Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Miałem podłączony miernik i wychodzi masakra. Nie chciało mi się za dużo grzebać,bo jest zarąbisty mróz,a antena jest na dachu. Zobaczę z innym radiem i anteną na przemian. W aucie mam JFK,tego starszego z pokrętłami,a w domu leża uniden 520xl i president tommy,praktycznie nowe i mała florida,tylko,czy magnesówka wystroi się na aucie i z którym radiem najlepiej się przyjmie?
  2. artykuł w stylu, najładniejsze cycki w Polsce
  3. Zyga z Oruni :polew:
  4. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    W kwestii samo-otwirającej plandeki myślę,że coś takiego wymyślą,tak jak np. ruchome podłogi Miałem 20godzin postoju w kolejce na załadunek,to się wypociłem,ale do 100% zdrowia jeszcze sporo brakuje. W poniedziałek Łomża,trochę na wschód i dalej na de... Przeleciałem pod nisko wiszącymi gałęziami i zdjęło mi bat z anteny cb. założyłem od innej i nie mogę za cholery wystroić. Myślicie,że mogło spieprzyć się coś w radiu,czy wystarczy wymienić antenę??
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    no,jest grubo,ale załadowałem 12t na ciągnącej,to dobrze idzie.. stoję na bp pod Rawiczem ledwo żyję, grypa atakuje
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    nie zajarzyłeś alternatywne hasło brzmi -"tiry w powietrze"........a śmigłowiec doleci tam,gdzie ty nie dojedziesz:grin: no nie wiem czy wyląduje na mikroskopijnym parkingu przed biedronką
  7. Fajnie wygląda. Pierwszy raz w życiu jechałem do Niemiec takim samym,tylko 2.0d Zawsze chodziło mi po głowie 3.0 w takiej budzie. Koleś ma igieline,tylko nie kombi.
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jedno jest pewne,że tyle akcji serwisowych nie miała chyba jeszcze żadna ciężarówka. Znajomego model ma rok,i padła elektryka sterowania poduszek tylnej ośki,serwis naliczył 12tyś.zł. tydzień po gwarancji.usterka był zgłaszana 3krotnie w ciągu roku i tylko maskowana przez serwis. Druga sprawa,trzepie tak samo jak w poprzednim modelu,a jeśli ma salonkę,to wnętrze nie nadaje się do użytkowania na podwójną obsadę. Mercedes,zrobił ciężarówkę dla szefów mało pali i jest lekka,jeździłem tym i źle ten wynalazek oceniam. Wchodzi nowe Volvo,a potem Scania i sprzedaż Robura drastycznie spadnie. Widziałem w tygodniu nowego Dafa, dolna część kabiny strasznie podobna do mietka.
  9. Troszkę sian poszło Luk jest w oryginale?
  10. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Pewnie,buda jest leciutka i silnik fajnie do niej pasuje,a skrzynia,to nie problem np.A3. VRy,też pchają,ale chyba dla samego dźwięku,bo żeby coś konkretnego z tego wyszło,to kupe kasy trzeba.
  11. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Pasowało by pod 1.8t
  12. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Zapraszamy http://a4-klub.pl/pomorskie-90/kulig-lista-257829/
  13. Zapraszamy http://a4-klub.pl/pomorskie-90/kulig-lista-257829/
  14. Zapraszamy http://a4-klub.pl/pomorskie-90/kulig-lista-257829/
  15. O ja jebie:polew: ale najważniejsze leżało pod siedzeniem:naughty: pojawi się na allegro.. zadbane wnętrze niepalone
  16. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Znam,to auto. Staliśmy w zeszłym roku na chrzanowskiego z kukurydzą do BTZ.
  17. Jeżdżę często po Holandii w tym tygodniu będę w okolicy Dordrechtu. Jak ktoś spotka zestaw Repińskiego,to Pozdrawiam z Kościerzyny
  18. Kulig zrobimy za tydzień?
  19. Tomeks lobbuje,żeby jednak zrobić kulig. Będzie ktoś jeszcze chętny?? sobota po południu,tam gdzie zawsze, godzina do dogadania.
  20. Dokładnie,starsi ludzie kupują takie,żeby się kulać do kościoła. Miałem kiedyś Golfa 2. 0wypasu nawet nie było w nim zapalniczki o wspomaganiu pomarzyć. Silnik 1.3 4ka skrzynia,18lat i niecałe 100tys. wszystko w książce zrobiłem nią w trochę ponad rok 50tyś. bez napraw. Samochodzik pomyka do dziś po mojej okolicy. Gratuluję.fajnie się takim jeździ zwłaszcza jak masz porównanie z innym A4 w takim roczniku.
  21. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    na razie pogoda niewesoła
  22. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Jakoś po południu. Sprawa otwarta,sprawdzam czy są chętni
  23. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Jak najbardziej.
  24. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Robimy kulig w sobotę??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.