Treść opublikowana przez Tas2die4
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Czemu chcesz chowac tlumik??
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Ja przyciemnilem lampki tylne tym lakierem transparentnym. Wkleje jakas fotke jak umyje auto
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Bos mym guru
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Na felgi juz sie chyba zdecydowalem, beda czarne z polerowanym rantem Ma ktos do sprzedania tanio dokladke 1.8 T do sedana b6?? Bo mnie na proste wydechy wzielo :>[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 19:05_________________________________________________Doszly 2 nowe mody: Dokładka 1.8 T + 2 wydechy 76 mm Tylne lampy przyciemnione lakierem transparentnym Juz niedługo zakładam 18' aluski czarne z rantem, myje auto i robie sesje, wiec bedzie mozna obejrzec jak to teraz wyglada Nastepny mod: Zderzak przód S-line
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
"2XX" jak juz
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Aaa mam to samo,ale jakos nie moge sie zdecydowac na montaz... bo kurcze jak go przymierzalem, to byl minimalnie zle spasowany. Musze przemyslec to jeszcze :gwizdanie:
-
[6K AQM] Seat Ibiza II FL
Juz nie mowcie,ze Ibizki takie zle. ja ze swojej bylem zadowolony, 1.9 tdi 110 Km dawalo rade w tej malej budzie, a po powerboxie to juz w ogole
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
michur79, mozna wiedziec ile dales i gdzie?
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Gadalem ze swoim lakiernikiem, co teraz sie bawi z moja dokladka i wydechami i spytalem o lakier transparentny do przyciemniania lamp. Uzywal ktos tego??
-
Bunia Wąskiego ....
a mi jednak jakos brakuje tam relingow, takie jakies lyse auto sie robi Czarne bylyby
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Chyba,ze podjade do kolesia, ktory mi szyby oklejal. Folie kupilem sam, on by sie zajal tylko oklejeniem tych lamp...
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Odkopie temat... zamierzam przyciemnic tylne lampy ta folia. ktos sie w to w koncu bawil? ma jakies sprawdzone metody zeby dobrze to nakleic??
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
Powiem Wam.. tez zamowilem te koncowki 76 mm.. i wydaja mi sie za male... mysle,ze ponad 80 by robilo,a te to jakies za delikatne do B6.. ale zobaczymy, dzis powinienem miec je zamontowane, wiec jutro moze wstawie foty jak to wyglada u mnie
-
Montaż LED zamiast postojówek
Jak to jest polaczone?? Jakie ledy tam wsadziles??
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Na tych ostatnich zdjeciach mi osobiscie sie te czarne felgi nie widza, moze dlatego ze wzor mi jakos nie odpowiada..
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
maciejski, jaka srednica tych Twoich koncowek?? ja juz dokladke od 1.8t mam zalozona, ale na razie niepomalowana w kolor i bez koncowek prostych ale bedzie na dniach wszystko.
-
[B6 AVB] Wskaźnik temperatury - dziwne zachowanie
Jezdze autem prawie rok i dopiero teraz widze,ze chyba i u mnie jest cos nie tak, choc zawsze myslalem ze tak ma byc... U mnie problem wyglada tak,ze wskaznik po rozgrzaniu sie silnika zatrzymuje sie na niecalych 70 stopniach, na 90 to mi skoczyl kilka razy ale latem przy upale 30* C i mocniejszym dawaniu w palnik,a tak to zawsze te niecale 70*. Chyba musze sie wybrac gdzie na serwis,zeby mi to sprawdzili, choc VAG zadnych bledow nie wskazywal,jak ostatnio byla robiona ogolna diagnostyka fury...
-
[INNE] S3 8L kolegi :) 1.8T na 19", gwincie + grube audio
Ze co z nimi nie tak?? Bardzo fajne, tylko IMO za nisko na nich siedzi, powinno byc troche wyzej,ale za to z jakims dystansem,zeby ladnie wystawalo.
-
Spotkania z sarnami i inna zwierzyną na drogach
Co do tych straszakow... skad wiadomo,ze to w ogole wydaje z siebie jakies dzwieki? I kiedy np baterie padly??
-
Spotkania z sarnami i inna zwierzyną na drogach
Ostatnio mysle, czy nie sprzedac niuni i nie kupic jakie terenowki z kangurkiem z przodu Wtedy zaczne na nie polowac i handlowac dziczyzna. a z ubezpieczeniem, chyba tak zrobie A gdzie mi sie trafiaja? W kierunku na Kostrzyn 22 i na pobocznych drogach. Ostatnie zdarzenie- atak z nienacka, z rowu wyskoczyla je*ana
-
Spotkania z sarnami i inna zwierzyną na drogach
Jak w temacie... chcialem zapytac innych forumowiczow czy tez maja takiego pecha jak ja i co chwile im cos pod kola sie na drogach laduje. Jak nie sarna, to jakis zajac, to jakis kot... no och**ec idzie Nie zawsze konczy sie to kolizja,ale jednak co chwile cos mi sie pod kola pcha Pod koniec grudnia sarna doslownie wbila mi sie na samochod... zrobilem, pojezdzilem miesiac i co? Wczoraj znowu.. gdyby nie to,ze przychamowalem mialbym pol przodu do wymiany,a tak skonczylo sie na malutkim wgnieceniu pod prawa lampa... co nie zmienia faktu,ze niedlugo bede tak sterroryzowany przez ten zwierzyniec,ze wieczorami przesiade sie na mzk... A jakie Wy mieliscie przygody ze zwierzetami na drogach??
-
[B6 AVF] MOJE AUTKO A4 1.9TDI QUATTRO B6;-))))
Program,zeby sie zaczelo odpychac No i rns-e. Jesli sie nie boisz, to pomysl tez o felach 18 i bedzie
-
[ALL B6] [B6 BAU] Quattro power - SPRZEDANE!!!
Ja bym jeszcze pomyslal nad zmiana tego drewna w srodku na aluminium albo pomalowanie tego w jakis kolor. A tak furka + planowane mody i bedzie
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
Kupilem ten zderzak co wyzej. Jak sie znowu pojawi aukcja, zamawiam dwie koncowki sciete 76 mm, oddaje dokladke do malowania, pozniej do tlumikarza,wiec w nastepnym tygodniu (jak dobrze pojdzie) beda wydechy na prostej
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
Czyli d*pa