Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. sprawdz klocki hamulcowe na początek byc moze ze zapowietrzył Ci sie uklad hamulcowy który trzeba rzecz jasna odpowietrzyć
  2. na początku sprawdz klocki hamulcowe czy Ci sie nie skonczyły a pózniej odpowietrz uklad bo mógł sie zapowietrzyć
  3. Ładne autko i mody jak najbardziej na plus jak wyrezasz juz cos to wstaw nowa porcje fotek
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Parking obok centrum handlowego chrobry tam na parkingu gdzie stalismi przez chwile a pozniej poszliśmy do misia jak przywitała nas ekipa z Lublina [br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________podrzucam mała mapke jak klikniesz to sie powiekszy
  5. za duzo zabawy z tym jest,a poza ty jest do tego bardzo latwa i szybka regulacja Jak otworzysz maske to po prawej i po lewej stronie zobaczysz takie czarne gumowe jakby sruby...i tam mozesz sobie spokojnie podregulowac maske zgodnie z błotnikami...przerabiałem ten temat na wlasnym autku wiec wiem
  6. jesli kupisz ori z rozbiórki to jaka masz pewnoś ze długo pojezdzisz na niej?? przeciez ona bedzie miała X lat i nalatane XXX tyś km .Ja bym wolał jednak kupic magiel po regeneracji z 12miesięczna gwarancja http://www.allegro.pl/item501598182_przekladnia_kierownicza_vw_passat_b5_audi_a4.html
  7. _Solar_ odpowiedział(a) na ADI SR temat w Audi A4 B5
    Ronin dokladnie przeczytaj ten wątek i przeanalizuj nasze sugestie a mysle ze problem niedługo rozwiążesz jak bedziesz już po ewidentnej naprawie daj znać co było przyczyna
  8. _Solar_ odpowiedział(a) na damix temat w 1.9TDI
    nie powiem Ci nic wiecej na ten temat...czytałem kiedys artykuł na temat wtrysków i pompowstyskiwaczy i tak zapamietałem...nie przerabiałem takiego problemu wiec nic nie moge konkretnego powiedziec...nie chem Cie wprowadzic w jakis bład
  9. to odnosi sie do zwiekszonego Cisnienia w ukladzie wydobywają się pęcherzyki powietrza na powierzchni płynu to może to oznaczać problem z uszczelką pod głowicą (nieszczelność). co do szczelności układu chłodzenia to musi być szczelny!! korek ma zawór ciśnieniowy i jeśli ciśnienie wzrośnie nadmiernie to się otworzy,W układzie musi panować pewne ciśnienie.. jeśli korek jest uszkodzony bądź go nie dokręcasz to może być przyczyna gotowania
  10. Yokusti kąt wtrysku masz zapewne do ustawienia poczytaj sobie na te tematy : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56333.0.html;highlight=wtrysku oraz http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/a4_b5_19_tdi_afn_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na damix temat w 1.9TDI
    rezystancja powinna wynieść 93-99 Ohm jesli mnie pamiec nie myli bo gdzies kiedyś chytałem na ten temat
  12. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    GRUPA CHEŁM SERDECZNIE ZAPRASZA NA 12 SPOT AUDI & VW
  13. kupuj ori zapłacisz troszkę wiecej ale bedziesz miał spokój na dłuzszy czas
  14. 500 bez oponek 700 zł max z oponkami
  15. czujnik hala jest częścią zapłonu w niektórych autach zainstalowany w aparacie zapłonowym w innych przy kole zębatym w okolicy wałka rozrządu,u Ciebie w audi czujnik halla jest wbudowany w aparat zapłonowy i jesli mnie pamiec nie myli to wychodzą z niego 3 kabelki. Myslę ze tu zadnej filozofi nie ma i bez problemu mozna to samemu wymienic kosz czujnika bedzie w granicach 80-100 zł
  16. kolega bator7 miał podjechac do magika w tej sprawie,ale chyba jeszcze nawet nie był u niego bo nic nie pisze :gwizdanie:
  17. Objawami uszkodzonego czujnika halla sa :szarpanie, nierówne przyspieszanie, trudność utrzymania stałych obrotów... pierwsze co powiniees zrobic to błąd wykazywany na VAGu : 00515 Camshaft Position (Hall) Sensor (G40) Ale co tu moge wiecej powiedzieć.Jeden obiaw a wiele powodów. Najczęstsze przyczyny nierównych obrotów:sonda lambda,silnik krokowy,przepływka Sprawdz katalizator oraz adaptacje przepustnicy vagiem
  18. Natomiast u mnie pokazuje 190 ciekaw jestem za co odpowiadają te wartosci
  19. furka kozak kolorek nawet identiko jak moj wielki plus za mody jakie dokonałeś FIS to widzę że od benzyniaka wstawiłes :gwizdanie:
  20. musisz troszke pokombinowac bo te lampy cieżko schodza i trzymaja sie jeszcze na takim jednym zaczepie. Podaje przykladowa lampe i ozanczyłem ten zaczep :
  21. u mnie jak zakupiłem autko tez jej nie było ale przy wymianie zaróweczki jak mi padło pddświetlenie prędkościomierza zauwałyłem ze jest wolne miejsce,wsadziłem kontrolke i jest
  22. moze masz nagrzewnice zapchaną spróbuj ją przeczyscic
  23. u mnie też delikatnie sie przyciemnia jak załącze swiatła mijania myśle ze ta opcja tez powinna byc u Ciebie,ale czemu sie nie przyciemnia to nie mam pojecia
  24. a macie jeszcze jedna kontrolke pod ładowaniem oznaczającą zapiecie pasy ??
  25. U siebie jak wymieniałem zaróweczke to musiałem wstawic diode bo nigdzie takiej zarówki nie mogłem znależć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.