Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj mijałem czarną Audi A4 B6 w S-Linie koło Ruczaju. Godz: 8:43 .
-
[BMW E38] Mój Rekinek ;)
jak najbardziej kółka tutaj pasują jeśli zmiana to na alpiny 20"
-
Piłka nożna
:polew: :polew: :polew: 2jSE0SoMgJU
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Sherlock Holmes
-
[B5 ADR] Falują obroty po rozładowanym akumulatorze. Prośba o pomoc
Dziękuje bardzo za pomoc
-
[B5 ADR] Falują obroty po rozładowanym akumulatorze. Prośba o pomoc
Witam Rozładował mi się akumulator i po doładowaniu (akumulator był odłączony od samochodu podczas ładowania) zaczęły mi falować obroty od 300 do 1100 jak stoję na biegu jałowym. Wcześniej nie miałem takich problemów... tzw. przed rozładowaniem cały czas na biegu jałowym czy postoju obroty były 900. Wie ktoś czym tkwi problem? Możliwe, że komputer złapał błędy? Za wszelką pomoc bardzo dziękuje
-
Piłka nożna
To w przyszłym sezonie walka o Ekstraklase?
-
Piłka nożna
Dobrze, że nie do Legii... :gwizdanie: Podobna sytuacja była by z Łukaszem Surmą i Emilianem Dolhą...
-
Ceny wariują !!
Związki zawodowe: w Polsce jest najgorsze prawo pracy w Europie: http://biznes.onet.pl/zwiazki-zawodowe-w-polsce-jest-najgorsze-prawo-pra,18563,4406513,1,prasa-detal
-
Piłka nożna
Za Leo było bardzo dobrze. Za Smudy tragicznie...
-
Piłka nożna
Argentyna wczoraj czy przed wczoraj przegrała z Nigerią 4:1 :gwizdanie: W następnym tygodniu tzw. 9 czerwca gramy też z Francją... Jak Smuda przegra oba mecze to ma się pożegnać z kadrą.
-
Piłka nożna
Ciekaw jestem czy to prawda... :gwizdanie:. Oby Wisła znowu przed walką o LM nie skisła... a w weekend Polska zmierzy się z wielką Argentyną...
-
Piłka nożna
WTF? . Gdzie tak pisze?
-
[ALL] 2.0 TDI jest gorszy niż myślisz - ciekawy artykuł
Zgadza się . Cichoooo...
-
Piłka nożna
Większość piłkarzy nie grzeszy inteligencją... :gwizdanie:
-
[INNE] Maniacy TUNINGU - wszystko oprócz Audi :)
- [ALL] 2.0 TDI jest gorszy niż myślisz - ciekawy artykuł
2.0 TDI to jeden z największych nie wypałów koncernu VAG w ostatnich latach... + kilka innych silników...- Piłka nożna
Manchester City i Barcelona ma kilku piłkarzy na sprzedaż: Manchester City ma 10 piłkarzy na sprzedaż: - Emmanuel Adebayor - Craiga Bellamy - Shauna Wrighta-Phillipsa - Wayne Bridge - Patrick Vieira - Jo - Roque Santa Cruz - Neduma Onuoha - Felipe Caicedo - Shay'a Givena. + Carlos Tevez jako 11, ale to nie jest jeszcze pewne Barcelona ma 4 piłkarzy na sprzedaż: - Bojan Krkic - Maxwell - Jeffren Suarez - Gabriel Milito Może Wisła powinna się zainteresować jednym z piłkarzy? . Pewnie nawet nie wiedzą gdzie leży POlska :gwizdanie:- Nie pies nie wydra, a raczej nie z4 nie supra
Chciał mieć samochód 3w1 i ma- Muzyka w naszych autkach
:gwizdanie:: _DJ0fQwegOk OUhr7gH-N_c NcKEOzpF2bk- Piłka nożna
ale zawsze można kogoś podpatrzeć kto się wyróżnia, a może ten ktoś okaże się talentem?- Piłka nożna
U mnie w mieście są dwa Orliki. Ja często gram w piłkę z kolegami i widzę, że większość osób przebywających na terenie Orlika to osoby ode mnie starsze i w moim wieku...- Piłka nożna
Koszty zakupu się szybko zwrócą. W Polsce obecnie nie ma piłkarzy na miarę Ligi Mistrzów. Mówię o Ekstraklasie. Co jakiś czas w Ekstraklasie pojawiają się talenty przewyższający poziom polskiej ligi np. Błaszczykowski, Piszczek, Lewandowski, ale to bardzo mało na tle innych krajów. Już Białoruś, Serbia, Czechy czy Ukraina ma więcej talentów piłkarskich od Nas. Co z tego, że dostaniemy się do Ligi Mistrzów bez Polaków w składzie... Skoro prędzej czy później polskie talenty będą miały od kogo się uczyć i doświadczenie zaprocentuje:hi:.- Piłka nożna
Wydaję się, że Wisła poważnie podchodzi do walki o Ligę Mistrzów. Czas pokażę co z tego będzie... Wzmocnienia są konieczne- Piłka nożna
toć on ma 35 lat był gwiazdą kilka lat temu :gwizdanie: Są starsi od niego i strzelają bramki... Del Piero, Scholes itp. Będzie wzmocnieniem dla Wisły i jego doświadczenie na pewno zaprocentuje Jak było w latach 70tych kiedy Pele przechodził do amerykańskiego klubu New York Cosmos. Dużo ludzi przychodziło na mecze, żeby oglądać go w akcji to samo będzie z Ruudem Van Nistelrooyem. - [ALL] 2.0 TDI jest gorszy niż myślisz - ciekawy artykuł