Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Kolego @bartez90 przecież to wszystko, co my tutaj wyprawiamy przy swoich "oczkach w głowie", jest nieopłacalne! To czysta pasja
  2. Ja w swoim mam serię turbo, tylko DP i wydech przelot Miltek, i bardzo delikatny program, przy okazji "usuwania" sondy ze sterownika.
  3. To akurat w RSie było, więc raczej stać właściciela na takie zabawy.
  4. Na żywo, robi mega wrażenie! Bardzo dokładne wykonanie. Każdy plastik idealnie obłożony alkantarą. Mmm
  5. Panowie, złapane przed chwilą. Co sądzicie o takim wnętrzu?
  6. Przerabiałem ten temat u siebie. Z prawej strony, oprócz grzania i pryskania WD, po urwaniu śruby "przeciskaliśmy" ją w stronę nakrętki we trzech, cały czas naprężając ją i uderzając od tyłu. Po kawałeczku, ale wychodziła. Chyba ze 3 godziny robiłem prawą stronę, lewą 30 minut. Oczywiście całość na aucie.
  7. @adam1974 widzę, że byłeś u Gregora na strojeniu. Podziel się opinią, jak przebiegała wizyta, jak koszty, czas, itd. Planuję się też wybrać do niego, ale sam nie mogę się zdecydować, jakie poczynić przygotowania. Pozdr.
  8. Ceny są różne, bo i wersje są się różnią. Na stronie producenta jest od 750 - 900, tu masz link: https://www.qmatis.com/pl/shop Na forum możesz trafić taniej, jak ktoś będzie sprzedawał. Pozdr.
  9. Wracamy do rzeczywistości, czas pożegnać letnią temperaturę. Pozdrawiam!
  10. Zobaczcie co właśnie znalazłem. To chyba 2.0TFSI @HOLMATRO wziąć ci? Będziesz miał na graty.
  11. I tak codziennie! Ale i tak w pierwszy dzień urwalem dokładkę. Na szczęście jest tak przymocowana, że nie urywa się ze zdarzakiem
  12. Kompletnie nie przystosowany kraj do naszych samochodów...
  13. Nie da się nie skaleczyć niestety, jak felga wystaje poza oponę. Będzie okazja zmienić kolor
  14. Niestety nie podpowiem ci jak to zamontować, ale czytając temat, chciałem wtrącić, że przechodziłem też przez zestaw od FMIC i także nic nie pasowało, nawet pisałem o tym na forum. Pamiętam ile nerwów mnie kosztowało rozbieranie i składanie całego dolotu Tyle że ja odpuściłem. Ty widzę walczysz dzielnie! Powodzenia i wytrwałości!
  15. Takie jest moje przypuszczenie, bo przecież bezpośrednio "na wprost", gorące powietrze będzie przelatywać przez FMIC za belką. Więc tam, gdzie jest uderzenie najcieplejszego powietrza na FMIC, nie będzie bezpośredniego przepływu powietrza z zewnątrz. Tak samo rury. Jeśli będą poprowadzone wyżej, za belką, to ich również powietrze nie będzie chłodziło w sposób bezpośredni. Prawdopodobnie to nie będą duże różnice w temperaturach, ale jak już inwestować, to dobrze. W przypadku FMotors, ich "wzorodawca" chciał mieć ukryte orurowanie, dlatego schowali wszystko za belkę. Moim zdaniem, nie jest to najwydajniejsze rozwiązanie.
  16. W dieslu są niższe temperatury. Ale różnice między układami DSMIC a FMIC są na pewno. Ja miałem kiedyś kupiony zestaw FMIC, nawet rozebrałem obecny układ dolotowy, ale zestaw rur nie pasował i odpuściłem. Przymierzam się do prac nad mocą na jesieni, jak budżet pozwoli, więc pewnie i FMIC zrobię, ale raczej spawany. Rozmawiałem już z FMotors o zestawie.Tylko tam rury są doprowadzone górą do FMICa, więc system może być mniej wydajny. A co z twoją obecną poduchą, chcesz sprzedać?
  17. Temperatura się waha, zdjęcia były robione na postoju, a na postoju szybko temperatura rośnie. Podczas jazdy wahania są różne, jak powoli jedziesz jest wyższa temp, jak trochę szybciej to niższa, jak się zatrzymasz błyskawicznie się podnosi, ledwie ruszysz, mocno spada. W ostatnie ciepłe dni, po mieście jest tak do 40st. podczas jazdy. Jak przed wczoraj spadł deszcz i zrobiło się 20st na dworze, to w dolocie było średnio koło 30. Może któregoś dnia zrobimy test z @HOLMATRO, jadąc koło siebie, w tych samych warunkach, porównamy, co pokazuje VFIZ. P.S. Muszę sprawdzić co tam miałeś za kierę.
  18. dayd_4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    co ty znowu kombinujesz?
  19. dayd_4 odpowiedział(a) na EmKw temat w 1.8T
    Po wymianie zostaje mi niecały litr, a stan to poniżej maximum. Z 5L. Więc u mnie wchodzi ponad 4L. ale zwykle długo zlewam olej, do ostatniej kropli wąchając i smakując go przy okazji
  20. dayd_4 odpowiedział(a) na EmKw temat w 1.8T
    To by się zgadzało, często na drugi dzień, okazuje się, że to 0,7 to był błąd...
  21. dayd_4 odpowiedział(a) na EmKw temat w 1.8T
    Poniżej poziomu na "bagnecie", jest jeszcze dużo oleju. Nie pamiętam dokładnie ile, ale dużo (ze 3 litry). Różnica między stanem MAX i MIN, to (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę) niecały 1 litr. Spuść olej zupełnie. Nalej do stanu 3/4 na "bagnecie", powinno ci wejść, po uruchomieniu silnika i zgaszeniu, około 4,2 litra. 0,8 litra zostaje ci na dolewkę z 5L bańki. Rurka swoją drogą może być zła. Ale jak masz pół stanu i dolejesz kilka setek, to musi ci się zrobić MAX. Swoją drogą, doprecyzuj te 1000km, które zrobiłeś. Bo z twojej wypowiedzi wynika, że po 1000km, zeszło więcej oleju, niż po 3,5 tyś. To oczywiście jest możliwe - Autostrada, 160 km/h wzwyż i jak motor masz w nie najlepszym stanie, to mógł ci wypić olej przy wyższej jego temperaturze. pozdr.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.