się dopiero w połowie auta:wink:
  2. mam w garażu podnośnik i sprawdzałem już ten wydech na milion sposobów:wink: kat może wydawać takie dźwięki? ale dlaczego tylko 1,2 bieg?
  3. ja próbowałem sam ale tylko sie nawkurwiałem a na koniec rozkleiłem halogeny i wsadziłem w nie dejlajty okrągłe i taki był finał na szkło to z tego co pamiętam tlenek ceru, jeżeli jest porysowane a czy da sie coś poradzić na takie odpryski jak u mnie były to nie wiem:naughty:
  4. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    też tak mi sie wydaje:whistling: kolega ma US bez tych oprawek i od razu widać że czegoś tam brakuje ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- ale jak kierunek mryga to efekt fajny:decayed:
  5. pewnie nie będzie Ci się chciało bawić w wygłuszanie więc mam łatwiejszą opcje dla Ciebie z jakiegoś auta na części zawiń te gąbki wygłuszające i w każde drzwi zamiast jednej zapakuj dwie. Cudów nie oczekuj, ale różnica była u mnie znacząca, więc pewnie i Tobie pomoże.
  6. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    jak robisz USA to wywal, pomarańczowa żarówka robi fajny efekt jak nie ma oprawki:naughty: jakby ktoś potrzebował to zostało mi pare części z lamp, m.in klosze, ramki całe te w których siedzi kierunek, wszystkie śruby regulacyjne, klipsy jakieś
  7. Walcze dzisiaj cały dzień z metalicznym dźwiękiem pojawiającym się przy przyspieszaniu na 1,2 biegu.Pacjent to auto z profilu, ajm fwd. Kiedy wciskam gaz mocniej, pojawia się metaliczny odgłos, mam wrażenie że z tyłu auta ale pewności nie mam. Na pierwszy ogień przymocowałem wszystkie osłony termiczne tak jak powinny być. Potem wymieniłem tłumik środkowy na ori nóweczke bo stary już był moocno wysłużony. Wymienione wieszaki wydechu i łącznik skręcany na śruby. Sprawdzałem także poduszki silnika. Łącznik elastyczny wiem że był wymieniany, co do kata to nie mam pojęcia co z nim jest. Nie wiem, czy to wydech czy raczej coś związanego z przeniesieniem napędu... Kombinowałem w tym kierunku że dźwięk może być związany z tym że przy przyspieszaniu przód się podnosi a tył opada, ale chodziłem pół godziny pod autem na podnośniku i nie ma tam nic takiego co mogło by hałasować. Może jakaś śruba lata po jakimś profilu zamkniętym? Sam nie wiem
  8. ja rano na mecz jade, więc zależy o której
  9. dbaj o te koła:naughty: w następnym sezonie je zabieram:whistling:
  10. Gradacji nie pamiętam. Wszystkie papiery na mokro i skończyłem na 1500. Potem filc na polerke, wysokie obroty i cos takiego Cała operacja z przycięciem i polerowaniem zajeła mi chyba godzinke albo półtorej:whistling:
  11. Skąd ty to wiesz? wczoraj walczylem z wyciekami z egr a dzisiaj jazda z lakierem
  12. Post wyżej masz wszystko opisane... Efekt dzisiaj jest taki sam jak na zdjęciach. Nic się nie zmieniło Przy myciu auta trzeba pamiętać żeby gabeczka przetrzeć krany i jest git
  13. Kiedy jakaś relacja?
  14. ja dzisiaj chyba zaexperymentuje i wrzuce wskazówki z passata b5:wink: ale tylko te duże, bo nie mam czterech małych
  15. Szlifierka . Po samym cięciu była kaszana, później przykładalem szlifierke od dołu tak, żeby środek tarczy był w środku rurki. Chwile przytrzymujesz w takiej pozycji i wychodzi idealnie. Później już papierkami można wprowadzić żeby krawędzie były równe
  16. czekam na ten bixenon, bo takiej wielkiej soczewki to jeszcze chyba nie widzialem w b5:wink: grill jednak zostawił bym ori, ta siateczka jakoś nie leży:naughty:
  17. Uszczelka jest mocowana na spinki, jak chcesz to kolega Al@n powinien takie mieć, bez problemu mu wytłumaczysz o co chodzi. A tak poza tym to myślę, że nie masz wygluszenia oryginalnego na boczku bo gdybyś miał, to woda nie miała by żadnego kontaktu z glosnikiem
  18. że co są? Przykręcone do drzwi srubką Nie ma takiego gościa to była okazja
  19. Jednak nie mam tak, nie doczytalem. Kolega wyżej ma rację, jeżeli chcesz poprawić jakoś to moim zdaniem najlepszą opcją jest subwoofer i głośniki jakieś lepsze z przodu podpiąć pod jakiś czterokanalowy wzmacniacz. Ja tak mam i zakmnąłem się w kwocie 600
  20. Ja tak mam aktualnie
  21. Przecież one są przykrecone
  22. Zda. Ja tak miałem :wink. Teoretycznie nie powinno się tak robić chyba... Ale działa bez zarzutu. Ja miałem nokie, koledze Al@n podlaczylem tak samo pod bose i tez zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.