Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    na tych garazch to lepsiejsze spontany jak pod Tym Lidlem :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:47_________________________________________________trzym http://allegro.pl/alcantara-gruba-najwiekszy-wybor-super-jakosc-i1280826228.html http://allegro.pl/alcantara-jak-zamsz-welur-29-kolorow-tuning-150cm-i1297558574.html
  2. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    dzisiejszy spocik na garazach udany
  3. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    on nie umie znowu będzie krzywo co ze starym sztruclem zrobiłeś
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    a ile sie cenisz za jedna wlepę
  5. bierz 17'' na komforcie na pewno nie stracisz
  6. za 6 kupujesz ładne na stalakach
  7. spróbuj przepłukać nagrzewnicę
  8. ja również sie nad tym zastanawiam po co
  9. _Solar_ odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    niestety nic nie było
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    ja chcem fisa i manetkę
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    puertoss toć mówiłem ze jedną mogę Ci oddac
  12. z jakiej ubezpieczalni
  13. nie zapuszczam sie juz w te dziury , viagra pojedzie na lawecie do lakiernika , szkoda zawieszenia jakie tam dziury gwint na maxa łosiemnaski i sie na lubelszczyznie jezdzi jak po autostradzie a co do lakiernika to było dac cyne bys miał auto łodmalowane na cacy
  14. Albo Ty jak bedziesz w okolicach Lbn to wstąp do mnie już z Kolkovem wiesz gdzie moj wafel stoi
  15. przednie sie tylko wciska tylne trzeba wkrecac
  16. giejowo No nic za jakiś miesiąc się wybiorę pozwiedzać to może się odezwę żeby eSunię obadać na żywo spoko , zapraszam Ja tysz mogę :>
  17. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Si
  18. _Solar_ odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A co świecił lampami jak halo Adama? To Solar tak wali na niebiesko? sam jesteś niebieski na foto tylko tak wyszło
  19. albom nie dowidzę albo nie masz ori grila z eSy
  20. Lampy mam takie Czyli będzie pasowac Thx
  21. bardzo prawdopodobne przewód klimy jest odgięty, a tamta gumka jest tylko asekuracyjnie i to nawet bardzo mozliwe ja dla bezpieczenśtwa podłozyłem jeszcze kawałek gumy zbrojonej aby było pewniej róznica jest spora, nie czuc tak dziur, Auto staje sie jakby miekksze z resztą zapytaj sie mrogal'a oraz armistead oni równiez maja rozpórki i odczuli znaczna róznicę Niestety nie kazda A6 ja miała ja brałem z A6 2.8 Q oraz 2.5 TDI 180 PS
  22. małe zapytanie ,Czy stare wkłady pasuja do lamp z 2 liftu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.