Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. fajny sedan a nie lepiej od razu 18? ja niedawno też stałem przed tym problemem 17? czy 18? padło na to większe , bo małe jest fajne ale duże fajniejsze
  2. za dwie kratki? są dostępne na allegro?
  3. jedna co orginał to orginal, a tym troche do nich brakuje
  4. super się prezentuje, szukam właśnie takiej sztuki dla żony, ale aluski to wolałbym srebrne
  5. widać ,że autko trafiło w dobre ręce słuszny silnik
  6. szkoda że audiczak idzie pod młotek bo auto zadbane , ale ktoś będzie przynajmniej zadowolony
  7. Super furacz , a tak z ciekawości to BNS nie wystarczał,że zmieniłeś na RNS-A?
  8. instruktor83 odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    dzięki za wyczerpującą informacje
  9. konkretne wyposażenie i ogólnie twój avant super wygląda , przeszkadza mi tylko automat , ale to wkońcu to tiptronic to nie jest źle
  10. instruktor83 odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    a jaką farbę polecasz? jakiś konkretny zestaw?
  11. ja z czipujesz to podziel się wrażeniami, ja jestem w podobnej sytuacji , i też jestem zainteresowany delikatnym podniesieniem mocy
  12. u mnie BNS gra zadziwiająco dobrze , i gdyby nie fakt ,że wiem jak działa RNS-E to pewnie nie miał w planach zmiany właśnie na rns-a, to jednak przepaść
  13. ja też nagrywam przez nero i muzyka hula jak trzeba
  14. wygląda obłednie
  15. instruktor83 odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    dzięki , wkrótce i zabiore się za malowanie moich po skończeniu pochwale się
  16. willa skała jest super , ale również polecam wille Marcela na samym początku Karpacza, niedrogo , wysoki standard i do tego z okna piękne widoki,polecam
  17. ja tam zbieram tygodniki Motor i Auto Świat jest już tego naprawdę
  18. dzisja Hamilton wrócił na szczyt po fatalnym błędzie Rosberga no i miło spowrotem zobaczyć Mase na podium
  19. instruktor83 odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    widziałem na allegro zestaw firmy Motip, orientujesz się czy jest dobry?
  20. instruktor83 odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    no właśnie jestem ciekaw jak wygląda trwałość takiej powierzchni na pył z klocków , na płyny do czyszczenia alusów i inne ?pytam bo mnie też to czeka, a szkoda mi wydawać około 1tyś na profeske, zważywszy że mam warsztat i narzędzia więc mogę to zrobić w miarę "profesjonalnie" tańszym kosztem
  21. instruktor83 odpowiedział(a) na Enzoo8 temat w Audi
    trochę pracy trzeba włożyć i będzie cacy
  22. 3.2 V6 słuszny silnik czekamy na fotki
  23. żeby mieć a aparcie 5 % zniżki to trzeba w ciągu roku wydać minimum 500zł na zakupy w aparcie ,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.