Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Miłość płonie na stadionie :polew: :
-
Ma ktoś z was koledzy Mercedesa ML ? seria 163 do 2005 roku
Mercedes skończył się na W124. Ja myślałem o czymś takim:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Taaa, w tym jesteśmy najlepsi..., a #uj niech Nas okradają...
-
Ceny paliwa marzec 2026
Podobno ma być 6 zł... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
w Sobotę Gran Derbi, a we wtorek Finał Pucharu Króla Barca vs Real
-
Piłka nożna
To już wiadomo dlaczego Smolarek był zbulwersowany :polew: :polew:. Pewnie poczuł palca grzebalca :polew: . Korupcja: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/jedni-z-najbardziej-znanych-polskich-pilkarzy-oska,1,4238323,wiadomosc.html
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Widzę różnicę... . Chciałem się tylko upewnić. Zresztą płacąc 45 tyś zł za BMW E46 i więcej to już w tej kwocie dostanę BMW E90... to kup e90 w kwocie 45 tys w coupecie i 3litrowym dieslu ..... za 45 to kupisz golasa diesla 320d w sedanie lub kombi. nastepca w podobnym wydaniu czyli 330d w coupe sie zaczyna cenowo od ok 100 000zl.... a4 b6 tez mozesz kupic za 18 tys i za 38tys kazde auto ma pewna rozpietosc wiadomo ze wersja na full wypasie z dobrym silnikiem i konca produkcji nie bedzie kosztowala tyle co golas z poczatku produkcji.... a czy wybierzesz e90 golasa czy e46 z konca produkcji to juz indywidualny wybor ... ja zawsze wolal dobrze wyposazone auto ale starsze niz jezdzic czyms nowszym a w srodku np podstawowe stolki i ogolnie bieda... zeby nie bylo OT w temacie kolegi to napisze ze szkoda auta ... ale mam nadzieje ze szybko trafi mu sie cos dobrego co uda sie pomodzic Miałem na myśli E90 320i w sedanie. Wracając do BMW E46 320i Coupe z 99 roku to była wersja praktycznie ze wszystkim. Zresztą tak jak powiedziałeś, każdy ma inne wymagania wobec samochodu . Koniec OT .
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Widzę różnicę... . Chciałem się tylko upewnić. Zresztą płacąc 45 tyś zł za BMW E46 i więcej to już w tej kwocie dostanę BMW E90...
-
Piłka nożna
Brawo Juve :oklaski: :oklaski: :oklaski:. Szkoda straconych bramek, ale ważne 3 punkty .
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
To i tak po dobrej cenie poszła. Kilka miesięcy temu widziałem BMW E46 320i 170KM, bardzo zadbana, z dobrym wypasem z 1999 roku za 29,900 zł nie dużo? Czy normalna cena? . Teraz żeby znaleźć jakąś fajną, dobrze wypasioną Audi/BMW trzeba się długo naszukać, a jak już się znajdą to moment i sprzedane...
-
Ceny wariują !!
http://biznes.onet.pl/ile-cukru-mozna-kupic-za-minimalna-godzinowa-stawk,18563,4236405,1,analizy-detal
-
Piłka nożna
Właśnie nie chciał się przyznać http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/smolarek-arboleda-chcial-mi-wsadzic-palec,1,4237084,wiadomosc.html
-
Piłka nożna
Smolarek mówił, że Arboleda chciał mu palca gdzieś włożyć :polew:
-
Myjnia w okolicach Warszawy
Ja u siebie za komplet 50 zł placę, a samochód świecie się jak psu jaja
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Co będzie następne? Zostaniesz przy BMW czy powrócisz do Audi, a może coś całkowicie innego?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
a taki niebieski?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Skawina PB95 5,23 zł/litr
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
InzrWj6NCIg
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
:polew: :polew: :polew:. Dobre
-
Akcja prostestacyjna przeciw wysokim cenom paliw.
może 1200-1500 zł to dużo?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Ale zapierdziela... sr7bdapo3UM
-
Piłka nożna
To się stało na prawdę czy to jakiś fotomontaż?
-
Akcja prostestacyjna przeciw wysokim cenom paliw.
Co z tego jak pensje są 3-4 razy niższe... :gwizdanie:
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
Za ile?
-
Piłka nożna
Messi bramki nie strzelił... . Pewnie polska dziewczyna mu zawróciła w głowie