Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. jelenia góra:shock3: wpadnij kolego na spota, chetnie bym obejrzał to cacuszko:jerk:
  2. misiek95 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    jakbym wiedział, że masz takiego rnsa wypasionego to bym wsiadł poklikać
  3. szybko:decayed:
  4. oj nie obrażaj się pisałem na pw, że koła baja:banan: czekamy do wiosny:whistling:
  5. jak dekory kupisz takie ktore nie są gladkie to tez zaden problem, papierami mozna tą okleine zdjac do golego aluminium:wink: ja aktualnie poleruje swoje na lustereczko:naughty:
  6. brat bliźniak:decayed: też musiałem swoją ogarnąć po poprzednim właścicielu niektórzy to mają fantazje... będę śledził na pewno
  7. Nie zastanawiaj się nawet, tylko kupuj. Jak chcesz to dam Ci kontakt do gościa który może takie mieć na handel w rozsądnych pieniądzach:wink: ---------- Post dopisany 30-01-2014 at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 17:31 ---------- Trwają prace nad dekorami
  8. Ja dolewalem. Miałem wymieniać, ale zapomniałem trzeba by się tym zająć w końcu
  9. Jak Ci wewnętrzna klamka lata luźno to musisz wymienić sprężynke, żeby była sztywna. Ktoś z forum sprzedaje takie sprężynki:wink: A to co kolega opisał, że musiał pociągnąć 2 razy żeby drzwi otworzyć to też kwestia nasmarowania tego zamka? Mam to samo
  10. Problem zaczyna się jak stoi tam błoto a nie woda i sobie upierdzielisz nogawki wysiadając ;d po coś te listwy tam są jednak
  11. Ewidentnie pod drzwiami ciagnelo. Ramki ustawiane niedawno Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalk 4
  12. Ja nie miałem listew przez 2 tygodnie, to jak sie bujnąłem 180, to zaczeło gwizdać, tak jakby ta wewnętrzna uszczelka nie dała rady i sie poddała A z listwami jest normalnie, nie huczy. Ale może mam drzwi źle spasowane czy coś bo w sumie tylko w jednych tak było
  13. Odpaliłem padalca:grin:
  14. Myślę, że można to wyregulować ramką szyby. Odkręcasz 4 śrubki po zdjęciu boczka i ustawiasz ją tak, żeby było ok:wink: A jeżeli ta regulacja nie wystarczy to na zawiasach pokombinuj żeby drzwi całe dosunąć górą w strone auta. Pewnie ciężko Ci to sobie teraz wyobrazić ale jak pokombinujesz to na pewno ustawisz tak jak ma być. Zakres regulacji drzwi i szyby w b5 jesr duży
  15. Czy uszczelka wygląda na uszkodzoną? Czy po prostu nie przylega do niej szyba?
  16. Wyreguluj ramke szyby, myśle że możesz ją dosunąć bardziej do tej uszczelki. Druga sprawa to odpływy w drzwiach sprawdź czy masz drożne, bo tam zawsze dostaje się troche wody i te odpływy mają za zadanie ją odprowadzić
  17. Pasuje, podwieszaj Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
  18. jak dla mnie niedziela
  19. Chciałbym swój lakier wyciągnąć do takiego stanu jak Twój:slina:
  20. A mówiłeś, że 2 din do a3 to nie do zdobycia:decayed: Składaj składaj to szybko bo jestem ciekaw jak zagra:whistling: A co do głośników to hertze potrzebują sporo czasu, żeby sie rozegrać. Na początku grały średnio u ojca w passacie, a teraz jest ogień
  21. O kurde, to moje chyba były nie ori, bo zeszły właściwie pazurami:decayed: w 2 minuty poszły bez żadnych zabaw. Śladu nie ma
  22. Czekam na jego ostateczne potwierdzenie, ale wszystko jest na dobrej drodze:wink: Dobra co z tym spotem bo jak ma być lipa to wjeżdżam do garażu i ide troche pogrzeszyć w tą piękną niedziele:decayed:
  23. Też planuje taki zabieg na wiosne u siebie. Myślę że na czarnej perle efekt będzie niezły:kox: Dobra robota!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.