Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

basen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez basen

  1. na zywo nie wyglada zadobrze. ta dokladka miedzy wydechami jakos tak szpeci no chyba ze sie pobawisz i ja sobie pomalujesz w kolor.
  2. basen odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    ja kupilem "gole" bixenony (czarne od s4) za 300zł (komplet) do tego dokupilem koplet zarowki + przetwornice za 500zł i szafa gra!!! jednyny minus to taki ze nie chodza mi silniczki - cos tam z wiazka jest nietak. Musze jechac do elektryka zeby lookna co i jak tam jest.
  3. Wkoncu to Oettinger a oni g... nie robia Mozna taki zestawik kupic u Kocara. Chcialem kupic sobie takie progi ale zawolali sobie ok 2000tys za komplet
  4. przerabialem temat. spokojnie da sie to zrobic i wystarczy tylko wymienic prawa czesc manetki (mam taka do sprzedania). pozdro
  5. moje zdeni jest takie: nie maluj tego!!! panietaj ze to jest chrom i jezeli go pomalujesz to wystarczy maly kamien i juz masz odprysk lakieru!!! wiem bo jz przerabialem temat. Nie jestes wstanie tak zatowic chromu zeby farba sie trzymala. To sa domorosle sposoby. nie polecam pozdr
  6. adadur dlaczego uwazasz ze to lipa. Poprosze troche argumentow.
  7. sprawdzales czy zarowka jest dobrze osadzona?? masz xenon?? mozesz miec cos ze starterem.
  8. myslalem o takim urzadzeniu http://www.allegro.pl/item190028361_transmiter_fm_odtwarzacz_mp3_wma_z_usb_i_sd_mmc_.html czy ktos mi al z podobnym gadzetem doczynienia?? Jak wyglada z ta transmisja?
  9. noo trudno
  10. wydaje mi sie ze do tych grili dodawali specjalne ciegna do otwierania maski. Sprawdz moze powinienies ja gdzies miec, albo Ci nie dali. (Mattig to to nie jest hehe). Co do grilka dolnego to mm takiego tzw Black Line. Jak chcesz go zobaczyc to daj cyna
  11. mo tak to sa tak zwane "kaski" mialem oststnio takiego i sprzedalem od reki trzeba szukac.
  12. ten pierwszy nie bedzie pasowal (jest on od zerzaka s4). ten drugi bedzie si. poszukj troche to znajdziesz napewno taki ale z chromem.
  13. te ramki zaczynaja byc wkurzajace. ile mozna o nich pisac. Ludzie szukac na forum - temat jest opisany wyczerpujaco.
  14. 1 litr w ta czy w tamta co za roznica! depniesz mocniej ze swiatel i tez Ci weznie wiecej itd itd! nie jestesmy emerytami w TICO! Quattro w pedal i jazda w OS-y!!! Kupuj QQQQ
  15. moja rada kupuj komplet. pozniej latasz i sie denerwujesz ze nie mozesz czegos dostac. pamietaj ze to s4 a nie zwykla a4 i czesci sa trudniej dostepne. 600zł za goly zderzak to drogo! mysle ze kompet dostaniesz w granicach 900-1000zł [ Dodano: 01-05-2007, 22:47 ] ps temat juz byl walkowany na formum. poszperaj to znajdziesz nawet fotostory odnosnie montazu. [ Dodano: 01-05-2007, 22:49 ] tu masz ladny: http://moto.allegro.pl/item187889606_audi_s4_a4_zderzak_przod_kompletny_od_95r_do_01r.html
  16. mialem ten problem i rozwiazanie jest banalne... wystarczy wpierw wladowac wd40 w rygle po ktorych chodzi pret (takie 4 jakby kulki) one sia zapiekaja, nastepnie nasmarowac (pamietaj ze wd40 nie smaruje). Ja tak zrobilem i jak trasnalem dzwiami to myslael ze szyba wyleci hehe mam nadzieje ze napisalem to zrozumiale. Jak bedziesz mial nadal problem to wyreluguj zatrzask ktory jest na slupku (2 srubki gwiazdki).
  17. proponuje sprawdzic czy nie ma przerwy na wskazniku przy pompie. To jest ta skala po ktorej chodzi plywak.
  18. piekny motor! tylko sie cieszyc! a 180konikow to rzadkosc!! hmmm te 2 kulery robia swoje! ja proponuje olej Valvoline. Ja na nim smigam i jest ok!
  19. sprzedaj!! lepiej nie poprawiac fabryki i nie kombinowac. na poczatek proponuje zebys pomalowal progi listwy itd..
  20. hmmmm ah ten silnik!!!!! gratulacje!!!!
  21. zarabista propozycja!!!! na spocie w niedziele obgadamy sprawe. mozesz podac jakiegos linka z opisem okolicy????
  22. basen odpowiedział(a) na nosek99 temat w Audi A4 B6
    jutro co podam numer. spisze z mojego
  23. basen odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Nadwozie i Wnętrze
    ble!
  24. basen odpowiedział(a) na winerek temat w Układ Jezdny
    moim zdaiem sa to bledy w sterowniku. sprawdzcie na Vasie co i jak.
  25. problemy sie pojawia. s4 ma inna belke zderzaka. trzeba ja troche "porzezbic". Na tym niemiecki forum moze pisali o dokladkach tuningowych wowczas kratka od s4 bedzie pasowala. musisz sie zatanowic czy chcesz go zrobic na s4 czy na s line. s-line ma taka sama atrapke jak zwykla, a s4 calkiem inna. jakbyc co to pisz bo przerabialem temat. [ Dodano: 12-04-2007, 22:33 ] podjedz w niedziele na spot pod Leszka to pogadamy co i jak ))

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.