Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. noo odrazu inne auto:thumbup1: jakoś tak dziwnie z czarnym grillem:wink: postojówki jednej nie masz:decayed:
  2. misiek95 odpowiedział(a) na vitil temat w Nadwozie i Wnętrze
    poszło PW:naughty:
  3. czyli też wyszło by u ciebie 22,5cm x 10m z tego co piszesz:wink: jutro uderzam do castoramy, ciekawe czy cena 74zl nadal aktualna
  4. To ile tej maty soudala kupic na dwoje przednich drzwi? Autor tematu pisze, ze 22,5cm x 10m a ktoś tam dalej już pisze ze 5m:eusathink:
  5. u mnie w passacie okazało się, że puszcza linka od otwierania maski. tu też możesz szukać problemu
  6. Opuscilem wydech z wieszaka lub z 2 wieszaków, jakoś go tam złapałem pasem żeby siedział sztywno i jazda. Na zewnątrz około centrymetra poszło, a wewnątrz z milimetr. Obetnij tyle, żeby wżerów głębokich już nie było:wink:
  7. Ja chciałem zapytać czy konieczne jest aby zbudować szczelną przestrzeń w drzwiach naszych audi? Bo tak na pierwszy rzut oka to jest conajmniej pare miejsc, którymi powietrze będzie uciekało:thumbdown: jest to np. rygiel w drzwiach, ten drut od "grzybka", odpływy na dole, uszczelka przy szybie itd itd.
  8. Długie zostawiasz bixa+h7 czy sam bix? Polecam tą pierwszą opcje:naughty:
  9. Odgrzewam kotleta, bo komuś może sie przydać. U mnie zderzak odstawał nie w pionie, jak u autora tematu ale w poziomie, na zewnątrz. Sposobem na poprawienie tego jest zdjecie slizgow i uderzenie pare razy mlotkiem w miejsca gdzie wkręcamy śruby ślizgu. Byle delikatnie:decayed: Slizg wchodzi dzieki temu glebiej, a zderzak jest spasowany idealnie. Jak na nowym aucie:naughty: Wszystkie problemy ze spasowaniem zderzaka biorą się z tego, że zdjemując zderzak trzeba go wyrwać ze ślizgów i przez to odgina się na blacha pod spodem
  10. dzisiaj zdejmowalem tą blache w passacie i pod spodem nie ma doslownie nic. goła blacha i z drugiej strony goła blacha:decayed: nie wiem czy to takie super wygluszone drzwi:whistling: moim zdaniem wadą w a4b5 są ramki szyby, bo to z nich bierze się hałas podczas jazdy. w passacie tego nie ma mówie oczywiście na przykładzie mojego auta, chociaż uważam że ramki mam ustawione idealnie:naughty:
  11. Trzeba było opitolić zółtą folią wszystko, mniej roboty by było:dziura:
  12. czekam z niecierpliwością na efekt końcowy:cool:
  13. ja slyszalem ze ustawianie nie może nic kosztować w SKP:wink: nie sprawdzałem, bo zawsze na bramie od garażu ustawiam:grin:
  14. Oglądając Twoje zdjęcia zastanawiam sie często czy to już koło z oponą czy bez Będę wypatrywał na mieście:brawo:
  15. Mnie nawet te 350 zabiło:grin: Wczoraj wpadły tuleje belki febi:guma: prosta sprawa generalnie, godzina roboty A dzisiaj przyszedł czas na montaż dekorów. Taki tam eksperyment:kox: jeszcze brudne troche od paluchów:doh:
  16. taki tam eksperyment z tymi dekorami:decayed: nic czarnego mi tam nie pasuje, musi byc jasne, ale o tym sie nie dyskutuje:naughty: traktuje to jako wprawke przed polerowaniem kółek takich jak twoje, bo u Ciebie super to wygląda:thumbup1:
  17. Jak jest z utrzymaniem takiego lustra? Bo ja dekory poleruje obecnie i widzę że to masakra jest. Przetrzesz czymkolwiek i juz ryski zabezpieczasz to czymś?
  18. Panowie mam w tej chwili 1be i planuje zakupic springi -40 do tego. Pytanie brzmi czy nie będzie żadnych negatywnych efektów typu podskakiwanie, odbijanie? Czy są jakieś zamienniki przystosowane do springów -40?
  19. mam na podwórku oba auta, jak nie zapomne to sprawdze. ale z tego co pamiętam to inaczej troche to wygląda
  20. To właśnie ta
  21. Kupiłem dekory trochę zmęczone jako dawce i tego jednego nie dałem rady odratować wszystkie ida w lustro? ciekaw jestem efektu na aucie Wszystkie na błysk będą Na następnego spota może wpadnie kolega z forum a4 b8
  22. Kupiłem dekory trochę zmęczone jako dawce i tego jednego nie dałem rady odratować
  23. swietnie to nazwałeś, dali ciała ewidentnie w a4 b5 co innego a6 c5:naughty: ostatnio jezdzilem to niebo a ziemia, klasa wyzej:jerk:
  24. chłopaki nie leży komuś długi dekor z deski rozdzielczej?
  25. Dzieki:wink: bixy będą przerabiane, chce zeby wyglądały jak ori. Te mi sie jakos nie widzą zdania są podzielone co do ich wyglądu:decayed: Listwy kosztowały mnie 350zł, jest to poprawiona wersja z plastikiem w środku. Kupiłem od kolegi z forum, podobno zrobiły na aucie 200km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.