Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Ja uważam że ten temat powinien zostać zamknięty. Wszystko zostało już powiedziane, zapytane i wyjaśnione. Ja przeczytalem temat dwa razy i przełożyłem swoje auto (1.9tdi) a na pamięć znam już te pytania o zbiornik paliwa w benzyniakach i moge wyrecytować w środku nocy który do którego pasuje. Swap zajmuje w pojedynke kilkadziesiąt godzin (mi tak zeszło ze wszystkim). a przeczytanie tematu 30 minut. Z każdą kolejną stroną przychodzi kolejna osoba i mówi: "podpowiedzcie mi jak to było bo przecież nie będę czytał tylu stron" i tak koło się zamyka. Tak się stało z tematem liczników w dziale b5. Niekończąca sie opowieść. Niech ktoś odpowiedzialny za ten temat zbierze wszystkie informacje w pierwszym poście i tyle. Ja mogę pomóc w redagowaniu. Coś tam sie nauczyłem przy okazji. Mam dużo swoich zdjęć. Zrobimy spis części i jakieś FAQ
  2. Jak wymiana kół w F1??
  3. W aucie nie grzebałem od lipca nic po za olejami i filtrami. W najbliższym czasie będzie wymiana dwóch zwrotnic przednich bo mi stukają tulejki stalowe przy bananach. Służy jako transporter fantów do innych samochodów, przyczepe targa i nie narzeka? Na montaż czeka nowy gwint MTS. Które to już zawieszenie w tym aucie? Chyba 6
  4. Ja mogę się podjąć. 100km od Wrocławia
  5. Jeżeli nie w tym temacie to gdzieś na forum jest. Pinout różni się którymś wejściem na sygnał z czujnika przedniego abs Musisz szukać no jest gdzieś na forum na pewno
  6. misiek95 odpowiedział(a) na Przemek1 temat w Audi A4 B5
    Kiedyś zbierałem z różnych for internetowych przeypadki pękniętych mocowań, złamanych amorków (wyboczonych) itd. Jak znajde ten folder to coś podrzuce. Z budżetowych to ja sie teraz odważyłem na MTS'a do b7 i tą opcje moge polecić- chodzi o te wersje gold z springami eibacha. Ta technix to nie jest dobry pomysł
  7. Czerwona kontrolka nie dotyczy poziomu oleju tylko jego cisnienia. Wyskakuje tylko w określonych okolicznościach bo i pomiar robiony jest tylko przy określonych obrotach i czasie. Jeżeli coś było robione to jest prawdopodobne, że mechanik źle coś poskładał, wypadł mu brok z wałeczka od pompowtrysków. Może być to też kwestia uszkodzonego czujnika ciśnienia oleju lub jego kabelka (szaro biały). Tak czy inaczej ciśnienie oleju do sprawdzenia. Jeżeli jest faktycznie za niskie to silnik będzie umierał powolną śmiercią, nie bagatelizuj tego
  8. misiek95 odpowiedział(a) na Przemek1 temat w Audi A4 B5
    Tak źle koledze życzysz?? Wyroby tej marki są niebezpieczne dla zdrowia i życia
  9. W moim b7 odkręciły się wszystkie. W b6 dawcy quattro też. A u kolegi w b6 uwalone wszystkie. Sanki musiałem wyciągać bo nie szło tego na aucie ogarnąć
  10. Potwierdzam. Potrzebne Ci takie śruby?
  11. Ten "komplet" dotyczy jednego pompowtryskiwacza. Więc szału nie ma Polerowałem, zabieliłem frezem powierzchnie pod miedzianą podkładke i poskładałem to najlepiej jak sie dało. Po roku znowu drgawki na wolnych obrotach nieregularne
  12. https://allegro.pl/oring-uszczelka-pompowtrysk-nadwymiar-i7624850422.html Używał ktoś z was? jakie opinie?
  13. Jak masz inne średnice kół to tak będzie. Widziałem też taki cyrki przy uszkodzonym czujniku abs. Błędu wtedy nie pokaże. Poprostu róznica prędkości kół powoduje reakcje systemu esp. Normalne działanie
  14. Czy trzeba wyciągać- nie. Trzeba go odsunąć od tunelu. Daleko? i mokrą szmate sobie połóż na podłoge tam gdzie spawasz
  15. Są tylko dwa rodzaje. Ja jakąś mam jeszcze do sprzedania i jestem z Dolnegośląska. Jak chcesz to wpadnij jutro miejscowość masz w profilu po lewej
  16. Którykolwiek kolektor z następujących wzdłużnie montowanych silników będzie dobry: AJM,ATJ,AWX,AVF,AVB,BPW wszystko jeden grzyb
  17. Nie robiłem tego w ten sposób, ale wydaje mi się że kolanko 90 stopni i kawałek łącznika i po zawodach
  18. a żeby zrobić tak jak ori brd to brakuje Ci węża czy rury z pasa przedniego?
  19. lepiej włóż podpore i ją zamocuj tymczasowo jakimś pasem albo trytkami ;d różne rzeźby uskuteczniam w autach jak musze je przemiescic kawalek ;d na podpore nie działają jakies duże siły
  20. Napisałeś wyraźnie że z tego co wiesz to były ustawiane na 180 stopni a nie że były ustawiane na 180. Co do mojego komentarza to przeczytaj sobie jeszcze raz bo to chyba to źle zrozumiałęś sprawdź te pompki
  21. Wiesz no jak Ty nie wiesz na ile były ustawiane to mozemy tu debatować jeszcze tydzień czasu ale nic nie ustalimy. Zaprowadz to do kogoś kto sie zna, niech posprawdza. Albo sam sprawdzaj Nowe szklanki zdarza sie że pukają chwile po odpaleniu dopoki nie dostaną ciseninia oleju (ja tak mam). To co Ty opisujesz to jakiś fuckup przy skladaniu moim zdaniem.
  22. no chip zrobiony jest bo masz doładowanie prawie 1.5bar zadane a seria jest 1.35bar. A co do egr'a to widać po wartości przepływki oczekiwanej ustawionej na 850 w całym zakresie. Przepływka jest najbardziej właśnie potrzebna dla prawidłowej pracy egr. Auto może jeździć i bez niej jak sie ją wyłączy i troche liźnie dawki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.