Treść opublikowana przez GILI
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
185 i 395 od kiedy?
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
za rozmowę przez komórkę w czasie jazdy dla Polaka stówkę.. :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.pl/Portal-o-wyscigach-Grand-Prix-F1-Formula-1-Robert-Kubica-bilety.10.0.html fajna strona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to już szaleństwo....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 14:56_________________________________________________Jak by coś konkretnie do 2.5 tdi, to jest BAU 68tyś mil (motr + skrzynia) gdybym miał Q, już bym swapował :kox:
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
Osobówką przez Niemcy lecisz spokojnie. Gorzej jest Busem,a tym bardziej z przyczepą...trzepią Zolle i Policja. Mapa miast gdzie od kiedy z jaką naklejką W Czechach jest już gorzej, bo jak chcą,to coś znajdą,a zawsze chcą Więc weź kilka euro na górkę
-
[B5 AFN] Zapadnięty pedał sprzęgła
pompka mogła też przeładować
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Bardzo gustownie zmodzony samochód Przydały by się dywaniki z naszym logo :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dobre z was chłopaki U nas takich niema... Tomeks by w ten sprawny ziemniaka jeszcze włożył :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dymek tylko z jednej rurki
-
Spoty Kościerzyna
Mnie dzisiaj nie będzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Coś wiadomo w sprawie czwartego piętra ?? :gwizdanie:
-
Spoty Kościerzyna
Jakie plany na jutro ?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Jak będzie tak,to może być
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Na moje te fele bardziej pasują do B7 tak jak np u mirona78, tam leża kosmicznie Do B6 najlepsze będą stare RS6 Do B6 też pasii http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bbk_s4_avant_pincziego-t76259.0.html nawet lepiej jak w B7 :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Paweł
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Esa na leniuchu,to jest to Myślę,że taki wzór był by idealny http://www.motoallegro.pl/item908187625_nowe_felgi_19_rs6_new_cali_5x112_raty.html#gallery
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Kurs euro - prognozy
w tej chwili euro,też za miesiąc dojdzie do 4.2, 4.3 i znowu będzie spadać do 4zł na koniec roku. Chyba,że się wydarzy coś nieprzewidzianego lub komuś ważnemu nagle zacznie zależeć na innym obrocie sprawy... Na 3.5 niema co liczyć,bo ta cena zabija 3/4 Polskich firm...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przedni czy tylni ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
cały komplet [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 08:21_________________________________________________Fazy ma szczęście w nieszczęściu, bo przy tym wszystkim pozbył się wycieków, a auto jeszcze fajniej teraz jedzie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fazy zmień opis na AKE :gwizdanie: ciśnie od 1500 obrotów.silnik po czipsie.... Bez hamowni niema co opowiadać,ale auto mechanika oryginalne AKE,przy tym to muł..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ILE ZA TO CHCE?? 1.8 20v to zupełnie inny motor i przekładka jest gruntowna Ma 2.0 8zaworów z B6, który pasuje w miejsce twojego sprzeda ci go za 8stów z kompem i instalacją,ale nie chce się bawić w przekładanie,takie rzeczy robi tylko dla znajomych
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
my akurat jesteśmy jak rok temu, ale grupami na różnych piętrach.[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 19:13_________________________________________________Lodówa niema szans