Treść opublikowana przez dayd_4
-
Pomocy, jak usunąć chip box 1.8T bfb?
345Nm jakby co
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Fotograf chciał jak najlepiej uwydatnić swojego DTMa Sline tam robił tylko za tło
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
@FroS-t niestety nie da się ustalić kodu lakieru. Byłem, pytałem, na zaprawki chciałem, ale po prostu mają taki kolor "proszkowy" i tyle. Widać słaba ta firma "Klinika Felg". Pozdr!!
-
Tuning 1.8T BFB Quattro
Kolego masa informacji jest na tym forum, dokładnie opisujących podnoszenie mocy w 1.8T, wystarczy poświęcić trochę czasu i poszukać
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
A swoją drogą jak widzę Twój wykres od Gregora i porównuję ze swoim, to ciśnie mi się myśl, czy te nasze strojenia to nie jakieś gotowce
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Czytam wątek i czytam. Bardzo ładna fura, pogratulować Niestety czasami nie da się uniknąć innych niefrasobliwych użytkowników dróg, to jest jakaś masakra. Trzymam kciuki za bezproblemową likwidację szkody
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Lakieru nie dotykałem jeszcze, poza umyciem 1 raz. Ronale trafiłem na OLX, ale niestety w słabym stanie, więc była regeneracja kompleksowa. Cupra nie odpada ze zderzakiem, bo jest na nity mocowana. Bez żadnych podkładek, kombinacji, jak dobrze szarpniesz, to nity wyłażą przez dziury. Specjalnie, żeby nie łamać zderzaka:)
- Tuner południowa Polska
-
Co ile zmiana filtrów od Lpg?
Ja zmieniam co 8000km. razem z wymianą oleju. Żadnego pikania nie mam ustawionego, tylko inspekcję olejową na 8000. Zrobiłem już na gazie 70000km i lata bezproblemowo. Pozdr
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Nie polecę ci nic w rozmiarze..., bo to bez sensu. Dobierając opony trzeba kierować się innymi czynnikami (według mnie), takimi jak: NAJWAŻNIEJSZE - Styl jazdy (przede wszystkim czego od opony oczekujesz), jakość dróg po których głównie będziesz jeździł, charakterystyka terenu po którym głównie będziesz jeździł, masa samochodu, ilość kilometrów które robisz rocznie, itd., itp. Jest tego od groma, a opona jest zawsze kompromisem. Idealne rozwiązanie to kilka kompletów, jak w rajdowym teamie Jestem zwolennikiem opon klasy premium bez względu na rozmiar. Zwykle kosztują sporo, ale (odpowiednio dobrane) dadzą ci najwięcej.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, cisza nastała w wątku, bo furka lata bezproblemowo, a zapał na wydawanie pieniędzy przeniósł się na coupe Minęło kolejne 8000km. Udało mi się w tym tygodniu po raz kolejny wymienić olej i zrobić wiosenny przegląd, wymienić wszystkie filtry i założyć nową "Cuprę" pod zderzak, bo odfrunęła ostatnia po 2 latach męczenia po krawężnikach... Oczywiście dalej zalewamy Liqui Moly High Tech 5W40
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
40 weekendów to wariant optymistyczny...
-
Spoty wrocławskie
- S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
- S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Panowie, jest jak szwagier pisze. Może nie jest on, ani ja ekspertem w dziedzinie opon, ale przetestowaliśmy różne rozwiązania, rozmiary, marki i jego obecny wybór jest optymalny. Dodam od siebie, że w weekend miałem okazję przegonić dobrze ten wózek i powiem wam, że tak: Jak on się trzyma drogi, jak on chce szybko pokonywać zakręty, to jest nie do opisania! Jeździłem już nim wcześniej, ale bardziej po "prostych". Obecne zestawienie: Opony, zawieszenie i przede wszystkim układ napędowy z RSa, zrobiły na mnie tak piorunujące wrażenie, że po powrocie, przy obiedzie, nie byłem w stanie utrzymać łyżki z rosołem- Serwis audi we Wrocławiu lub okolicy
Też polecam Jurka- S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Jak będzie w końcu chwila, żeby usiąść ze szklanką na spokojnie pod domem, to zamienimy na próbę.- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
A co się dziwisz, jak dwadzieścia lat temu, to za dzisiejszą cenę lamp, kupiłem dokładnie takie coś:- Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
Elegancko Działasz Napisz proszę na priv ile płaciłeś za zderzaki S4. Pozdr!- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, jako że nic wielkiego się nie dzieje z BEXem, a pasję teraz dzielić muszę na dwa , wrzucam foto nowych fantów zakupionych do Coupe Niebawem montaż. Pozdrawiam- Wymiana uszczelniaczy zaworowych BEX
@DivaynEaysCo masz na myśli mówiąc Głowica Euro3?- S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
- 19'' x 8.5j ET45 z oponą 245/35 lub 255/35 do B7 Avant
To najlepszy wybór. 255 przy takim ET i takiej szerokości felgi też byś upchał w nadkole.- Czy 9.5x 19 wejdzie bez problemu do A4 B6 Avant jakie ET
A jaką planujesz oponę tam naciągnąć? - S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250