Treść opublikowana przez gregor10
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jutro Ci sprawdze bo chyba gdzieś były. czyli jednak modzisz ?
-
Problem z sondą LAMBDA
Ja miałem ostatnio tak w A4 B8 - walniety MAF.
-
brak odcięcia zapłonu AVJ
I świetnie że tak ma. To oznacza że działa prawidłowo - tak ma być dla 1.8T
-
Dym z turbiny zapach spalonego oleju 1,8T BEX
czesc pamietam jak to było u Ciebie, cieknie Ci delikatnie z nypla turbo, wykrecic, wymyc i skrecic powinno pomoc
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
też
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
k04-064 jak nie znajdziesz nikogo w warszawie, to mogę Ci zrobić kompleksowo na +300HP na K04-064
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tu masz taki zestaw jak planujesz http://gregor10.pl/audi-a4-b6-1-8t-bex-190km-quattro-k03rs-hybryda-246km-354nm/
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
w pierwszej kolejności po sofcie i dp zainwestował bym w FMIC, potem w Wydech , do tego K04+Tip+wytryski+pompa + 300km gwarantowane
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Skrzynia Tiptronic jeśli jest sprawna i regularnie serwisowana wytrzyma ~ 330km ~400nm. ostatnio robiłem małego moda w tiptronicu B7 na k03 tak to wyszlo http://gregor10.pl/audi-a4-b7-2-0tfsi-200km-bwe-tiptronic-usa-263-7km-348nm/
-
2.0TFSI QUATTRO BPG USA Stage 3 355HP@467NM by gregor10.pl
start z ~3000/3500rpm pozwala na powtarzalne 4.8sek do setki. start z filmiku jest ze zdecydowanie niższych obrotów tak że nie ma tutaj co dorabiać teorii
-
Wykres 1.8t bfb seria czy to możliwe?
miałem takie bfb ktore 177km wyrzucilo na serii a dp w chlodny dzien , wlasciciel stosował pewien specyfik
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jest jeszcze takie coś jak geometria zawieszenia i sam stan zawieszenia.. Wszystkim tym którzy mają problemy z trakcją (włącznie z quattro) polecam sprawdzić geometrie. Ostatnio pracowałem z S3 8P która na mokrej prostej drodze na 2 biegu świeciła ESP.... Co do trakcji w FWD wiadomo że na mokrym nigdy nie będzie dobrze , ale przy 220KM jak ktoś ma problemy to znaczy że ma problem z oponami / zawieszeniem. Oczywiście w tych samych warunkach quattro pozwoli na więcej bezstresowo ale to każdy wie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja mam
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
precyzując - po lewo nie k03rs2 a zwykła k03
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
da się bez wyciagania, wgrali po prostu bez odczytu serii
-
Po wgraniu wsadu ABT problem z odpaleniem A4 B6 1.8T BEX
to samo będzie
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Nie trzeba nic wymieniać. Strojenie daje w tym silniku bezpieczne +200KM. Z czyszczeniem dolotu na PB98 masz do uzyskania 220KM - zreszta jak wyzej wszystko jest opisane , moze przeglądnij dokladnie bedziesz mial pogląd na sprawe. Właśnie przeglądałem cały temat również link z fb, i nie wiem o co chodzi z tymi wtryskami. Czy też będę musiał zmieniać. Świece zmieniłem a w czwartek będę się brać za czyszczenie dolotu. Chciałbym jak najlepiej przygotować auto do podniesienia mocy. W linku FB nie ma wzmianki o wtryskach ? Jedziesz do tunera i on Ci przygotowuje auto na zero jeśli ma pojęcie jak to zrobić
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Nie trzeba nic wymieniać. Strojenie daje w tym silniku bezpieczne +200KM. Z czyszczeniem dolotu na PB98 masz do uzyskania 220KM - zreszta jak wyzej wszystko jest opisane , moze przeglądnij dokladnie bedziesz mial pogląd na sprawe.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
musze przyznać że jestem pod wrażeniem
-
Dobrzy chiptunerzy
SenseiAdik no cóż, jest grubo....
-
Po wgraniu wsadu ABT problem z odpaleniem A4 B6 1.8T BEX
robiłem ten przypadek kilka razy , jak sobie nie poradzisz to zapraszam.
-
AVJ 1.8T 150PS - PO MAPIE ŚLIZGA SPRZĘGŁO POMOCY ! wykresy
- Problem z turbo 0.3 non-stop
0,5bara spadajace do 0,3bara- A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Foty dolotu w A6 C6 3.0TFSI 290KM CAJA po 130tys km (licznikowe) który akurat teraz robiłem Wg mnie jest go zdecydowanie mniej jak 2.0TFSI/1.8TFSI nw wtrysku wyłącznie bezpośrednim. Związane jest to z inną konstrukcją odmy. Aczkolwiek jednak jest obecny również w 3.0TFSI jak widać powyżej i warto czyścić. Polecam każdemu czyszczenie dolotu - zdecydowanie pozytywny efekt - w przyśpieszeniu - reakcji na gaz - zużyciu paliwa. Zawsze przybliża nas to do stanu fabrycznego.- [B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Świetna inwestycja - Jedyne prawdziwe zabezpieczenie antykradzieżowe nie do złamania. - Problem z turbo 0.3 non-stop