Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lechia zmiażdżyła wczoraj Legię,więc Wisła nie jest osamotniona w pędzie w dół tabeli.
  2. Podobno to troszkę za skromne wyjaśnienie. Ja chcę mieć pewność...[br] Ty mi udowodnij, że można zastosować a biorę przepływkę od Ciebie w trymiga samej przepływki się nie da zamienić.
  3. Orlen Kościerzyna 4.38
  4. nie za mocno fikaj bracie bo dostaniesz oczy kocie na świat spojrzysz jak to cielę i w niedzielę ockniesz się w kościele na chrzcie dziecka swego po pracy dłubniętego
  5. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzięki Szkoda,że nie było prądu
  6. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 14:46_________________________________________________ poszło
  7. Cześć Zaglądaj na Pomorskie
  8. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Tak jutro.... o 17tej?
  9. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Ja mogę podjechać jestem wolny :gwizdanie:
  10. Mam 2.5tdi multitronik i nie chcę sprzedać,ale jak będę chciał,to jestem pewien,że nie będzie problemu. Kupiłem świadomie,a sprzedam nie świadomemu. :decayed: Prawdą jest,że jest tańszy od 1.9, wiem bo kupowałem Porównać jazdę 1.9 do 2.5,to tak samo jak Paprykarz Szczeciński z kiełbasą z dziczyzny. Jak padnie to mam dojście do BDG z manualem,a jak nie będzie to wstawię 1.9 i się szybko sprzeda :decayed: Generalnie jest problem ze sprzedażą aut 6-10letnich,bo w Polsce ą tańsze jak w DE
  11. Zakładając te listwy,chyba już sobie w końcu uświadomiłeś,że koła do wymiany
  12. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Fele założone,jutro pewnie będą zdjęcia. W kolejce czeka znaczek ''diesel''w gril,diody w kierunkach i podsufitka+fotele GTI pomyślę nad końcówką według pomysłu Lodówy[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:47_________________________________________________Z glebą będzie lepiej
  13. chwilę wcześniej mnie Lodówa wykasował za nalepkę
  14. GILI odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    E-30 M-power miały silnik 2.5,mocniejszy od 2.8 w zwykłej budzie Mega-gustownie zrobiony kalasyk
  15. Olo o tym wie?? [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________Może ktoś weźmie aparat ?
  16. W Kościerzynie są w piątki lub soboty.
  17. Jednak będę Rozumiem,że vag jest na miejscu [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:40_________________________________________________ ....wzrok mi się do tych ich fioletów przyzwyczaił i znowu forum dziwnie wygląda.... :thumbdown: to prawda ... dziwnie :gwizdanie: mów dalej.. co mówić ...nie wyczujesz o co cho jak to o co... mieli się z wami pisiorkami dotykać i zmiękli nie każdy się da rady przełamać.
  18. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    zimowe buty są nima testów jak dobrze pójdzie to bedą letnie
  19. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bayern też wygrał 2;1
  20. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Na 56 jest Multi LM,dziś się dowiedziałem,a podobno tak jest od dawna w sumie Nka na każdym kanale ma możliwych komentatorów,nie wiem jak to się dzieje,że MŚ w TVP,trzeba oglądać z wyłączonym volumem. 1:1 po karnym dla Bayernu
  21. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Skrzyżowanie dwójki z ławką :>
  22. Chciałem przyjechać,ale chyba jednak nie dam rady...
  23. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    pewnie 13 cali. Miałem tak,ale do ulicy 200metrów polną więc wyleciały gleba też to jest 15"? a opona jaka? bo chyba nie ten balon planujesz w ogóle szeroko? to przykładowe foto będzie 195/50/15,czyli akurat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.