Treść opublikowana przez misiek95
-
Gwint vs Sprężyny - co wybrać?
Nie wiem czy jest do quattro w b5. Do b6/7 jest bo ja taki mam. Jakieś bujanie dobijanie to brzmi jak przy źle dobranej kategorii wagowej. U mnie nie wystepuje, ale zdarzało się na kicie H&R (komplet z amorkami)
-
Gwint vs Sprężyny - co wybrać?
Ja latałem kilka lat na v1 i uwierz mi że kw v1/mts nie rozróżnisz jak Ci nie powiem czym jedziesz. Poprostu jakość tych zawieszeń sie zmieniła. Te stare złomy też miałem w rękach i nie odbiegały niczym od ta, tuning artów i innych śmieci. No ale nie będę nikogo przekonywał bo nie mój w tym interes. Zrobili sobie złą renome to niech z tym walczą. A ja będę korzystał- może ceny będą niższe ;D
-
Gwint vs Sprężyny - co wybrać?
Mijasz sie z prawdą bardzo mocno. Nowy mts z serii gold zachowuje sie jak zawiasy z górnej półki pokorju kw, st, bil itd. W b5 mialem wszystkie konfiguracje z mozliwych. 1ba,1be,springi weiteca, springi hr a na koniec gwint KW. Teraz w b7 też z 5 różnych zawieszen przetestowalem i ciagle coś nie tak. Na mtsie jest twardo fajnie przyjemnie- tak jak powinno być jeszcze dodam że też nie wierzyłem w tego nowego mtsa i nawet troche sie posprzeczałem z dytrybutorem co widać w wątku dot gwintów do b6/7. Później miałem okazje 2 takie zawieszenia zamontować do b7 a później kupiłem nówke do siebie.
-
Obniżone zawieszenie a śruba wahacza
Koło nie zmieni swojego położenia względem zwrotnicy. Troche wyobraźni?
-
Przekładka silnika 1.9 AFN na AVG
No ale nie napisałeś czy chcesz przełożyć pompe ze swojego? Jak tak no to wiadomo że rozrząd trzeba ustawić, pompe sprawdzić jak po każdej takiej operacji
-
Przekładka silnika 1.9 AFN na AVG
Słupek pasuje 1;1. Jakieś drobne różnice w osprzęcie są ale to nie powinno Cie interesować. Śmiało
-
Zmiana z 1be na 1bv
Jak dobija na 1be to i na 1bv będzie dobijać, bo tak jak wyczytałeś- sprężyna jest ta sama. Z przodu tulejki są inne ale pasują zamiennie i nie ma potrzeby ich wymiany. Ja widze tutaj kilka rozwiązań: od zmiany kół, przez zmiane sprężyn tylnych na inną kategorie wagową, podkładki pod sprężyny itd. Na początek polecam wymienić tylne odboje na takie z zawieszenia 1ba- wyższe. Wtedy nawet ekstremalnie załadowane nie zejdzie zbyt nisko. Odboje nie są drogie, wymiana też nie będzie dużo kosztować
-
B7 Avant AWX Quattro
Będzie rezane
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Szczególnie jak ją trzeba wrzucić do auta z podnośnika albo kanału?? Przyjemna robota to rezanie quattro, powodzenia
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
no bo w skrzyni manualnej to tak z opóźnieniem dolegliwości ustają :) też miałem problemy z trójką
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
jakikolwiek efekt po wymianie oleju w skrzyni, to odczujesz tak po pół roku jeżdżenia ;>
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Do 8E0 959 433 BC - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu. można dopisać, że korby też obsługuje
-
B7 Avant AWX Quattro
Odtwarza, ale szczerze mówiąc to tylko raz tej opcji użyłem. Mam cyfrową zmieniarkę w schowku i z niej odtwarzam muzyke Raczej mi ten concert nie przypadł do gustu- jakieś takie tandetne ma gałki i przyciski, nawet w porównaniu z najbiedniejszym chorusem 1din, którego miałem wcześniej. Jakoś dźwięku też lepsza w chorusie
-
B7 Avant AWX Quattro
Wpadła fajera pikowana do kompletu z gałką zmiany biegów
-
Dziwny montaż dwumasy w AJM
Dokładnie, wygląda na sabotaż. Nie widze racjonalnego uzasadnienia takiego nacinania, po za nadzieją że kiedyś sie zerwie
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
Wiem, jeździłem pare dni. Jest imponująco cicho
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
No właśnie to że montują i tak ją nazywają to nie znaczy nic? Ciekaw jestem czy ta sama opona z gąbeczką i bez emitowała by inny poziom hałasu?
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
Naprawde coś daje ta pianka w oponie? Jak tak, to sobie przykleje ?
-
Światła drogowe, do siebie działa od siebie nie
Ja tak nie mam. Włączyć drogowe można zawsze, kiedy świecą światła mijania. Czy to na auto czy to na mijania. Co innego jak pokrętło jest na auto a światła mijania nie świecą
-
A4 B5 jedno koło wystaje bardziej? Wynik geometrii.
Moim zdaniem to jest różnica wynikająca z wysokości. W tym rodzaju zawieszenia jest taki moment że podczas obniżania auta, koła gwałtownie kładą się do środka i robi się negatyw. Stań na równym podłożu i zmierz wysokość błotnika do ziemi. Obstawiam, że conajmniej centrymetr będzie niżej jedna ze stron.
-
Kasowanie luzu dyfra b6/b7 quattro
Czy do wymiany 5 i 7 trzeba wywalac wszystko z dyfra czy wystarczy flansze odkrecic i wysunac tak jak do wymiany uszczelniaczy?
-
Sprężyny
Cieżko powiedzieć od czego to. Może być a6 c5
-
Światła drogowe, do siebie działa od siebie nie
a światła mijania masz wtedy włączone?
-
Jak zakodować FIS? VAG-K+CAN Commander 1.4
Również polecam VCDS'a jak kolega wyżej
-
Jak zakodować FIS? VAG-K+CAN Commander 1.4
Tym kablem mozesz najwyzej zepsuć. Kolega sobie zepsuł pompę abs. Musiał kupić drugą