Treść opublikowana przez misiek95
-
B6 DIVISION
powiedzcie mi chłopaki czy jest u nas na forum jakieś b6 cabrio czarne USA? bo lata czasami po moim miasteczku takie cudo a nie znam człowieka:wink:
-
Wymiana tapicerki
jak robiłem ten zabieg u siebie to zauważyłem, że siedzisko jest od strony tunelu inaczej wyprofilowane. ale w niczym to nie przeszkadza:wink: góre też przekładałem i miałem napis airbag skierowany do srodka auta:decayed:
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Odwaliles na błysk
-
Zapytanie o opadnięte drzwi
szukaj używki z anglika:wink:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Niedługo u Stacha będą jakieś a3 pomodzone robić:wink:1,8t, gwint, koło, tył chyba S. Namawiałem goscia na spota ale twierdzi że nie ma czasu i rzadko jest w polsce ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- no chyba ze tak ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- a z praktyki zadowolony? czy spodziewales sie czegos innego? jestem zadowolony:naughty:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
przecie to niezbędnik jest:naughty: zwróci się do końca tygodnia
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
apropo dekodera, to w końcu kupiłem sobie kabelek do commandera:wink:
-
[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
Te dekoder Ciiii Przed Tobą to się nic nie ukryje dobra ksywa, co?
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
dobry pomysł
-
[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
To doradzili
-
Powerbass S-6C zamiast bose
Do wzmacniacza idzie osobno sygnał przód i tył . Na pewno odetniesz to co potrzeba. Kwestia pokombinowania. Schematów nie mam, ale podpowiem ci ze wtyczki przy wzmaku bose są dwie
-
Powerbass S-6C zamiast bose
Ja osobiście planuje odołączyć tył i sub przez odlaczenie kostki przy wzmacniaczu. Przestaje grać ten pseudosub i tył. Przód i nowy subwoofer zasilam wzmacniaczem w 4 kanałach i finito:decayed: tył zostaje wyłączony
-
Powerbass S-6C zamiast bose
jeżeli chcesz zostać przy powerbassach, to nie szukając daleko coś takiego Głośniki współosiowe Powerbass S-65T ale jak z jakością to nie wiem:wink: panuje przekonanie że żaden głośnik współosiowy nie dorówna zestawowi odseparowanemu
-
Powerbass S-6C zamiast bose
s-6c to zestaw odseparowany, a w tylnych drzwiach masz głośniki współosiowe:wink: szukaj głośników współosiowych, albo szykuj sobie jakieś fajne miejsca pod tweetery
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Praga południe okolice ronda Wiatraczna ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- dobra, zakupione od kogoś normalnego:facepalm: trzymajcie sie Warszawiaki
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
pół fis i 6 zegarów- rzadka wersja:naughty: recaro nie grzane, auto polift ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- arre, myślałeś nad ramkami zegarów już?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
o to to to to napewno i pewnie w sklepie byl po ciastka itp czekaj, czekaj przyjedziesz tego parcha swojego podregulować to sam bedziesz po ciasteczka latał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak mu powiedziałem na samym początku:wink: gościu jakiś dziwny, nie chce tego wysłać i tyle:facepalm:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wejście smoka:nabijasie:
-
Zdjęcie listw dolnych z drzwi B5 Avant lift
przed pierwszym liftem nie ma listew... ja swoje wyrzuciłem na tydzień i latałem bez ale jako że była to zima to zbierało się tam błoto i ogólnie syf:facepalm: wiec nie wiem czy tylko ja tak miałem ale nogawki za każdym razem upierdzielone gnojem:grin: ale wizulanie oczywiście na plus:thumbup1:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie znam się kompletnie pewnie tak ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- my jeszcze z Matysem astrą po obwodnicy latali:decayed: Arre pakuj zdjęcia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema:hi: potrzebuje kogoś to zechciał by kupić owy zestaw od gościa i wysłać go do mnie... gościu nie ma pomysłu jak to zapakować a mi dosyć zależy:doh: znajdzie się ktoś taki? pozdrawiam i czekam na PW:wink: JBL GTO1204BR + wzmacniacz Blaupunkt GTA480 (3985659104) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Miesiąc temu, febi mineral 6162. Żadnej różnicy w sumie nie od czułem chociaż wylalem zupę z układu
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Sądzicie, że ten filterek zaszkodzi czy ze nic nie pomoże? U mnie sitko siedzi na miejscu, pompa nie wyje a wspomaganie chodzi ok ale odkąd przyjechałem się passatem b5 w którym kiera krecila się 1 palcem to mam jakiś niedosyt
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Jak ktoś ma porządny aparat to mógłby wziąć