Treść opublikowana przez basen
-
Jakie sa roznice miedzy tylem A4 a S4?
na zywo nie wyglada zadobrze. ta dokladka miedzy wydechami jakos tak szpeci no chyba ze sie pobawisz i ja sobie pomalujesz w kolor.
-
Bixenon Xenon od A do Z
ja kupilem "gole" bixenony (czarne od s4) za 300zł (komplet) do tego dokupilem koplet zarowki + przetwornice za 500zł i szafa gra!!! jednyny minus to taki ze nie chodza mi silniczki - cos tam z wiazka jest nietak. Musze jechac do elektryka zeby lookna co i jak tam jest.
-
Najpiękniejsza A4 jaką w życiu widziałem.
Wkoncu to Oettinger a oni g... nie robia Mozna taki zestawik kupic u Kocara. Chcialem kupic sobie takie progi ale zawolali sobie ok 2000tys za komplet
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
przerabialem temat. spokojnie da sie to zrobic i wystarczy tylko wymienic prawa czesc manetki (mam taka do sprzedania). pozdro
-
[B6 TDI 130] nowy gril sami ocencie i pomozcie!!??
moje zdeni jest takie: nie maluj tego!!! panietaj ze to jest chrom i jezeli go pomalujesz to wystarczy maly kamien i juz masz odprysk lakieru!!! wiem bo jz przerabialem temat. Nie jestes wstanie tak zatowic chromu zeby farba sie trzymala. To sa domorosle sposoby. nie polecam pozdr
-
Transmiter FM/odtwarzacz MP3 - opinie
adadur dlaczego uwazasz ze to lipa. Poprosze troche argumentow.
-
[B6] drgająca soczewka
sprawdzales czy zarowka jest dobrze osadzona?? masz xenon?? mozesz miec cos ze starterem.
-
Transmiter FM/odtwarzacz MP3 - opinie
myslalem o takim urzadzeniu http://www.allegro.pl/item190028361_transmiter_fm_odtwarzacz_mp3_wma_z_usb_i_sd_mmc_.html czy ktos mi al z podobnym gadzetem doczynienia?? Jak wyglada z ta transmisja?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noo trudno
-
[B6 TDI 130] nowy gril sami ocencie i pomozcie!!??
wydaje mi sie ze do tych grili dodawali specjalne ciegna do otwierania maski. Sprawdz moze powinienies ja gdzies miec, albo Ci nie dali. (Mattig to to nie jest hehe). Co do grilka dolnego to mm takiego tzw Black Line. Jak chcesz go zobaczyc to daj cyna
-
[A4 B6] Jaki grill do dokładki s-line
mo tak to sa tak zwane "kaski" mialem oststnio takiego i sprzedalem od reki trzeba szukac.
-
[A4 B6] Jaki grill do dokładki s-line
ten pierwszy nie bedzie pasowal (jest on od zerzaka s4). ten drugi bedzie si. poszukj troche to znajdziesz napewno taki ale z chromem.
-
listwy aluminiowe wokół szyb
te ramki zaczynaja byc wkurzajace. ile mozna o nich pisac. Ludzie szukac na forum - temat jest opisany wyczerpujaco.
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
1 litr w ta czy w tamta co za roznica! depniesz mocniej ze swiatel i tez Ci weznie wiecej itd itd! nie jestesmy emerytami w TICO! Quattro w pedal i jazda w OS-y!!! Kupuj QQQQ
-
Zderzak z S4 Do A4
moja rada kupuj komplet. pozniej latasz i sie denerwujesz ze nie mozesz czegos dostac. pamietaj ze to s4 a nie zwykla a4 i czesci sa trudniej dostepne. 600zł za goly zderzak to drogo! mysle ze kompet dostaniesz w granicach 900-1000zł [ Dodano: 01-05-2007, 22:47 ] ps temat juz byl walkowany na formum. poszperaj to znajdziesz nawet fotostory odnosnie montazu. [ Dodano: 01-05-2007, 22:49 ] tu masz ladny: http://moto.allegro.pl/item187889606_audi_s4_a4_zderzak_przod_kompletny_od_95r_do_01r.html
-
[A4 B6] Ciezko domykajace sie dzrzwi
mialem ten problem i rozwiazanie jest banalne... wystarczy wpierw wladowac wd40 w rygle po ktorych chodzi pret (takie 4 jakby kulki) one sia zapiekaja, nastepnie nasmarowac (pamietaj ze wd40 nie smaruje). Ja tak zrobilem i jak trasnalem dzwiami to myslael ze szyba wyleci hehe mam nadzieje ze napisalem to zrozumiale. Jak bedziesz mial nadal problem to wyreluguj zatrzask ktory jest na slupku (2 srubki gwiazdki).
-
[A4 1.6] wskaznik paliwa i kontrolka rezerwy problem.
proponuje sprawdzic czy nie ma przerwy na wskazniku przy pompie. To jest ta skala po ktorej chodzi plywak.
-
2.5 TDI quattro - obawy i pocztki uzytkowania.
piekny motor! tylko sie cieszyc! a 180konikow to rzadkosc!! hmmm te 2 kulery robia swoje! ja proponuje olej Valvoline. Ja na nim smigam i jest ok!
-
Spojler Zender
sprzedaj!! lepiej nie poprawiac fabryki i nie kombinowac. na poczatek proponuje zebys pomalowal progi listwy itd..
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
hmmmm ah ten silnik!!!!! gratulacje!!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zarabista propozycja!!!! na spocie w niedziele obgadamy sprawe. mozesz podac jakiegos linka z opisem okolicy????
-
grill s4 b6 jaki ma numer?
jutro co podam numer. spisze z mojego
- Grill
-
Problem z ABS
moim zdaiem sa to bledy w sterowniku. sprawdzcie na Vasie co i jak.
-
Zamiana przednigo spoilera z A4(B6) na S4(B6)
problemy sie pojawia. s4 ma inna belke zderzaka. trzeba ja troche "porzezbic". Na tym niemiecki forum moze pisali o dokladkach tuningowych wowczas kratka od s4 bedzie pasowala. musisz sie zatanowic czy chcesz go zrobic na s4 czy na s line. s-line ma taka sama atrapke jak zwykla, a s4 calkiem inna. jakbyc co to pisz bo przerabialem temat. [ Dodano: 12-04-2007, 22:33 ] podjedz w niedziele na spot pod Leszka to pogadamy co i jak ))