Treść opublikowana przez _Solar_
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wiec spocik jest łaczony razem z tym spotkaniem " z jajeczkiem " czy jak
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
TOOL jak przykleisz mate do lusterka to również bardzo mocno sie trzyma tylko ładnie wyczyśc i odtłuść ja, nie masz o co sie martwić tylko jeszcze dobrze przyklej plastikowa obudowe do szkła lusterka
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
ja posiadam takowe dywaniki tylko ze bez napisu i sa w porzadku tylko dywanik kierowcy juz mam mocno spałachany mlodyy jak przyjdą dywaniki to daj znać czy dobre jakościowo są i czy stopery elegancko pasuja.Wiosna juz jest wiec przydało by sie kupić i wsadzić nowe welurki do auta
-
[B5 ARM] Ciężko skręca się kierownicą
wymień sobie przy okazji płyn wspomagania bo na pewno nie był dawno wymieniany będzie to lepiej słuzyć układowi wspomagania
-
[B5 AHH] Czasami po uruchomieniu silnika kontrolka od AIRBAG nie gaśnie
a czasami bywa tak ze jest normalnie, tzn ze po przekreceniu kluczyka wszystko gaśnie napisz w spotach dolnośląskich może ktoś ma vaga to by Cię podłaczył i sprawdził co sie dzieje prawdopodobnie to jest jakis mały bład tak jak arczi900819 pisał i bez problemu go wykasujesz
-
[B5 1Z] Regeneracja silniczka wycieraczek
dobierz sie do niego,rozbierz przeczysc posmaruj i moze bedzie śmigał jak nowy
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
wydaje mi sie ze to bedzie nr 14( symbol włącznika,styku) po przekreceniu kluczyka radio dostanie sygnał '' + " i sie właczy zas po wyjeciu zostanie styk rozłaczony i nie będzie zasilania
-
[B5 ADP] Dziwne stuki
jedz na jakąs stacje diagnostyczną lub do jakiegos mechanika bez problemu Ci sprawdza co dolega a przy okazji rezsztę zawieszenia doglonął za pare zł
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
to teraz zdradź nam co masz w planach za następnego moda
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
przy konkurencji zmiany koła zmienią właściciela
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
ładnie sie prezentuje felga na Twojej srebrzance fajne fele masz znaczy sie miałeś bo je rekwiruje na wojewódzkim spocie
-
[B5 ADP] Wentylator chłodnicy
wiartak chodzi na wolnych obrotach od momentu uruchomienia silnika,mozna go zatrzymać ręką,zasprzęgla się wowczasz gdy osiągnie odpowiedną temperaturę
-
[ALL B5] Problem z licznikiem od przebiegu
bez problemu sobie z tym w krótkim czasie poradzisz zdemontuj licznik wyjmij starą zaróweczke, zobacz jakie ma oznaczenia i kup o takiej samej wartości mocy
-
[B5 ADR] Wentylator kręci się w drugą stronę
Wihajster znam tą osobę po prostu dobrze oglądałem jego furmanke nie raz i wiem o co sie rozchodzi
-
[B5 AFN] Wymiana drążka kierowniczego
możesz jezdzić :gwizdanie: tylko jak wiesz jedno ciągnie za sobą drugie,i mogą Ci pożniej dojść jakies inne naprawy :gwizdanie:
-
[ALL] Klimatyzacja działa czy nie ?
najlepiej podłącz vaga i sprawdź błędy na klimatroniku jakie masz.Możesz również bez vaga sprawdzić co Ci wyskakuje na 1 kanale
-
[B5 AFN] Kopci jak złapie temperaturę
mi również tak sie wydaję i zaczął bym na samym początku od jego sprawdzenia
-
[B5 ADR] Wentylator kręci się w drugą stronę
wentylator cieczy chłodzącej.Stojąc przodem do otwartej maski samochodu powinien sie kręcić w prawo prawda tak no własnie a jemu kręci w odwrotną stronę
-
[B5 ADR] Wentylator kręci się w drugą stronę
wentylator cieczy chłodzącej.Stojąc przodem do otwartej maski samochodu powinien sie kręcić w prawo prawda
-
[B5 AFN] Kopci jak złapie temperaturę
Na wstępie wykonać kompletną diagnostykę. Między innymi sprawdzić pracę turbiny i sterowania jej zaworu recyrkulacji spalin
-
[ALL] Klimatyzacja działa czy nie ?
jak już coś zdziałasz z klimatyzacją to podziel się informacjami na forum co było przyczyną
-
[ALL B5] Bąbel pod dywanikiem kierowcy - jakieś pomysły dlaczego (foto)
odkreć czarne plastiki przy listwie progowej podnies tapicerke podłogową i włóz tam ręke i bedziesz wiedział co jest przyczyną
-
[B5 AFN] Wymiana drążka kierowniczego
najpierw wymień/zregeneruj przekładnie kierowniczą tak jak kolega wojtekce radzi,odrazu też bedziesz mógł wymienić drązki.Jesli posiadasz kanał i podstawowe narzedzia w szafce to na pewno sobie sam z tym poradzisz Tutaj znajdziesz małe fotostory i opis który może Ci pomóc http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23007.0.html;highlight=przekladni+kierowniczej po całym zabiegu ustawić zbierzność i śmiało jezdzić
-
[B5 ADR] Problem z napięciem / ładowaniem ? Jaka wartośc?
możesz rzeczywiście miec jakies przekłamania podjedz jeszcze raz na pomiar może jeszcze nikt kto przeglądał Twojego temate nie zna konkretnej informacji,trochę cierpliwosci a na pewno z czasem dostaniesz nie jedną odpowiedz
-
[B5 AFN] Silniczek lamp przednich
stare silniczki niestety Ci nie podejda muszisz kupic drugie np z punto II golfa IV oraz wtyczke + piny a silniczki chyba wkłada sie w srodek lamp....musisz zdjąc ten dekielek który osłania dostęp do zarówek