Treść opublikowana przez gregor10
-
2.0 TFSI prośba o analizę logów
1. Na logach jest ok, nie ma zbytnio sie do czego doczepic. 2.Blad masz od klapek w kolektorze ssacym, norma w 2.0t, albo usuwasz klapki z kolektora + korekta programu. albo kupujesz nowy kolektor, seryjnie te klapki sa dosc awaryjne , oski sie wycieraja i sie lubia zapaść- tam jest czujnik klapek i on wypaluje wszelkie nieprawidlowosci z zakresu dzialania klapek , najpierw zaczyna sie od bledu, moga nawet odpasc jak masz pecha.
-
Oxygen sensor +25
lpg do strojenia na AFR.
-
Tryb Sport czyli przełaczanie map w sterowniku po guziku:)
w quattro ukreci korby przy anti lagu taki mały szczegół
-
Oxygen sensor +25
Przeplywka musi byc od ANB.
-
Oxygen sensor +25
niezle masz nomotane tam u siebie. skasuj bledy i zrob loga 002+033 na PB , a potem na LPG jesli masz 002+033. daj na forum. Powiem ci czy masz sonde walnieta czy nie. mozliwe ze trzeba bedzie do kompletu sprawdzic cisnienie paliwa na listwie.
-
Oxygen sensor +25
ster w ANB nalezy do tych polmozgich
-
Oxygen sensor +25
a pomyślał ktos ze sonda mogła się skończyć
-
Swap 1.8 na 1.8t
Dokladnie , ja tez bym radzil sprzedac i kupic gotowe 1.8T
-
Prosze o logi do oceny 1.8TQ AVJ
Szczelnosc dolotu do sprawdzenia, jak szczelne to przeplywka i n75 do wymiany.
-
A4 B6 2.4 V6 BDV wypadanie zapłonów na 1 głowicy.
sprawdz wiazke przy ukladzie zaplonowym i wtryskowym czy gdzies sie nie przerwała,
-
Prośba o zerkniecie na logi bo auto nie jedzie
Przeplywomierz masz do wymiany
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
225ps mial tez APX i wtryski 380cc
-
prośba o sprawdzenie logów
ciężko powiedzieć, ale póki co przepustnice bym podmienil.
-
prośba o sprawdzenie logów
zrob loga 002+007+098 na postoju to Ci powiem czy od muszli czy inna przyczyna.
-
prośba o sprawdzenie logów
wiec naprawdopodobniej to albo przepustnica albo ecu
-
Prośba o analizę logów seat leon 1.8 T APP 180 KM
Może i była wymieniana co nie znaczy że jest sprawna 100%. Co powiesz np. na zepsuty przepływomierz z ASO za 700zl ? Takie rzeczy to rzeczywistość niestety Póki co jesteśmy pewni jednego - auto nie dostaje paliwa tak jak ma dostawać.
-
Prośba o analizę logów seat leon 1.8 T APP 180 KM
konkretna diagnoze masz powyżej a jak chcesz wiecej to moze to być równie dobrze dziura w dolocie, przeplywka , nie wykluczone ze jest , natomiast zacząłbym osobiście od sprawdzenia cisnienia paliwa lub wymiany pompy.
-
prośba o sprawdzenie logów
jak jesteś pewny że po wymianie kompa to możliwe że z kompem jest coś nie tak , bądz jest niedopasowany do Twojego setupu, ew jest problem z przepustnica (tak przypadkiem się zbiegło z wymiana ecu ?) lub może jest nieszczelnosc w dolocie ?
-
analiza logów B6 1.8 T 163
zacznij od sprawdzenia dv i adaptacji przepustnicy.
-
Gdzie regenerujecie swoje turbiny?
ja regeneruje u forumowego usera - german8q - zero problemów , turbine wykorzystuje na maxa (seria ładuje 0.5bara , ja 2.bary) i nic się nie dzieje to jest chyba najlepsze potwierdzenie jakości usług german8q.
-
Prośba o analizę logów seat leon 1.8 T APP 180 KM
wyglada na to ze pompa pada
-
analiza logów B6 1.8 T 163
faktycznie , nie zwróciłem uwagi że wkleiłem pare dni temu logi, więc tak jak mówie, trzeba znać numery błędów które wywołują awaryjny.
-
Prośba o analizę i ocenę logów.
Jest lepiej , jesli ma być igła to sprawdzić szczelnosc dolotu przy min 1bar cisnienia, potem do sprawdzenia cisnienie paliwa do, a jak dobre, to przeplywka minimalnie zaniża, ale spokojnie może to tak narazie zostać , chyba że planujesz modzic, to wtedy koniecznie do zrobienia to powyżej co napisalem.
-
analiza logów B6 1.8 T 163
wklej numery bledow i logi , zobaczymy co go boli
-
Co to za turbo? k03, k04 ?
wystroisz i bedzie latać.