Treść opublikowana przez kepasa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Targedia w Kamieniu Pomorskim
smutne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale miałes łyse
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
i kup a4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam święta , święta i po świętach... jeszcze tylko Wąskiego dorwać na emaus z wiadrem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wąskie - gdzie :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki, dzięki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka przyłączam się do życzeń również ... Wszystkiego najlepszego !!!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka- Jak dotrzeć do firmy krzak ?
u konkretnych łysych za wszystko płaci,że tak powiem,usługobiorca ale dla konkretnych to zbyt mała kwota. racja, łysi to bezsens... partacze mogą Ci doprawić "zawiasy"- odradzam. proponuję za to udanie się do ewidencji gospodarczej z dużą kawą i Pani na pewno udzieli Ci informacji szukając pana po numerze pesel-nazwisku-adresie itp. kiedyś to robiłem w Twoim mieście i udało się. Tylko jak firma jest zarejestrowana na żula, to raczej nic nie odzyskasz...- [ALL] N95 8GB
garmin jest OK- [ALL B6] Montaż systemu Bose w Krakowie
możesz dołożyć piec i będą grały wszystkie głośniki... ja tak mam i jest przyjemnie... chyba że bardzo chcesz bose... w opatkowicach jest kumaty koleś- Piotrek-605288555- [B6 AVF] Którą nawigację zainstalować ?
jak jesteś przygotowany finansowo to zakładałbym RNS-E- [B6 AWX] Problem z włącznkiem świateł
poszukaj na forum, bo ostatnio kolega zakupił od seata chyba i pasuje... różni się tylko kształtem samego uchwytu...- [B6 ALT] Problem z pilotami
Ale w twoim roczniku nie było kluczy na 3 przyciski... :cool1 jak nie było jak ja mam ten sam rocznik i mam 3 przyciski...?- [B5 AEB] Osiągi 1.8T - Pytanie do użytkowników AEB i w sumie nie tylko
ciepło się zrobiło... mój też gorzej zapitala... dlatego trzeba założyć FMIC- [ALL] Omijajcie poniższe stacje paliwowe
nie polecam Orlen'u na Kazimierza Wielkiego w Krakowie. zalałem tam benzynki i w ciągu dosłownie kilkudziesięciu km zapalił mi się check, na kompie wychodził błąd spalania mieszanki na trzecim cylindrze... chore.. pisałem mail, jakiś kierownik działu kontroli odpisał że niby będą to sprawdzać ale wątpię w to... w każdym bądź razie nie polecam tej stacji- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka.... a myslałem że będę pierwszy dziś... co Wy tam bierzecie?- [ALL B6] Gaz w 2.0 FSI ?
wow.... a gzie mu zakładali? ja pytałem jakiś czas temu, (miesiąc) w BRC w Tarnowie i dopiero początkiem czerwca do turbiny mówili że to przeskoczą... do niektórych modeli silnika bez turbo nie ma problemu... tak mówili... ale koleś chciał, żeby dla ścisłości podesłać mu maile'em win inr silnika z zapytaniem o instalkę...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co jak co ale zeby za rolke srajtasmy na 10 lat do pudla isc to przesada... no i jeszcze ten zarzut... kradziez z wlamaniem.... :polew: sprawiedliwość musi być witam wszystkich- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka ludkom [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 12:21_________________________________________________a pingwin nawet podobny.... - Nowicjusz - wątek powitalny