Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. misiek95 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    powiedzcie mi chłopaki czy jest u nas na forum jakieś b6 cabrio czarne USA? bo lata czasami po moim miasteczku takie cudo a nie znam człowieka:wink:
  2. jak robiłem ten zabieg u siebie to zauważyłem, że siedzisko jest od strony tunelu inaczej wyprofilowane. ale w niczym to nie przeszkadza:wink: góre też przekładałem i miałem napis airbag skierowany do srodka auta:decayed:
  3. szukaj używki z anglika:wink:
  4. Niedługo u Stacha będą jakieś a3 pomodzone robić:wink:1,8t, gwint, koło, tył chyba S. Namawiałem goscia na spota ale twierdzi że nie ma czasu i rzadko jest w polsce ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- no chyba ze tak ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- a z praktyki zadowolony? czy spodziewales sie czegos innego? jestem zadowolony:naughty:
  5. przecie to niezbędnik jest:naughty: zwróci się do końca tygodnia
  6. apropo dekodera, to w końcu kupiłem sobie kabelek do commandera:wink:
  7. Te dekoder Ciiii Przed Tobą to się nic nie ukryje dobra ksywa, co?
  8. To doradzili
  9. Do wzmacniacza idzie osobno sygnał przód i tył . Na pewno odetniesz to co potrzeba. Kwestia pokombinowania. Schematów nie mam, ale podpowiem ci ze wtyczki przy wzmaku bose są dwie
  10. Ja osobiście planuje odołączyć tył i sub przez odlaczenie kostki przy wzmacniaczu. Przestaje grać ten pseudosub i tył. Przód i nowy subwoofer zasilam wzmacniaczem w 4 kanałach i finito:decayed: tył zostaje wyłączony
  11. jeżeli chcesz zostać przy powerbassach, to nie szukając daleko coś takiego Głośniki współosiowe Powerbass S-65T ale jak z jakością to nie wiem:wink: panuje przekonanie że żaden głośnik współosiowy nie dorówna zestawowi odseparowanemu
  12. s-6c to zestaw odseparowany, a w tylnych drzwiach masz głośniki współosiowe:wink: szukaj głośników współosiowych, albo szykuj sobie jakieś fajne miejsca pod tweetery
  13. Praga południe okolice ronda Wiatraczna ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- dobra, zakupione od kogoś normalnego:facepalm: trzymajcie sie Warszawiaki
  14. pół fis i 6 zegarów- rzadka wersja:naughty: recaro nie grzane, auto polift ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- arre, myślałeś nad ramkami zegarów już?
  15. o to to to to napewno i pewnie w sklepie byl po ciastka itp czekaj, czekaj przyjedziesz tego parcha swojego podregulować to sam bedziesz po ciasteczka latał
  16. tak mu powiedziałem na samym początku:wink: gościu jakiś dziwny, nie chce tego wysłać i tyle:facepalm:
  17. wejście smoka:nabijasie:
  18. przed pierwszym liftem nie ma listew... ja swoje wyrzuciłem na tydzień i latałem bez ale jako że była to zima to zbierało się tam błoto i ogólnie syf:facepalm: wiec nie wiem czy tylko ja tak miałem ale nogawki za każdym razem upierdzielone gnojem:grin: ale wizulanie oczywiście na plus:thumbup1:
  19. Nie znam się kompletnie pewnie tak ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- my jeszcze z Matysem astrą po obwodnicy latali:decayed: Arre pakuj zdjęcia
  20. Siema:hi: potrzebuje kogoś to zechciał by kupić owy zestaw od gościa i wysłać go do mnie... gościu nie ma pomysłu jak to zapakować a mi dosyć zależy:doh: znajdzie się ktoś taki? pozdrawiam i czekam na PW:wink: JBL GTO1204BR + wzmacniacz Blaupunkt GTA480 (3985659104) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  21. Miesiąc temu, febi mineral 6162. Żadnej różnicy w sumie nie od czułem chociaż wylalem zupę z układu
  22. Sądzicie, że ten filterek zaszkodzi czy ze nic nie pomoże? U mnie sitko siedzi na miejscu, pompa nie wyje a wspomaganie chodzi ok ale odkąd przyjechałem się passatem b5 w którym kiera krecila się 1 palcem to mam jakiś niedosyt
  23. Jak ktoś ma porządny aparat to mógłby wziąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.