Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
Miałem podłączony miernik i wychodzi masakra. Nie chciało mi się za dużo grzebać,bo jest zarąbisty mróz,a antena jest na dachu. Zobaczę z innym radiem i anteną na przemian. W aucie mam JFK,tego starszego z pokrętłami,a w domu leża uniden 520xl i president tommy,praktycznie nowe i mała florida,tylko,czy magnesówka wystroi się na aucie i z którym radiem najlepiej się przyjmie?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
kręcone na szóstce??
-
Co Wy na to ? Top 10 najbardziej awaryjnych silników.
artykuł w stylu, najładniejsze cycki w Polsce
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zyga z Oruni :polew:
-
Truckerzy
W kwestii samo-otwirającej plandeki myślę,że coś takiego wymyślą,tak jak np. ruchome podłogi Miałem 20godzin postoju w kolejce na załadunek,to się wypociłem,ale do 100% zdrowia jeszcze sporo brakuje. W poniedziałek Łomża,trochę na wschód i dalej na de... Przeleciałem pod nisko wiszącymi gałęziami i zdjęło mi bat z anteny cb. założyłem od innej i nie mogę za cholery wystroić. Myślicie,że mogło spieprzyć się coś w radiu,czy wystarczy wymienić antenę??
-
Truckerzy
no,jest grubo,ale załadowałem 12t na ciągnącej,to dobrze idzie.. stoję na bp pod Rawiczem ledwo żyję, grypa atakuje
-
Truckerzy
nie zajarzyłeś alternatywne hasło brzmi -"tiry w powietrze"........a śmigłowiec doleci tam,gdzie ty nie dojedziesz:grin: no nie wiem czy wyląduje na mikroskopijnym parkingu przed biedronką
-
Miećka wersja economy - ale ze smaczkiem
Fajnie wygląda. Pierwszy raz w życiu jechałem do Niemiec takim samym,tylko 2.0d Zawsze chodziło mi po głowie 3.0 w takiej budzie. Koleś ma igieline,tylko nie kombi.
-
Truckerzy
Jedno jest pewne,że tyle akcji serwisowych nie miała chyba jeszcze żadna ciężarówka. Znajomego model ma rok,i padła elektryka sterowania poduszek tylnej ośki,serwis naliczył 12tyś.zł. tydzień po gwarancji.usterka był zgłaszana 3krotnie w ciągu roku i tylko maskowana przez serwis. Druga sprawa,trzepie tak samo jak w poprzednim modelu,a jeśli ma salonkę,to wnętrze nie nadaje się do użytkowania na podwójną obsadę. Mercedes,zrobił ciężarówkę dla szefów mało pali i jest lekka,jeździłem tym i źle ten wynalazek oceniam. Wchodzi nowe Volvo,a potem Scania i sprzedaż Robura drastycznie spadnie. Widziałem w tygodniu nowego Dafa, dolna część kabiny strasznie podobna do mietka.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Troszkę sian poszło Luk jest w oryginale?
-
Spoty Kościerzyna
Pewnie,buda jest leciutka i silnik fajnie do niej pasuje,a skrzynia,to nie problem np.A3. VRy,też pchają,ale chyba dla samego dźwięku,bo żeby coś konkretnego z tego wyszło,to kupe kasy trzeba.
-
Spoty Kościerzyna
Pasowało by pod 1.8t
-
Spoty Kościerzyna
Zapraszamy http://a4-klub.pl/pomorskie-90/kulig-lista-257829/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zapraszamy http://a4-klub.pl/pomorskie-90/kulig-lista-257829/
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Zapraszamy http://a4-klub.pl/pomorskie-90/kulig-lista-257829/
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
O ja jebie:polew: ale najważniejsze leżało pod siedzeniem:naughty: pojawi się na allegro.. zadbane wnętrze niepalone
-
Truckerzy
Znam,to auto. Staliśmy w zeszłym roku na chrzanowskiego z kukurydzą do BTZ.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Jeżdżę często po Holandii w tym tygodniu będę w okolicy Dordrechtu. Jak ktoś spotka zestaw Repińskiego,to Pozdrawiam z Kościerzyny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kulig zrobimy za tydzień?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks lobbuje,żeby jednak zrobić kulig. Będzie ktoś jeszcze chętny?? sobota po południu,tam gdzie zawsze, godzina do dogadania.
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
Dokładnie,starsi ludzie kupują takie,żeby się kulać do kościoła. Miałem kiedyś Golfa 2. 0wypasu nawet nie było w nim zapalniczki o wspomaganiu pomarzyć. Silnik 1.3 4ka skrzynia,18lat i niecałe 100tys. wszystko w książce zrobiłem nią w trochę ponad rok 50tyś. bez napraw. Samochodzik pomyka do dziś po mojej okolicy. Gratuluję.fajnie się takim jeździ zwłaszcza jak masz porównanie z innym A4 w takim roczniku.
-
Spoty Kościerzyna
na razie pogoda niewesoła
-
Spoty Kościerzyna
Jakoś po południu. Sprawa otwarta,sprawdzam czy są chętni
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty Kościerzyna
Robimy kulig w sobotę??