Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Miłość płonie na stadionie :polew: :
  2. Mercedes skończył się na W124. Ja myślałem o czymś takim:
  3. Taaa, w tym jesteśmy najlepsi..., a #uj niech Nas okradają...
  4. Podobno ma być 6 zł... :gwizdanie:
  5. w Sobotę Gran Derbi, a we wtorek Finał Pucharu Króla Barca vs Real
  6. To już wiadomo dlaczego Smolarek był zbulwersowany :polew: :polew:. Pewnie poczuł palca grzebalca :polew: . Korupcja: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/jedni-z-najbardziej-znanych-polskich-pilkarzy-oska,1,4238323,wiadomosc.html
  7. Widzę różnicę... . Chciałem się tylko upewnić. Zresztą płacąc 45 tyś zł za BMW E46 i więcej to już w tej kwocie dostanę BMW E90... to kup e90 w kwocie 45 tys w coupecie i 3litrowym dieslu ..... za 45 to kupisz golasa diesla 320d w sedanie lub kombi. nastepca w podobnym wydaniu czyli 330d w coupe sie zaczyna cenowo od ok 100 000zl.... a4 b6 tez mozesz kupic za 18 tys i za 38tys kazde auto ma pewna rozpietosc wiadomo ze wersja na full wypasie z dobrym silnikiem i konca produkcji nie bedzie kosztowala tyle co golas z poczatku produkcji.... a czy wybierzesz e90 golasa czy e46 z konca produkcji to juz indywidualny wybor ... ja zawsze wolal dobrze wyposazone auto ale starsze niz jezdzic czyms nowszym a w srodku np podstawowe stolki i ogolnie bieda... zeby nie bylo OT w temacie kolegi to napisze ze szkoda auta ... ale mam nadzieje ze szybko trafi mu sie cos dobrego co uda sie pomodzic Miałem na myśli E90 320i w sedanie. Wracając do BMW E46 320i Coupe z 99 roku to była wersja praktycznie ze wszystkim. Zresztą tak jak powiedziałeś, każdy ma inne wymagania wobec samochodu . Koniec OT .
  8. Widzę różnicę... . Chciałem się tylko upewnić. Zresztą płacąc 45 tyś zł za BMW E46 i więcej to już w tej kwocie dostanę BMW E90...
  9. Brawo Juve :oklaski: :oklaski: :oklaski:. Szkoda straconych bramek, ale ważne 3 punkty .
  10. To i tak po dobrej cenie poszła. Kilka miesięcy temu widziałem BMW E46 320i 170KM, bardzo zadbana, z dobrym wypasem z 1999 roku za 29,900 zł nie dużo? Czy normalna cena? . Teraz żeby znaleźć jakąś fajną, dobrze wypasioną Audi/BMW trzeba się długo naszukać, a jak już się znajdą to moment i sprzedane...
  11. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    http://biznes.onet.pl/ile-cukru-mozna-kupic-za-minimalna-godzinowa-stawk,18563,4236405,1,analizy-detal
  12. Właśnie nie chciał się przyznać http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/smolarek-arboleda-chcial-mi-wsadzic-palec,1,4237084,wiadomosc.html
  13. Smolarek mówił, że Arboleda chciał mu palca gdzieś włożyć :polew:
  14. Ja u siebie za komplet 50 zł placę, a samochód świecie się jak psu jaja
  15. Co będzie następne? Zostaniesz przy BMW czy powrócisz do Audi, a może coś całkowicie innego?
  16. Statoil Skawina PB95 5,23 zł/litr
  17. :polew: :polew: :polew:. Dobre
  18. może 1200-1500 zł to dużo?
  19. Ale zapierdziela... sr7bdapo3UM
  20. To się stało na prawdę czy to jakiś fotomontaż?
  21. Co z tego jak pensje są 3-4 razy niższe... :gwizdanie:
  22. Messi bramki nie strzelił... . Pewnie polska dziewczyna mu zawróciła w głowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.