Treść opublikowana przez misiek95
-
kupno kamerki samochodowej
Uzywam od pol roku g1wh. Podlaczylem sobie tak ze po zaplonie sie sama odpala, schowana za lusterkiem wstecznym tak ze prawie jej nie widac. Nagrywa super kosztuje grosze, polecam każdemu
-
Skrzypienie deski rozdzielczej
Tak przypuszczalem daj znać czy pomogło
-
Skrzypienie deski rozdzielczej
może masz szybe wklejoną za blisko deski? zajrzyj czy jest tam odstęp
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
wygląda nieźle, ale przyznam że cena mnie zabiła na wstępie
-
[Audi Coupe] Christine OEM+ 20VT
super auto! nie wiem dlaczego dopiero teraz tu trafiłem. Miałem okazje kiedyś kupić taką coupete w quattro z 2.8. Silnik i napędy roztrzaskane bo ktoś biegi pomylił... cena 2000zł ale sie zawahałem przez godzine i do dzisiaj żałuje bo poszła właściwie na pniu osobiście 1.8t bym do coupe nie włożył no ale to już kwestia gustu hehe pozdrawiam i czekam na postępy w pracach
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
jakaś godna polecenia szczotka do mycia wewnętrznej części felg?
-
Pancerwagon CC - 2.0 Tdi 170km in progres..
Fotele wyglądają na mega wygodne, a są? przeczyść je bo sie świecą jak psu mazak 230 do tyłu wyprowadzone? to standard czy opcja?
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Flaty fajne są, też na nie choruje. Nie szalej z tą wysokością jak jeździsz autem na codzień :)Ja oczywiście życze wytrwałości, ale coś czuje że będziesz kręcił do góry.. za tydzień za miesiąc albo za pół roku hehe
-
Brak klimatyzacji w audi a4 b6 1.9 tdi 130 2001 awx sprężarka bez sprzegiełka
jak może być sprężarka bez sprzęgiełka? a te kabelki to do czego?
-
Poradnik jak zrobić polerkę dla początkującego
Zawsze można spróbować na elemencie, którego nie szkoda- nie musi być to nasze auto. Ja zaatakowałem sprzętem za 500zł od razu swoją maskę. 3 dni roboty a auto cieszy oko już 2 lata. Hologram jak jakiś znalazłem to była poprawka i tyle. Przestańcie ludzi straszyć. Śmieszne jest to że ludzie którzy się tym zajmują, noszą sie i wypowiadają jak by to było jakieś kur#@ rocket science Zanim sie za to zabrałem to faktycznie tak o tym myślałem, teraz wiem że uzyskany efekt zalezy glownie od ilosci czasu i serca wlozonego w auto. btw zainteresowanym podrzucam ciekawy poradnik dla początkujących http://www.detailer.pl/blog/2011/01/polerowanie-maszynowe-lakieru-z-uzyciem-polerki-obrotowej-autor-davekg-poradnik-detailing-world/
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
RCA nie ma, ale ma wyjscia liniowe przystosowane do pracy z wzmacniaczem Bose, wiec nie bylo problemu zeby sobie sygnał wyprowadzić
-
[AJM] Zaślepianie EGR
Zaślep. Albo podlacz vaga i w nastawach podstawowych wlacz tryb otwierania i zamykania egr i zobacz czy sie on otwiera i zamyka. Nie chce kwestionowac umiejetnosci tunera ale moze zapomniał go wyrzucić
-
[AJM] Zaślepianie EGR
A zaslepiles wezyk od podcisnienia sterującego egr?
-
niekontrolowany samozapłon obroty powyżej 5 tyś.
Zdejmij dolot i zobacz czy jest w nim olej. A jakie jest wlasciwie pytanie?
-
[AJM] Zaślepianie EGR
Hmm a nie zepsules cos z klapą gaszącą?
-
Rozporka dolna a osłoną pod skrzynię
ja odpuściłem. pod rozpórką źle, nad rozpórką też źle
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Nie myślałeś nad zbudowaniem mocnego PD? słupki asz/arl podobno dużo więcej zniosą i możesz pójść jeszcze grubiej z mocą
-
2.5TDI V6 swap na 2.5TDI AEL R5?
problem z długością bloku. v8 ma długość zbliżoną do r4 ojciec swapował AFN do liftowej c5 bo jest fanem VP. Ja bym szedł w awxa bez chwili zawahania. Co kto lubi
-
[AJM] Wąż do intercoolera
Czyli ktos na forum ma uzyc magicznej kuli i Ci powiedzieć ktory wąż ci strzelił?
-
[AJM] Wąż do intercoolera
No kup taki jaki ci sie przedziurawil. Ja bym polecal uzywany w dobrym stanie. Zamienniki sa slabo wykonane
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
Troche litrow przefiltrował )
-
[AJM] Zaślepianie EGR
Zaslepiony egr, podcisnienia i nity pod grzybek. U mnie jest suchutko juz z 2 lata
-
[AJM] Zaślepianie EGR
Dokładnie tak. Obejrzalem z 15 i 15 bylo uwalonych olejem. Kilka udalo mi sie ogarnąć u znajomych
-
[AJM] Zaślepianie EGR
Membrana dziala jak powinna. Prawdopodobnie konstruktorzy nie spodziewali sie takiej ilosci oleju w dolocie
-
[AJM] Zaślepianie EGR
Ja mam zanitowane. Dziala jak powinno nic nie cieknie Te otworki to odpowietrzenie dla tej membrany ktora rusza silownikiem. Niezbyt udane jak widać