Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. fajna sztuka 110PS daje rade? jeździłem tym modelem ale z 2.5 TDI z 97r i przyjemnie ciągnął ten silnik mimo najechanych 530tyś
  2. wowww dwa exstra sedany i ten silniki 408ps
  3. to rzeczywiście są mega szerokie, palanuje dać je narazie na tył, a docelowo kupię 235/40
  4. kupiłem ten model alusów http://allegro.pl/felgi-audi-a4-b6-b7-5x112-8jx18h2-et43-vici-poznan-i4523919182.html dwie to 245/40 a druga para to 255/40 , nie moge narazie założyć , będe miał dostęp do auta dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, dlatego kolego pytam, jeździły w A6 C6 ,tam bezproblemowo pasowały , ale w A4 właśnie niewiem
  5. odgrzeje trochę kotleta , ponieważ kupiłem właśnie aluski 18 opony 245 \40 i też mam b7 ,pytanie moje czy nie będzie opcierać ? czy nie będzie problemu żadnego ? oponki mam około 5,5mm więc szkoda jeszcze dokupywać nowe, docelowo oczywiśćie w przyszłym sezonie 235\40
  6. mózg się lasuje jak oglądam twoją b8 ja niedawno kupiłem b7 z 2007r też w sedanie i jestem przeszczęśliwy, ale twoja fura to majstersztyk
  7. no i kolejna fajna sztuka rezanko
  8. Ja też mam BRB rok 2007 i dpf jest
  9. ładnie się prezentuje na tle Nivy
  10. piękna sztuka i stan auta nowy tylko żeby przygód podobnych z Audi było mniej
  11. twoje poprzednie 18 idą na sprzedaż ? jaka cena?
  12. też mam takie same plany
  13. ładna b6 , rzeczywiście lepiej jej nie sprzedawaj , bo ciężko później trafić coś w dobrym stanie, a ciekawi mnie toja skrzynią, nie masz z nią problemów ? ja miałem wprawdzie 2.5 v6 w multti , i stąd zawsze pytam jak się sprawuje u innych
  14. efekt w porównaniu do tego z początku jest naprawdę imponujący:good:teraz chyba pora na jakieś ładne duże koło
  15. właśnie zbieram kase na te koła, strasznie mi się podobają w sedanie
  16. o cholera na sprzedaż, to jest wzór tego jak chciałbym by moja A4 w przyszłości wyglądała, jest po prostu śliczna
  17. No i następne 1.9 TDI z DPF, ja też kupiłem 5 dni temu , też ten sam rocznik, i jestem mega przeszcześliwy, bezawaryjności i oczywiście modów życze:grin:
  18. ja również będe zainteresowany:wink:
  19. to trochę dziwne ,bo oznaczenie BRB to juz z DPF , ja kupiłem wczoraj 1.9 TDI z 2007r BRB i ma filtr
  20. aluski podejrzewam 18:naughty:ja też takie planuje nabyć, fura git malina
  21. Panowie , a jak wygląda sprawa z sedanem, właśnie wczoraj kupiłem b7 w sedanie, chciałbym sobie to wyrezać, czy ma ktoś może gotowy mechanizm do podnoszenia klapy bagażnika w sedanie?
  22. no rzeczywiście ambitnie:banan:ekstra wypas , fura miodzio
  23. czekamy na foty , bo link nie działa
  24. było b6 szukam b7 więc krok naprzód , ja inczaej to interpretuje , 1.9 spokojne + czip i będzie okej, a 2.5 + multitronic to zaufaj mi bomba zegarowa:facepalm:
  25. widze ,że coraz więcej sedanów się pojawia:banan:ładna sztuka, i słuszny silnik:banan:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.