Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fireman tom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fireman tom

  1. Czyli kolejny przereklamowany film katastroficzny
  2. No przemyślę to, choć te straszenie o tym że może puszczać bo jest za rzadki trochę mnie zniechęcił, bo jak do tej pory na półsyntetyku nic mi nie cieknie.
  3. A jak zacznie cieknąć??
  4. Męską decyzję, ale przede wszystkim trafną. Tak jak Nosfer napisał: część będzie za LMO, a część za MS :>
  5. dzięki za pomoc
  6. Pewnie zaraz będzie :decayed:w sieci
  7. Jeśli chcesz półsyntetyk to Motul 6100. Sam mam taki zalany. I jak Ci się sprawuje?
  8. Mam u siebie salon skody. Teraz tylko pytanie od jakiej skody to mają być kieruni|?
  9. :polew: :polew: czyli lipa.
  10. To pójdą ci szybciutko tuleje metalowo-gumowe
  11. fireman tom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A ja osobiście polecam Lemfordera.
  12. Ojcu parę lat temu radio spod chaty gwizdnęli.
  13. u mnie też coś puka, amory mam nowe KYB ale wydaje misię że jakby coś w nadkolu.
  14. A możesz napisać jakie masz oznaczenie na tych klockach?
  15. Piszesz że masz zamiar pojeździć jeszcze 2 lata Trudno coś powiedzieć, niech wypowiedzą się koledzy od Master Sportów, jak testuję LMO od jakiegoś tysiąca km
  16. Ja myślę że w większości przypadków tłuką wachacze.
  17. Mam nadzieję, że mojej listwy to nie spotka, na razie jest git choć ma juz trochę latek
  18. To jeśli nie Castrol to pewnie Motul Jaki Motul pólsyntetyk polecicie do 1,9TDI silnik AHU z 1996r., nalatane 210000 wg licznika. Jeżdżę teraz właśnie na Castrolu i przyznaję że już po 5000 tys. był czarny jak smoła a za 1000km mam wymiankę.
  19. Z tym zderzakiem to pomysł 1 klasa Co do laminatów zwłaszcza tych na pierwszych zdjęciach to koszmar
  20. Chodzi o to żeby wachacz zamontować i nie dokręcać od razu śrub na maksa (chodzi tu o śruby mocujące wachacz a nie koło ). Dopiero jak postawi auto na kołach, pobuja trochę przodem to wtedy powinien dokręcić śruby już na full.
  21. Ja śmigam latem na oponach Dunlop Sport 01 205/55R16. Mogę te oponki polecić z czystym sumieniem.
  22. Za ile te od skody można dostać, no i czy faktycznie pasują?
  23. Jaką folią okleiłeś??
  24. Takiej wiochy jeszcze nie widziałem Ale czego to ludzie nie wymyślą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.