Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. Dyktator jak nie widziałeś to polecam
  2. Gooral - Who Is Your God - YouTube
  3. gracie coś ? może i ja bym chwile pograł
  4. temperature złapał Ci po trzecim deptaniu
  5. znalazłem jakieś 8 foteczek ze spotów z różnych terminów, ale chyba tu ich nie było tam gdzie 2 samochody to ten niby pierwszy spot gdzie ja i malin się tylko zebraliśmy skc pictures by 8pulpit7 - Photobucket
  6. pościemnialiście te szyby ?
  7. powiem Ci, że mam porównanie do ibizy na 165tkach czy tam 175 tkach i 205 u mnie i wrażenie jest takie, że jak ibizą wpadam w przeszkode terenową o wilgotności 100% -kałuże przy ok 80km/h- samochód "płynie" wg swojego uznania, a ta sama kałuża a4'ką nawet przy większej prędkości, nawet nie czuje, że z jakąś wodą na drodze się spotkałem ta opcja z wiatrem nie taka śmieszna jak ma coś z zawieszeniem, ogarnij sobie samochód z kijowymi wahaczami lub amortyzatorami rozpędź sie tak do 150 i miń się z tirem, ciekawa reakcja na opór powietrza gwarantowana
  8. nie mam pojęcia co on z tym robił na bank poszły rurki w miejsce katów, ale czy z sondami się bawił to nie wiem wiem że w połączeniu z filtrem stożkowym i brakiem kata, źle to brzmiało też sobie te katy zostaw w razie W, jak coś to do tego będzie powrót, a jak wyprójesz i rurke wstawisz to już raczej nie
  9. znajomy wywalił kata od siebie w 2,8 174 km i za dwa dni czy nawet tego samego dnia jechał go z powrotem wspawywać, miał taki charakterystyczny metaliczny dzwięk
  10. założyciel tego wątku ostro wymiata widziałem jego filmik zza pleców i kara chłop ostro ja tez się pisze w razie czego na jąkaś strzelanine nick na steam dyktyciezkie
  11. wiesz co jak by chcieli przyciemić samą tylną szybę i mieć tą samą folie na resztę to by się ogarneło samemu ja sądzę że w A4 w sedanie w b5tce tylna szyba to jest jakaś czarna magia żeby to ściemić tam trzeba jakiejś gimnastyczki żeby to sięgnąć i cena za sedana raczej będzie większa ciekawe jak na inflandzkiej krzyczą
  12. PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH SIERADZ (2663326755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko ciekawe co to za firma może na jakimś gruopnie czy coś się znajdzie, chociaż ja tego nie widziałem chyba nigdy na tym znajomy ma nieźle przyciemnone szyby na A6 spróbuje go dorwać jakoś i się wywiedzieć co i jak, nie jestem pewien czy już z takimi szybami jej nie kupił
  13. jak dobrą cene ugadacie to i ja się mogę pisać
  14. Taka moc, że aż wgniata w fotel! - Sadistic.pl
  15. zostało uwietrznione ?
  16. ktoś ma na forum oklejony prawy błotnik poszukaj w moja b5 http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/zielony-avancior-lukas-=-gwint-18-wlepy-240592/
  17. 28-29 jest lemon festival na łowiczu, także ja raczej pass bo ostro pałe moge zachlać i do kierowania mogę się koło środy nadawać
  18. macie dziś koncert Kultu i się nie chwalicie ?
  19. ja też od nich brałem zrobiłem na nich koło 50 tyś km i na razie cisza przy montażu wyszedł tylko jeden "kwaitek" jedna ze śrub przy skręcaniu się obróciła i w kluczu został łepek śruby jak się to stało pomyślałem sobie no to fajne wahacze kupiłem i nie zakładaj tych końcówek drążka z zestawu bo są najsłabszym ogniwem zestawu
  20. life of david gale, dobry film polecam jak ktoś nie widział Zycie za zycie (2003) - IMDb
  21. na początku był spot w skce w 2 samochody i to łowicz dotarł tylko, skierki się nie pofatygowały
  22. 18, 19, 47, 64 na tych stronach są jakieś zdjęcia, ale te ze starego rynku min. chyba przepadły może Tobi albo Skovron je mają, ale tu w wątku tego nie ma raczej pamietam że na picasoweb'ie były
  23. galerie można by do pierwszego dodać, był jakiś spot na którym kilka lustrzanek biegało i sporo fot było nawet nacykane tylko jak ktoś linku nie zapisał to dokopać się do tego, będzie ostro hadcorowe
  24. cena o niczym nie świadczy jest jakiś magnetyzer na allegro na 1000 zł jak się ktoś kieruje przy wyborze drogie to dobre to może sie skusi na to, a w srodku to samo co w tych tanich- opornik
  25. ja raczej pass na kluby pewnie jade także koło środy wracam zielona b6 zidentyfikowana chyba, jest od tej ekipy od różowego seicento z air-ride'em i środkiem z TTety i turbinki podobno na handel

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.