Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. we środę zakładam koła letnie plus dystans to zobaczę , ale pewnie tak jest jak mówisz , w miarę jedzenia apetyt rośnie kiere też dopiero w środę założę to się pochwale
  2. 11mm na oś :)chcę żeby tylne koła zrówanły się z rantem , albo nawet lekko wyszły , taki jest cel
  3. witam kolegę z moich okolic gratulacje autka
  4. Dzięki wielkie ale nie przesadzajmy:-) są lepsze:-) ale dziękuje:-) już czekam aż wreszcie wrócę do Polski i wreszcie zacznę zakładać to do kupiłem ,jeszcze tydzień i powrót , zakłdadanie zderzaka i grilla s line , i kiera z b8 plus oczywiscie koła letnie 18 :-) :-) , bo w końcu jest już wiosna:-) a bixenon tez mam w planach ale gdzieś w okolicy wakacji:-) Wpadły dzisiaj chrom pokrętła do RNS-E Do tego wreszcie wpadł kabelek z kufatec.de do oświetlenia led i do kółek tylnych by lekko wyszło dystansik
  5. A co z grillem jest nie tak kolego? Pięknie:-) kupe pracy ale efekty są zajebi ..te :-) i oby do przodu z modami:-)
  6. Przyznam sie szczerze ze ten samochód bardzo odżyl:-) jak stoii pod tą wiatą to wygląda bardzo atrakcyjnie:-)
  7. No niestety brak fotek
  8. Mam ten sam wzór tylko ze 18 i tez tak uwazam ze to jedno z piekniejszych wzorów felg:-) twoja ślicznie wygląda na tych kołach:-)
  9. Dzięki:-) dzisjaj do mnie przyszla kiera :-) stan rzeczywiscie jak nowa:-) w przyszly czwartek wracam do polski na upragniony urlop w piątek myśle że kiera bedzie już w aucie:-) oczywiscie relacja będzie:-)
  10. Gratulacje :-) audi a4 b7 i sedan:-) swietne połączenie:-) ten touareg w tle tez ekstra:-) przydałby sie taki w garażu:-)
  11. Dzieki wielkie Mariusz za pomoc:-) Dzisjaj wreszcie znalazlem kiere s line:-)oczywiscie natychmiast kupione:-) we wtorek powinno byc u mnie:-) Teraz pytanko do was czy nowa kiera podejdzie p&p do mojej b7 ?
  12. No wlaśnie też mi się tak wydawało,kurcze nigdzie nie moge znaleźć tego s linowego:-( a znacie panowie może numer tej ramki do grilla s line? Bede wdzięczny za pomoc:-) za dwa tygodnie wracam do Polski ,i bedę składał cały zderzak(już pomalowany) do kupy i do szczęścia potrzebuje tej rameczki:-)
  13. A nie orjentuje sie ktoś z wws czy na allegro są takie dostępne? Znalazłem taką,choć przyznam się że po raz pierwszy taka widze http://allegro.pl/ramka-blenda-tablice-grill-audi-a4-s-line-rs4-s4-i5143226506.html ale do niej nie włoże tablicy?
  14. To musi bolec:-( jaka jest szansa uratowania twojej audi?
  15. http://allegro.pl/audi-a4-b7-s-line-2005-08-rok-ramka-do-grilla-nowa-i5050343306.html Ta będzie dobra?
  16. Dzięki:-) mam pytanie jeszcze odnośnie ramki na tablice rejestracyjną,ponieważ nie mam jeszcze od s line ,czy ze zwykłego da rade przełożyć?
  17. No i wpadł ostatni puzel do zderzaka s-line czyli grill:-) stan super:-) cena tez super:-) Teraz zderzak do malowania i mam nadzieje po swietach nowy zderzak na aucie:-)
  18. Pięknie wygląda:-) a powiedz mi ten twój garaż blaszak dużo cie kosztował? Chce właśnie taki postawic:-)
  19. Kolego grill s line dalej na sprzedaż?
  20. Lusterko z kompasem założone:-) podziękowania dla kolegi biggmann Mod który naprawde cieszy:-) Zdjęcia robione tabletem więc nie najlepszej jakości ,ale kompas fajny bajer:-)banan na twarzy warty paru stówek:-) dla chętnych poprzednie lusterko fotochrom bez kompasu będzie niedługo w dziale sprzedam:-) Panowie mam pytanko odnośnie grilla s line , znalazłem taki http://allegro.pl/atrapa-grill-audi-a4-b7-s-line-i5145333486.html#thumb/1 Z tym że ja mam czujniki parkowania z przodu a tutaj otworów nie widac ,czy podejdzie pod moj zderzak z czujnikami? Czy to tylko kwestia wymiany tej ramki na tablice rejestracyjna? :-) dodam że mam już zderzak s line zakupiony niedawno ze spryskami plus PDC ,tylko teraz poluje na grill:-)
  21. Masz niebieskie granatowe wnętrze?
  22. Chce s line , nie mam ciśnienia żeby już kupić , pomału wszystko zbieram , na wakacje celem jest wszystko złożenie do kupy:-) i montaż:-) ale dziękuje za propozycje:-) W czasie poszukiwań grilla s -line ,wpadło nieplanowany zakup lusterko kompas:-) jutro montaż:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.