Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
żałosne........
-
[B5 ADR] Jak przerobić anglika na europejczyka?
nikt Ci nie da rejestracji a jezeli da to podpisze na siebie wyrok jeżeli jest tak jak piszesz to do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!! Powodzenia
-
[B5 ADR] Jak przerobić anglika na europejczyka?
odpuść temat za dużo roboty pierwsze co, musisz przespawać scianę grodziową do tego wymiana maglownicy, całego środka, tj deski i nagrzewnicy, przekładka pompy i serva hamulcowego wycieraczki, światła, lusterka, przekładka przełączników w drzwiach kierowcy i wiele innych gów......n lepiej przywież sobie auto do PL i sprzedaj na części dołóż kasy i kup z kierownica z lewej strony
-
[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
wiec czego tak na prawde szukasz ? bo nie bardzo rozumiem? tego nie, tamtego nie, a to bleeeeee....
-
[B5 AEB] Jak bardzo poważne błędy ?
dzisiaj juz rozmawialiśmy o tym przez telefon podłącz multimetr i sprawdz ma być 14.2-14.4V jak masz poniżej 14V to trzeba sprawdzić czy jeszzce masz szczotki lub siadły diody
-
[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
prosze bardzo: BMW: M3 M5 M6 porsche praktycznie każda sztuka zaskocze Was widziałem kilka A4 już w odmianie 2.0TFSI w salonie pomijająć odmiany S i RS mersedes C 220, 270CDi (sport pakiet) mercedes E ale nie pamietam odmiany silnikowej mersedes S praktycznie w kazdej odmianie jest jeszcze wiele sportowych aut typu aston martin, ferrari, lamborghini etc, etc ale zejdzmy na ziemie....
-
[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
ciekawe stwierdzenie "...oczywiste, oczywistości..." wiele aut moge wymiecic które wychodza na perforowanych tarczach prosto z fabryki i to nie sa auta do jazdy codziennej? a do czego innego? po co w motocyklach w jezdzie codziennej są wiercone tarcze? dla szpanu, wyglądu czy jeszcze czegoś innego bo nie bardzo rozumiem... tarcze perforowane i nacinane z powodzeniem mozna stosowac do jazdy codziennej i lekko sportowej z zastosowaniem dobrych wkładek hamulcowych czy ktos próbował stosowac perforowane zimmermanny, nacinane B-maxy lub EBC do sportu? ja próbowałem i kompletnie sie do tego nie nadają !!!!!!!!!!!!!!!! do sportu sa innego rodzaju tarcze i klocki które po osiągnieciu odpowiedniej temperatury pracy zaczynaja dobrze hamować ktos pisał o DS3000.... to jest własnie typowy klocek do sportu i nie radze stosowac go w jezdzie miejskiej bo mozna sie niezle na nich "przejechać" do miasta jest co najwyżej DS Performance od kilku lat jezdze na perforowanych tarczach, dobrych klockach i nigdy nie miałem z tym zadnego problemu i nie bede tutaj n ikogo do tego przekonywał na czym ma jezdzic jego brocha podrzuciłem tylko dwa sprawdzone pomysły na tym forum
-
[ALL] Symbole silników bez pompowtrysków ?
sa jeszcze 2.0TDI na PD z DPF-em: CAGC, CAGB, CAGA, CAHB, CAHA, BNA, BLB ale to już mowa o silnikach powyżej 11.2004r
-
[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
gdybys miał odrobine wiedzy na ten temat to nie pisałbyś tutaj głupot
-
[ALL] Symbole silników bez pompowtrysków ?
podniesiesz machę i bedziesz wiedział czy jest VP czy PD przecież to widac, podaj mi swój mail to wysle Ci program w Excelu na ten temat i taka mała sugestia nie pchaj sie w 2.5 TDi jak nie musisz
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
polecam LHM z ASO Citroen jest o wiele lepszy od ori płynu
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
ostrożnie z tymi szmatami ja widziałem jak sie palą
-
[ALL B5] pęknięty blok silnika
gdzie jest pękniety? nie napisałeś.... ogólnie to sie nie spawa bloków powstają za duże naprężenia wewnętrzne
-
[B5 ADP] DOJAZDÓWKA
mozna dobrać tutaj masz przykład: http://moto.allegro.pl/item471115206_kolo_ojazdowe_5x112.html
-
Dobrzy chiptunerzy
zdecydowanie Jetronic co do EMS.....hm..... uczą sie....
-
[B5 AEB] świece
kup NGK PFR6Q i po temacie nie ma co dłużej deliberowac w tym temacie
-
[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
brak słów....... :polew: :polew: :polew: :polew: OT i to nie pierwszy raz w działach technicznych.
-
[B6 AKE] Końcówka wydechu
Kolego zakładaj "nosy" w końcu to TDI nie? z tyłu bedzie wyglądać jak A6
-
[ALL B7] jakie felgi ?
pod warunkiem ze ma tarcze 280 lub 288 mm 312 mm nie podejdą na 15'' fele
-
[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
może cos takiego: http://moto.allegro.pl/item469439154_tarcze_tarox_sportowe_audi_a4_a6_allroad_s4_s6.html
-
[B5 AEB] Jak bardzo poważne błędy ?
co do spalania: trzeba sprawdzic sygnal z czujnika od wody oraz to jak oscyluje sonda
-
[B5 AHU] zapowietrzone hamulce??
jak sie wciska tłoczek w zacisk to odpowietrznik trzeba odkręciić po to aby ten cały wypracowany syf z zacisku przez ABS nie wrócił do krwioobiegu od razu najlepiej wymienic płyn ja robie to co roku
-
[B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju na rozgrzanym silniku
albo panewek
-
[ALL B5] Gwint KONI używany-opinie, czy warto kupić????
ktoś je zdjął z auta bo jezdzi sie na tym jak gołą d*pa po jezdni to jest bardzo twarde zawieszenie u nas praktycznie nieprzydatne co prawda ma dosyc spory zakres regulacji ale bardzo utrudniony zawiecha ma wiecej jak 8000km widac to po zardzewiałych kielichach nie wiem jak Ty Kolego ale ja bym sie na nie, nie skusił cena też nie ciekawa
-
[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
zobacz czy do Twojego auta jest Brembo Serie Oro ja na takich jezdze + ferodo DS Performance