Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. tematu nie trzeba kasować, może wystarczy się odezwać do moda i dał by Tobie uprawnienia do tego tematu bo paulo raczej nie wróci Ostatnio aktywny27-06-2011 07:53 teraz na łowiczu 2 zdrowe b6 się pojawiły jedna ta glinka, która była wyżej i tą upolowałem w tym tygodniu ciekawe czy są na forum
  2. tak tylko że jak ktoś jest na głównej i walnie w samochód , który mu wyjechał z podpoządkowanej, czy wystający 10 cm czy 2 metry wina jest tego który uniemożliwił jazde pojazdowi z głównej i jako kontr argument na to że jechał za szybko powie, że Ty uniemożliwiłeś mu jazde na drodze z pierwszeństwem. co najwyżej możesz ten żywopłot zgłosić, ale i tak w najlepszym wypadku go tylko zetną, tak mi się wydaje przynajmniej
  3. uszczelka na obudowie filtra sparciala lub byla zle osadzona. skolowac nowa uszczelke, z silinkonem tez byly proby. Jest temat o wodzie w samochodzie lecacej przez filtr kabinowy. u mnie tez tedy leciala, przyczyna bylo ujowe osadzenie obudowy po wymianie filtra pomoglo spasowanie tego albo przedmuchanie tego wszystkiego ze sprezarki, ciezko powiedizec co bylo przyczyna, ale ktores z tych dwoch
  4. tyl jest aktywny wiec tam raczej nie
  5. wyciagnij fotele, ściągnij wykładzine z podłogi, jedna osoba w samochodzie druga polewa z wiadra na szybę wtedy będziesz widział dobrze skad się leje i z czym powalczyć ja u siebie jakiś czas temu miałem to samo woda w samochodzie szukałem, niby znalazłem, ale pewien nie byłem do końca, troche wody z wiadra i byłem pewien na 100 % filtr kabinowy a raczej jego uszczelka, ujowo wpasowana po wymianie filtra kabinowego. Tak czy siak musisz podłogę ściagnąć żeby wysuszyć dobrze, bo to że z góry wode zbierzesz to nie wszystko, pod wykładziną z 1/3 wiaderka pewnie jeszcze wygarniesz.
  6. to jest ta fura tylko delikatnie inny rocznik
  7. po tych światłach się dojdzie tylko musi się ktoś trafić kto to przypasuje troche jak z impali troche grand prix jest model po prawej stronie napisany przy swietle ale za słaba jakość zdjęcia żeby to odczytać. podobny napis właśnie do grand prixa ale to chyba też nie to
  8. te swiatła z tyłu są w cholere charakterystyczne
  9. troche jak oldsmobile cutlass ale ciezko powiedzieć na 100 %
  10. wypłacalność Ciebie chyba nie interesuje przy samym OC, jeśli Tobie robi ktoś ku-ku z OC w PZU jest gitara, jeśli w czymś innym jest różnie
  11. a nie było jakiejś kamery na światłach, wcześniej czy kolejnych, która mogła golfera ustrzelić ? chyba jedyna opcja poza sądem lub AC
  12. tak bardzo wierzysz w to co katalogi piszą ? będę miał gdzie to zważe swoją, spalanie swojego samochodu znam i to dla mnie jest wystarczające, kiedyś jak będzie mi się bardzo nudziło nagram sobie 2x 100 km, jeden na PSJ, 2 z butem Raporty spalania • Zużycie paliwa • AutoCentrum.pl i zobacz sobie ilu użytkownikó zeszło poniżej 4 litrów w tym silniku, nie ma tu rozgraniczenia między automatami, quattro.
