Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. za rozmowę przez komórkę w czasie jazdy dla Polaka stówkę.. :gwizdanie:
  2. http://f1.pl/Portal-o-wyscigach-Grand-Prix-F1-Formula-1-Robert-Kubica-bilety.10.0.html fajna strona
  3. to już szaleństwo....
  4. [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 14:56_________________________________________________Jak by coś konkretnie do 2.5 tdi, to jest BAU 68tyś mil (motr + skrzynia) gdybym miał Q, już bym swapował :kox:
  5. Osobówką przez Niemcy lecisz spokojnie. Gorzej jest Busem,a tym bardziej z przyczepą...trzepią Zolle i Policja. Mapa miast gdzie od kiedy z jaką naklejką W Czechach jest już gorzej, bo jak chcą,to coś znajdą,a zawsze chcą Więc weź kilka euro na górkę
  6. pompka mogła też przeładować
  7. Bardzo gustownie zmodzony samochód Przydały by się dywaniki z naszym logo :gwizdanie:
  8. Dobre z was chłopaki U nas takich niema... Tomeks by w ten sprawny ziemniaka jeszcze włożył :decayed:
  9. dymek tylko z jednej rurki
  10. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Mnie dzisiaj nie będzie
  11. Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
  12. Coś wiadomo w sprawie czwartego piętra ?? :gwizdanie:
  13. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Jakie plany na jutro ?
  14. Jak będzie tak,to może być
  15. Na moje te fele bardziej pasują do B7 tak jak np u mirona78, tam leża kosmicznie Do B6 najlepsze będą stare RS6 Do B6 też pasii http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bbk_s4_avant_pincziego-t76259.0.html nawet lepiej jak w B7 :gwizdanie:
  16. Cześć Paweł
  17. Esa na leniuchu,to jest to Myślę,że taki wzór był by idealny http://www.motoallegro.pl/item908187625_nowe_felgi_19_rs6_new_cali_5x112_raty.html#gallery
  18. w tej chwili euro,też za miesiąc dojdzie do 4.2, 4.3 i znowu będzie spadać do 4zł na koniec roku. Chyba,że się wydarzy coś nieprzewidzianego lub komuś ważnemu nagle zacznie zależeć na innym obrocie sprawy... Na 3.5 niema co liczyć,bo ta cena zabija 3/4 Polskich firm...
  19. Przedni czy tylni ?
  20. cały komplet [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 08:21_________________________________________________Fazy ma szczęście w nieszczęściu, bo przy tym wszystkim pozbył się wycieków, a auto jeszcze fajniej teraz jedzie.
  21. Fazy zmień opis na AKE :gwizdanie: ciśnie od 1500 obrotów.silnik po czipsie.... Bez hamowni niema co opowiadać,ale auto mechanika oryginalne AKE,przy tym to muł..
  22. A ILE ZA TO CHCE?? 1.8 20v to zupełnie inny motor i przekładka jest gruntowna Ma 2.0 8zaworów z B6, który pasuje w miejsce twojego sprzeda ci go za 8stów z kompem i instalacją,ale nie chce się bawić w przekładanie,takie rzeczy robi tylko dla znajomych
  23. my akurat jesteśmy jak rok temu, ale grupami na różnych piętrach.[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 19:13_________________________________________________Lodówa niema szans

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.