Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. gregor10 odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    Lajtowy soft daje okolice 265-270KM http://gregor10.pl/audi-a4-b8-lift-2-0tfsi-cpmb-quattro-220km-usa-267km-413nm/ Mocniejszy nawet 280KM. A na 100oktanach + 280KM można zrobić
  2. Spalanie jest porownywalne z 2.0tfsi, w trasie malutko pali, po miescie wiecej bo jednak pojemnosc swoje robi, przy bucie wiecej niz 2.0tfsi, aczkolwiek osiagi sa kozackie, zrobilismy tych 3.0tfsi troche i są to świetne motory Osiągi i możliwości kręcenia na stage'u 2 na 440km dają już mase frajdy z jazdy
  3. w gregor10.pl zdiagnozujesz fachowo swoje 3.0tfsi
  4. przeplywek sie nie czysci , zaklada sie nowa
  5. Zapraszam https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13327429_1054941631253492_1815647969902706471_n.jpg?oh=1e2ebe1d39f60c210c2ad5a4c7908c10&oe=57D63D9F https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13317081_1054941647920157_4317433843577686459_o.jpg https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13327410_1055239257890396_6061275800828067984_n.jpg?oh=ecd530b21da37ff7f1478f9ff62ef7a5&oe=57C23F03 Właśnie jestem w trakcie pracy i kończę wiązke ME7.5 przy projekcie A4 B5 AEB -> ME7.5 K04TFSI
  6. ja jeżdziłem 8biegowym tipem w b8 zf8hp55 i powiem szczerze że jak na tipa jest szybka, przyjemnie się nią jeździ i wytrzymuje spoooro. ja polecam
  7. Dokładnie nie kupuj BEX-a bo i tak trzeba zmienić wtryski, turbo i najlepiej fmic nie baw sie w półśrodki tylko laduj k04-064 adapter wyjdzie cie tyle co kolektor pod jakieś td04 lub gt28rs do tego wtryski 525cc i pompa bosch 044 w obieg. Z wydechem jakies 6k + strojenie . samo nowe turbo k04 to okolice 4kzl wiec nie wiem jak za 6kzl chcesz to zrobic ? nowe wtryski to masz lekko 900-1000zl. adapter 750zl a lista jest dużo dluższa i tak dalej
  8. Jaki potencjał Panie? +260-270km na dobrym setupie u mnie
  9. moje 1.8t lataja na gazie w wiekszosci i problemow z tym związanych nie zanotowałem
  10. Piotrze przeczytaj dokładnie jaką teze wysnuł Twój klient, zaprezentowałem więc wykres seryjnego k03 które generuje moc przy 6000rpm. Apropo Twoich tez odnośnie hamowania dynometem i jego wykresów zapraszam do lektury mój dynomet vs obciążeniowa hamowania stacjonarna MAHA http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311441-porownanie-hamowni/ Pozdrawiam Gregor10.pl
  11. seryjne ori k03 moc przy 6100rpm 215km http://gregor10.pl/skoda-superb-1-8t-awt-150km-k03-218km-300nm/ inna sprawa auto było w idealnym stanie z przebiegiem w okolicy 100tys km na zegarze
  12. a mowiles mi niedawno ze nie bedziesz modzil ?
  13. nie porównuj multitronica w avancie do sedana w manualu
  14. zamiast tego box polecam zrobić indywidualnie strojony program , dostosować parametry dokładnie do stanu turbo i reszty osprzętu. można dzięki takiego zabiegowi uzyskać np w przypadku wersji 120KM bezpiecznie do 220KM poprzez indywidualne podejście do tematu.
  15. Czesc Pin 115 z ecu , wtyczka 121pin. Masa wspolna z n75/n249. Sprawdz wtyczke przy n205 (fazator). Tutaj dochodzi czasami do zanieczyszczeń styków olejem = problem.
  16. ja zrobilem w swoim 1.8T 262km i 400nm na seryjnej k03s w seryjnym 1.8T na moim dynomecie który w porównaniu do innych hamowni pokazuje czesto -15/20KM patrz tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311441-porownanie-hamowni/?hl=%2Bporownanie+%2Bhamowni
  17. kolega wyzej chce zamontować przeplywke BAM, wtedy nie trzeba przekladać wkladów tylko zestroić soft ew mozna kupic sama obudowe i przelozyc swoj wsad. ja polecam opcje nr 1.
  18. Odradzam interesy z userem tgkonezamowil downpipe do 2.0tfsi , paczka zostala wyslana , po czym user tgkonenapisal 'widze ze nie wyslales a nie mam zwyczaju się prosić 2 razy. nie aktualne jak coś ogarnę na miejscu.' napisalem mu że 'dp został wyslany wczoraj po południu, tak ze nie da sie go juz wrocic bo kurier zabral , mozesz oczekiwac na przesylke dzis.' po czym paczki nie odebrał ani nie odpisał nic na moją wiadomość, mial rowniez nr telefonu do mnie ale nie raczył poinformować, oczywiście przesyłka wrociła - kurier zainkasował za przesyłkę zwrotną. tgkone naraził mnie na kosztyNIE POLECAM
  19. nie do końca seryjne Tłoki AJQ starczą Ci do zdecydowanie większych mocy niż będziesz robił u siebie.
  20. jr spec bierz 20mm w twoim przypadku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.