Treść opublikowana przez miguel.
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
to dobre, mocne felgi. Wytrzymałościa nie odstają od firm takich jak: Alessio, Aez, BBS, Enzo, Rial, ATS, OZ
-
[ALL B5] Jakie głośniki na przód ?
lepiej brzmią gwizdki osobno, obok klamek niż głośniki współosowe. pozatym firma magnat to średnia półka, więc z tych 2 sony.
-
[B6 All] Jaki rozmiar opon?
a jaka szerokość felgi?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 00:12_________________________________________________na 17'' typowa jest opona 225/45 więc taka bedzie idealna
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
a co powiecie o lampach in pro? http://www.opentuning.pl/sklep,300,77,20090102202008955852693091442,0,311,1.html in.pro to dobra firma , ale jak juz zmieniasz oczy to zmien na zespolone [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________http://www.venom24.pl/audi-19950199-clear-soczewka-inpro-p-7742.html tu masz 9 zl taniej mi sie bardziej podobaja dzielone, widzialem, ze koledzy maja takie zamontowane i wyglaga fajnie jesteś pierwszą osoba od której to usłyszałem jeśli Ci sie podobają montuj chyba pierwsza to nie jestem skoro inni koledzy tez maja dzielone :> chyba tylko Nosb zmieniał na dzielone, tak to kazdy zespolone montuje koniec OT
-
[ALL B5] Jakie głośniki na przód ?
w drzwiach przednich masz miejsce na 13cm głosnik. możesz zapodać ten zestaw http://allegro.pl/item512620769_blaupunkt_gtc_542_mkii_kompo_system_180_w_f_v.html#gallery cena przystępna
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
a co powiecie o lampach in pro? http://www.opentuning.pl/sklep,300,77,20090102202008955852693091442,0,311,1.html in.pro to dobra firma , ale jak juz zmieniasz oczy to zmien na zespolone [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________http://www.venom24.pl/audi-19950199-clear-soczewka-inpro-p-7742.html tu masz 9 zl taniej mi sie bardziej podobaja dzielone, widzialem, ze koledzy maja takie zamontowane i wyglaga fajnie jesteś pierwszą osoba od której to usłyszałem jeśli Ci sie podobają montuj
-
[ALL] Jakie felgi
nie koniecznie musi być od audi. ważne zeby były markowe a nie jakies no-name'y
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
a co powiecie o lampach in pro? http://www.opentuning.pl/sklep,300,77,20090102202008955852693091442,0,311,1.html in.pro to dobra firma , ale jak juz zmieniasz oczy to zmien na zespolone [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________http://www.venom24.pl/audi-19950199-clear-soczewka-inpro-p-7742.html tu masz 9 zl taniej
-
[ALL] Jakie felgi
odpowiedź brzmi 17" :> przy Twoim silniczku spokojnie możesz na takich jeździć a spadku mocy o którym mówisz prawie nie odczujesz.
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
braz do czarnego - jak najbardziej, podobnie jak złoto http://i58.photobucket.com/albums/g269/STIframe/IMG_4563Large.jpg http://www.natemichals.com/graphics/IMG_1055eweb.jpg
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Do czego te H6W ? postojówki
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
mi sie podobaja te brązowe są tylko wszystko zależy od koloru auta...do zielonego raczej braz nie podchodzi
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
botticelli też piękne Marcintorun może wybierzesz coś stąd: http://www.tenzoracingsports.pl/felgi.html
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
te 2 to niezła egzotyka..poproś kogoś o VT zanim sie na nie zdecydujesz a moj typ to z tego linka: http://www.oclbrorssons.se/6247p_SE.0?webbid=3 model Radium
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
na audizine gosc zrobil z b6 rs4 b7 a tu mamy przyklad konwersji vento na b7 szkoda tylko że na przodzie poprzestał
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
w takim razie: http://shop.ebay.com/items/_W0QQ_nkwZledQ20h6wQQ_armrsZ1QQ_fromZR40QQ_mdoZ do wyboru do koloru :gwizdanie:
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
one są własnie z serii blue vision. opis z aukcji: taka sama temperatura barwowa (3400 K) jak w żarówkach Xenon
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
prosze http://www.allegro.pl/item500662792_zarowka_philips_h6w_12v_6w_niebieska_tuning.html
-
Strefa Śmiechu
co za gosc :polew: :polew:
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
nie do końca, modele z tego samego rocznika z podobnym przebiegiem i wyposażaniem róznią sie o 3-4 tys ( b6 droższe). e46 weszło 2 lata przed b6 więc jakby nie patrząc jest to starszy model i dlatego ta róznica
-
[ALL] Żółte przeciwgielne - HID plus Lamin-x
tak http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=219358 to co gosc zrobił
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
jak dla mnie nr 3, chodz nie podchodzą mi tak jak te: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_lampy_tylnie_led_oraz_listwy_alu_do_srodka-t51404.45.html
-
[ALL] Żółte przeciwgielne - HID plus Lamin-x
takie halogeny owszem ale tylko do takich lamp głównych: wtedy świetnie sie to ze soba komponuje i efekt jest :kox:
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
tego robić nie bede, w razie wypadku za duże ryzyko poczekam az te ciemne spowszednieją
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
myśle ze to mało co da. jeśli rażą Cie białe klosze zmień je: http://www.moto.allegro.pl/item503897621_migacz_bok_dymiony_a3_a4_octavia_ibiza_oryginal.html lub http://www.moto.allegro.pl/item518769335_kierunkowskazy_boczne_audi_a4_a3_black_chrome.html