Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. jadę dzisiaj w nocy do Warszawy oddać testowego mercedesa wracam w poniedziałek wieczorem i mam wolne do końca tygodnia więc możemy pofgrylować
  2. Kościerzyna wybickiego 20.04 po południu granatowe b5 nowe ramki klubowe
  3. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Sruta sojowa z argentyńskich ziaren genetycznie modyfikowanych to podstawowy skladnik diety większości kur
  4. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tylko czym przyprawić,bo wreszcie będzie smakować jak wata
  5. jeszcze 2 miesiące i nie będziesz miał co rezac....*** nie auto GILI - przez tą delegację w Szwecji nie mogę się z niczym wyrobić. Rezanie Paska jeszcze trochę potrwa a to przepraszam, odpowiedni samochód na taką okoliczność
  6. jeszcze 2 miesiące i nie będziesz miał co rezac....*** nie auto
  7. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Na pewno jest dużo syfu na rynku,więc które białko warto jeść??
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    gurban6 niezły życiorys u mnie jest sporo miejsca za kabiną na rower,ale czasem biegam więc roweru nie wożę,jak mam pauzę w NL,to pożyczam rower od gospodarza i jadę na miasto
  9. 2 tygodnie temu zatankowałem diesla w Niemczech na Autohofie,stacja Shel, po przeliczeniu euro-złoty wyszło 15gr. taniej jak w Polsce
  10. Auto Nikusia dziś 8ma rano Poznań obornicka...
  11. w trase? moj po poludniu wylatuje o ile stopki nie bedzie no..ciężko się będzie obrobić w tym tygodniu
  12. właśnie idę spać bo o 3.30 wychodzę z domu,jakieś 7-8 godzin przed panem za ladą
  13. Bardzo fajny bumer... Wiadomo,że marka równorzędna z Audi nie rozumiem po co napinka... Sam rozważałem e60/61 lub C6 3.0d ale priorytety się zmieniły i zniknął dylemat
  14. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    news roku :polew: trzeba tyko kliknąć listę Wyciekły numery PIN wszystkich kart na świecie! - Banki - WP.PL
  15. Żyjeta... Najlepszego po świętach
  16. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    u mnie jest przeciwnie spadła mi siła,ale praktycznie nie widuję siłowni. Chodzę na basen do tego wioślarz,orbitek,rowerek,bieganie i rozciąganie w 3miesiące zgubiłem 6kg i w tej chwili mam praktycznie zero brzucha,ale chcę jeszcze zbić ok2kg i dopiero siłownia. Myśle,że w moim wieku sama dieta to już za mało chciał bym spróbować jakieś ''czystej''odzywki białkowej....
  17. to musisz przeżywac straszne rozterki codziennie na solarium:polew::polew: wracając zastanawia się z pod świateł wystartować jak normalny człowiek,czy pełnym ogniem :grin:
  18. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie chciał bym być w pobliżu jak pierdzicie,po tylu specyfikach jestem w trakcie zbijania masy i stwierdziłem,że katowanie się na aerobach jest bardzo przyjemne 3 tygodnie temu miałem równo stówkę,chcę zejść do ok.92kg i przejść na intensywniejszy trening siłowy. robota ułożyła mi się,tak,że mam trochę więcej czasu,więc to wykorzystuję... szkoda tylko,że nie mam tyle lat co wy dzieciaki
  19. Jesteś podobny rocznik,więc się nie dziwię.. może klubowy sektor zrobimy?? mam 2 siedzące nie numerowane.
  20. ... ---------- Post dopisany 17-03-2013 at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 19:27 ---------- Wybiera się ktoś na Depeche Mode 25.07 Warszawa???
  21. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Droga poligonowa
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kumple dzwonili,że środę na tej samej autostradzie dosyć szło zrobili,17km w ciągu 24h... moja volvina ma ok.1400000km i przez 35tyś. nie dolewam ani kropli.
  23. i moje no to stawiacie flaszki Tobie mydlady zawsze
  24. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Szymon ok. 17.30 widziany przed Stężycą
  25. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    tak. Jeździłem cały dzień po Belgii. W tę środę byłem w Schoten...,a jak dobrze pójdzie,to we wtorek mam rozładunek w Bekkvoort pod Diest,a w środę załadunek w Antwerpii.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.