Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Dzięki. Jeździ sie dobrze ale po tej reklamacji to już zawsze będzie mi sie źle kojarzył No i odbiła palma?
  2. Amortyzatory dostałem nowe od mts. Już zamontowane, jest cisza w końcu? Przy okazji założyłem lato. Jeszcze dekielki musze dokupić nowe. 288 też zamontowane, dociera sie Chciałem wymienić czujnik pdc bo już dawno nie działał. Kupiłem używke, zdjąłem zderzak zakładam - padnięty. Dostałem zwrot kasy, kupiłem kolejny - przyszedł mi z b6. Sprzedający obiecał dosłać kolejny - dostałem jakieś scierwo sprayem pomalowane. Dopiero za 4 razem udało sie kupić sprawny czujnik w kolorze. Ciężko kupić dobrą używaną część. Pod zderzakiem znalazłem antenke do zegara radiowego. Niestety uszkodzona. Ale to i tak dobra informacja, bo zawsze chciałem to mieć a nie chciało mi sie kabli ciągnąć. A tak wpadł moduł nowszego typu z q7 i mam nadzieje że palma wróci na zegary
  3. misiek95 odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Czyli kolejna spartolona regeneracja klasyk gatunku. Kup sobie używke, załóż i śmigaj
  4. Zdarzyło mi się że po montażu h&r -40 różnica była jeszcze wieksza a później sie wyrównało. Wydaje mi sie że tutaj przód siadł więcej niż -40 swoją drogą. Polecam też poluzować wszystkie tuleje w zawieszeniu tylnym i dokręcić jeszcze raz. Mechanicy o przednich wahaczach pamietają ale o wielkich tulejach w tylnych wahaczach nigdy nikt nie pamięta Centrymetr siądzie na pewno, może więcej
  5. dużo na nich przejechales od wymiany?
  6. chodzi Ci o śruby do mocowania piast z łożyskami do zwrotnicy tak? te na Spline aa chodzi Ci o górne mocowania... Tam nie ma żadnych łożysk. Poszukam, może znajde Ci 6 sztuk.
  7. Tez o tym myślałem, ale jednak do tego służy separator odmy zabudowany w pokrywie, żeby to odseparować. Fakt, że dmucha powietrzem mocno nawet jak na 1.9 tdi ale myśle że to jednak będzie defekt pokrwy, coś sie tam zerwało w środku i nawet nie ma tam jak zajrzeć
  8. Jaka średnica DP?
  9. Odma jest w pokrywie, nie mieszaj człowiekowi w głowie
  10. No rzeczywiście daje mocno z tej odmy olejem, nie widziałem czegoś takiego. Możesz spróbować wymienić pokrywe. Kup nowszy typ 2003r+ awx avf brb bpw avb coś z tej rodzinki
  11. Grzesiek masz takie szczęście jak i ja chyba Co nie kupie to sie rozpadnie i trzeba walczyć o swoje. Powodzenia edit: Kto to jest ten G? Może być na pw jak to poufne
  12. Możesz spróbować wymyć pokrywe. Albo wymienić. I pokaż jakiś efekt i ile tego oleju bo aż mi ciężko w to uwierzyc
  13. Witam. Zdjąłem wydech żeby rozruszać klapy bo jedna stała dęba i mechanicznie nie dało się jej ruszyć. Udało mi się to ogarnąć... ale zauważyłem że obie klapy mają zaślepione wejścia do gruszek podciśnieniowych. Jest tam włożone coś co nie jest wkrętem, ale można to obracać przy pomocy śrubokrętu. Można kawałek wsunąć i wysunąć ale wyjąć się nie da bez zniszczenia tego króćca. Wygląda mi to na oryginalnie zrobione żeby klapy nie działały. Był na to nałożony wężyk i zaciśnięte opaską jednorazową metalową. W bagażniku jest zasobnik podciśnienia i zaworek. Wszystko wygląda bardzo OEM. Co o tym sądzicie? Auto z 2003r, pochodzenie Szwajcaria
  14. misiek95 odpowiedział(a) na mikey12 temat w 3.0TFSI
    Pytanie w temacie brzmi czy można coś uzyskać przez korekte na 98 a odpowiedź brzmi tak. Nikt Ciebie nie pyta o to wartość opałową paliwa tylko o to czy można uzyskać więcej mocy. Tak, można. Przeczytaj sobie na spokojnie od początku i nie mieszaj człowiekowi w głowie
  15. misiek95 odpowiedział(a) na mikey12 temat w 3.0TFSI
    Z tego co mi wiadomo, to sterownik jak wyczuje spalanie stukowe to wchodzi na inne mapy, zabezpieczające przed tym poprzez przesunięcie zapłonu. Więc jednak w praktyce jest odwrotnie.
  16. misiek95 odpowiedział(a) na slim44 temat w 2.0TDI
    A pompe paliwa zostawiłeś tą benzynową?
  17. misiek95 odpowiedział(a) na seba2ts temat w Audi A4 B6/B7
    Jest to możliwe ale chyba jakbyś 10 lat filtru powietrza nie wymienił. W autach dmuchających 2.5 bar cały sztywny tip w 1.9 wyrywa puche filtra z mocowań- widziałem na własne oczy. Jak już to silikony możesz próbować tam stosować ale nic to nie zmieni w tym przypadku
  18. nie polecam nawet pół na pół
  19. Ja dre papierami i poleruje na lustro a jako zabezpieczenie daje to. Chyba z 30 kompletów plastików już zrobiłem, to bardzo wydajne https://allegro.pl/oferta/meguiars-headlight-protectant-ochrona-lamp-7549417489?utm_source=google&utm_medium=cpc&ds_rl=1262556&ds_rl=1262556&ev_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor_pla_chemia_samochodowa&ev_adgr=Main_adgroup&gclid=Cj0KCQiAk-7jBRD9ARIsAEy8mh4BWqQSDDsvO60yI5jrSlxmKgPqscBBEhZkWVodDoOln8jJDEkPBM8aAsm1EALw_wcB&gclsrc=aw.ds W a6c5 efekt utrzymuje się już 3 rok. Nie pożółkły, nie odpryskują, światło rozkłada się jak wcześniej. Polecam
  20. Do sprawdzenia poduszka skrzyni i odbój przedni silnika.
  21. Nie pęknie dopóki nie zmieni dmuchawy a obecnej nie sprzeda mi
  22. Czy ktoś uporał się z brakiem komunikacji z modułem 55?
  23. Jak to jest dla kogoś objaw uszkodzonych uszczelniaczy pompek albo zatkanej odmy to ja nie mam pytań. Chyba by musiała mysz tą odme zatkać, uciekająca w czasie jazdy do wyjścia ;D Sprawdzić nie zaszkodzi jak najbardziej ale wydaje mi się że szanse są nie wielkie, żeby ten słupek ocalał. Życze jak najlepiej oczywiście
  24. Jak Twój mechanik sie nie podejmie, albo nie będzie wiedział jak do tego sie zabrać to odezwij się na pw do mnie, moge ogarnąć temat przekładki na drugi słupek. O remontach nie ma co rozmawiać, bo jak 1.9 wywali olej bagnetem to już tam nie ma co remontować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.