  13. zrodlo: strona producenta predkosc maksymalna octavi 1.6tdi cr "green edition" to 192 i przyspieszenie 0-100 11.4s moment max 250 przy 1500 masa wlasna 1390 a4b5 (zrodlo A4 Avant 1.9TDI (110PS) ť B5 ť A4 ť Dane techniczne ť Audi Klub Polska ) 0-100: 11,5s vmax 192 moment max 225 przy 1700 masa wlasna 1285kg wychodzi, ze a4b5 jest jest 100kilo lzejsze, pali ponad 30% wiecej i zbiera sie podobnie.... czyli postep jest albo jak kto woli ... a4 b5 1.9 110PS na pompie vp37 w porownaniu do dzisiejszych aut szmelcwagena to paliwozerne auto. A4 b8 a b5 to rozne wielkosciowo i wagowo auto wiec najbardziej porownywalny szmelcwagen (moim zdaniem) to dzisiejsza octavia (auta "urosly") P.S. jezdzilem nie raz audikami z silnikami 110PS bo 2 mam takie w rodzinie (stare a4 i a6) dla AFN katalog podaje 4,9 l w mieszanym, ja w tamtym tygodniu zrobiłem trase ponad 1000 km, 100 % trasa plus troche obwodnic ze światłami, momentami łapałem 180, redukcje nie raz obroty pod 4k podchodziły i wyszła 6 litrów. przy psj'cie zrobiłem 1600 km na baku, wyszła poniżej 4. a jak trzba przycisnąć to przy 200 ustabilizowanych komp pokazuje 8 litrów moja wg dowodu rejestracyjneo waży 1350 więc 40 kg nie 100 do tego audio zapas nie dojazdowy i pewnie wiele się nie różnią
  14. Tyrestretch.com - 8_205_40_R18 Tyrestretch.com - 8_205_40_R18_Neogen_4 Tyrestretch.com - 8_205_40_R18_Semperit_2 Tyrestretch.com - 8_205_40_R18_Semperit_4 Tyrestretch.com - 8_205_40_R18_Semperit_3 tylko kapeć 205/40 nie ma w bazie profilu 45
  15. a nie możesz sobie skołować tej dmuchawy i rezystora? z kabelkami jeszcze będziesz miał czas się pobawić, a w sumie lepiej wykluczyć w pierwszej kolejności coś co nie jest nerwicogenne
  16. może się gdzieś jakiś kabel przetarł/ nie styka, skoro raz jest, a raz nie
  17. jak by wiedział że jest w ukrytej kamerze to raczej nie mieli by przyjemności tyle czasu go widzieć
  18. temat umarł bo założyciel sprzedał audice i na forum nie zagląda
  19. lewa jest "odwrotnie" reszta tak samo
  20. może jakimś nie windowsowskim programem pójdzie np. Partition Magic 8.0 - dobreprogramy
  21. JEBZDZIDY - a gdzie firanki?!
  22. Granatowa, w sumie prawie jak czarna w nocy dokladnie na blachach WZ z klubową ramką. Możemy się ustawić w piątek,sobote lub niedziele jakoś na miescie. Widziałem ostatnio nawet jakies granatowe a4 też z ramkami klubowymi na elc. Ciekawe kto to. Pulpit - ty nie miałeś czasem koła wkładać większego? Kiedys cos chyba na forum widziałem? granatowa z ramkami to moze malina, swojego czasu jezdzil na skierki, jesli fura z cyklu zawsze wypieszczona na maksa to on :decayed: kola leza wojuje z oponiarzem, uciąl mi c**jek rant wewnatrz opony i nie za bardzo się poczuwa, a mi się nie uśmiecha odpuścić potenzty 7,6 mm bieznika, odda opone lub kasiore to się ogarnie, na trzech nie bede jeździł widzałem dziś tą Twoją, w sumie przelotem, skupiłem się bardziej czy to blachy WZ ale FMIC i wydech taki coś jak z 2,8 w polerce przykukałem a avanciora czarnego b6 na białych flatach dobrze zglebowany klapa US kojarzysz może ? bo grubawa fura tylko nie wiem czy przejazdem czy ktoś podziałał
  23. ale brynia pierwsze spojrzenie na przebieg i można się z przebiegiem dziennym pomylić bardzo ładny kolor
  24. to może na łowiczu coś by się ogarneło bo w okolicach weekendu i tak się pewnie wszyscy po błonach turlają Perezip a Ty masz czarną na blachach WZ z klubową ramką ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.