Treść opublikowana przez marcinch001
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Piękne te Twoje audi , co do klamek kwestia gustu ja bym zostawił je czarne .
-
Audi a4 b7 s line 2.0tdi BLB turbo caha, 2x ic,alufelgi z A5 update foto:)
Będzie obcierać .
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Pięknie .
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
Wygląda na używaną ta gałka .
-
A4 b7 s-line avant 19"
Jakiś opis , plany modów .
-
[B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)
Dobrze to wygląda , pokaż jak siedzi na kołach .
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Więcej fotek wrzucaj .
-
Zawieszenie s-line ori jakie wahacze?
Mogłeś załatwić te gumy właśnie przez to że auto było skręcane na podnośniku , powinieneś żądać kasy od mechanika który to robił .
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
Gdzie taki zestaw można kupić ?
-
BMW E61 520D Full M.
Troche sie boje sam zabierac za takie rzeczy, bo nigdy sie nie bawilem plastidipem ani sprayami :/ Mam tu na mysli zacieki.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Podstawa to nakładanie cienkiej warstwy i jak przeschnie to powtórzyć zabieg aż osiągniesz założony kolor .Jak się nie uda to to ściągniesz .
-
Zawieszenie s-line ori jakie wahacze?
Podejrzewam ze możesz mieć coś na dole wahaczy za mocno skręcone , tam gdzie chodzi zwrotnica . Nie jestem w stanie nic więcej napisać bo nie wiem jakie masz te wahacze .
-
Zawieszenie s-line ori jakie wahacze?
Przy 1BE chyba się nie róznią dopiero 1BV ma wzmocnione wahacze ale nie wszystkie . Jakiej firmy kupiłeś te wahacze ? Ja wymieniałem górne wahacze od audi A4 B6 nowe lemfordery
-
Zawieszenie s-line ori jakie wahacze?
Jak będziesz miał na podnośniku skręcone zawieszenie to długo nie wytrzyma popękają gumy na wahaczach . Jak masz 1BE to jest to zawieszenie sportowe s-line , standard to 1BA .1BE - 20 mm nizej od standardowego 1BA Jakiej firmy te wahacze wkładałeś ?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Średnio w to wierzę bo niby czym mają to robić , twardością ? Tak tego się nie liczy że im twardszy amor tym wyżej bedzie stał , to bardziej spręzyny mają w tym udział .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Amorek 1BA - 370 mm Amorek 1BE - 365 mm
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Jak najbardziej tak samo ale jak mi podawali wymiary dolnego mocowania to w porównaniu do serii czyli amorka 1BA , bilstein był o 1 cm nizej
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Czy bilstein b6 czy B8 wysokość będzie ta sama skrócony skok nie ma tu nic do znaczenia . Pisałem do nich i podpora spręzyny na dole amora jest na tej samej wysokości . Z ciekawości w amorze oryginalnym s-line ta podpora jest wyżej o 0.5 cm od bilstein b6 , b8 .
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Spalanie w granicach 7-8 litrów (spokojna jazda) w silniku benzynowym doładowanym to dla ciebie psliwozerne? Kup Vke o takiej samej mocy i dopiero wtedy argumentuj swoje wypowiedzi.Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka Kolego zobacz co ja napisałem a później komentuj .
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Dzieje się . Powodzenia w grubych modach .
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Co Ty z tą czcionką .
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Też mam taką szybę ale nie mam porównania .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tak trzymaj .
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Szkoda ze nie trójramienna .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No to się nacieszyłeś .
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Jak już kupujesz nowe felgi to czy nie lepiej pomysleć o 19 .