Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. I dobrze zrobiłeś
  2. 8W0 411 105 HJ 8W0 413 031 BH 8W0 513 035 AC 8W0 511 115 ER
  3. Za daleko masz do mnie
  4. ucieknie czynnik ten seeger trzyma zawór w kompresorze po co chcesz tam grzebac ?
  5. wazne sa pierwsze trzy litery w tym przypadku CGL ostatnia litera to oznaczenie mocy silnika
  6. jak nie ma tego gównianego worka z silikatem to mozna dac G12
  7. daj nowy termopstat, wrzuć Mahle
  8. zerknąc ????? stosujesz niewłasciwe okreslenia do danej sytuacji tam nie ma co zerkac tylko rwac miche, wyciagac moduł pompy i wiooooo do regeneracji imbus to pryszcz od razu uprzedzam, w przypadku Twojego auta ze skrzynia stronic wyjecie modułu jest qu....sko prze....ane
  9. jest ale jak Ci napisałem wczesniej wszystko zalezy od stanu i napiecia paska oraz od tego czy juz pompa wody nie cieknie a tego nie sprawdzisz bo musisz zdjac pokrywe a to nie jest łatwe
  10. te pytania zadaj sobie, nie nam
  11. to zalezy od stanu i napiecia paska wymien od razu pasek w misce i z głowy
  12. w B5 pompa ABS ma funkcje odpowietrzania od wersji z ASR w góre
  13. Pilnowałeś płynu w zbiorniczku ?
  14. W każdym.jest inaczej, w moim 2.0 tfsi wskazówka spada równomiernie z przebiegiem, z kolei w eSie przy pełnym.baku przez 100-120km nic sie nie dzieje a potem leci jak głupia :decayed:
  15. Taka sama informacje na temat tego Ravenola wrzucałem na forum jak dobrze pamiętam w lutym 2014r z tym ze była to B5ka AJL w Q i jak widać nic sie nie zmieniło
  16. nie zrobisz z tego 250 km wiec nie musisz sie martwic
  17. czytasz czasami to co piszesz ?
  18. Przekładka w 25-letnim aucie brzmi jak tuning tico, no chyba ze chcesz na własnym organizmie "przerobic" temat i robić to zawodowo bo inaczej jest totalnie bez sensu, a samą ekonomię przedsięwzięcia juz pomijam
  19. Dev odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sa wersję gdzie wyłączysz tylko ASR, ESP zostaje. I sa takie gdzie wyłączysz ASR i pierwszy stopień ESP i tez całkowicie ESP Gdzieś widziałem temat na audziIne jak to ogarnąć ale z bani nie pamietam Europa zwykle ma tak ja u Ciebie, US maja tak jak Ci opisalem
  20. Jak choć raz zrobisz to zrozumiesz I nie porównuj zrobienia poprzeczniaka do wzdłużnego bo to bez sensu
  21. Dev odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie no proszę Was....
  22. Dev odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jakie były pytania ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.