Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. /\/\/\ Stary jak tak zrobisz to możesz być pewien, że w perspektywie góra 3 miesięcy polecą Ci pozostałe. Wiem, bo sam tak miałem.
  2. Oczywiście możesz wymieniać poszczególne elementy ale nie radzę . Po wymianie jednego wahacza ma on inne parametry w stosunku do reszty, inaczej absorbuje i przekazuje siły nań działające... Skutek jest taki, że po wymianie tych najbardziej wysypanych, nagle zaczynają Ci się sypać pozostałe, które wydawały się całkiem, całkiem. Tym sposobem płacisz w rezultacie więcej, bo wahacze w komplecie zazwyczaj kosztują taniej, no i odpadają kolejne koszty robocizny. Jeśli na prawdę nie masz kasy i nie możesz załatwić całego kompletu - to pamiętaj, aby wymieniać je parami - oba górne prawe, albo oba górne lewe itp.
  3. Centusie yeahbuunee :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 00:12_________________________________________________Z całym szczuneczkiem oczywiście
  4. Suli odpowiedział(a) na lookhash temat w Audi A4 B5
    To chyba tylko co najwyżej logi dynamiczne mogłyby coś wskazać
  5. bo wpłaciłeś zaliczkę za zlot, a jeszcze 50 dych za pokolorowanie Drogie masz te farbki :gwizdanie:
  6. Oj czepiasz się
  7. 51 to temperatura bloku silnika z tego co pamiętam.
  8. Ryspekt Byle byś niechcący kogoś nie zabrał
  9. Oczywiście, że się da - wystarczy tylko wyciagnąć bezpiecznik. To tak tytułem porady technicznej dla kolegi ryzykanta a może samobójcy :gwizdanie:
  10. O A czmu ja nie zpomarańczowiałem? Przelew poszedł mbank - mbank, więc powinien już być :gwizdanie:
  11. Podobno jeden rolnik rozsyła :gwizdanie: I dopiero teraz mówisz ? :bicz3: Bym nie zwalniał miejsca :laghing2: :laghing2: Ciekawe czy przyjedzie BMW jak się odgrażał czy na ośle - jak prorokował Poziek :polew: :polew:
  12. To jest lepsze http://moto.wp.pl/gid,10777739,img,10777742,page,13,title,Najaczesciej-kradzione-samochody-w-2008-r,galeriazdjecie.html Dla tej pani byłbym nawet gotów przesiąść sie do kaszlaka :gwizdanie: Przynajmniej na chwilę :polew:
  13. Jarko nie przysłałeś modelki więc zwalniam jedno miejsce :gwizdanie:
  14. Suli odpowiedział(a) na perman temat w Audi A4 B5
    Kolego nie wstawiaj tego typu postów bo zaraz Cię jakiś Mod uciszy za łamanie 12 punktu regulaminu :gwizdanie:
  15. Wprawdzie z opóźnieniem - jak to zawsze Polsce - ale jednak
  16. Paaaniee... Takie rzeczy to tylko w Erze :gwizdanie: :polew:
  17. a dlaczego na kanale 49? wedlug watku "kody klmatronika" kanal 49 to: .ja na 49 mam zawsze "0" a na 51 temperatura po odpaleniu rownomiernie rosnie. jednak szybciej o ok. 15-20*C niz na wskazowce. czy tak powinno byc? sorry za male OT Bo masz samochód przed pierwszym liftem. W samochodach po pierwszym lifcie kanały na klimatroniku się zmieniły Proszeee http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronica_ii-t4306.0.html;;amp=;sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e
  18. :shocked: Gdzieś Ty go brał :?: Może policzyli sobie za usługę Jak w Misiu - wuzetka i kawa - zestaw obowiązkowy
  19. Pany... Przytarłem dzwi i to chyba całkiem całkiem ;( Możecie polecić jakiś dobry a tani warsztat na polerkę albo cuś...?
  20. Bierz ori - to 80 zł razem z oringiem a większa pewność, że nie będziesz musiał czynności powtarzać. Koszty wymiany powinny być u Ciebie "symboliczne". Ja za wymianę dałem tyle co za rozrząd :gwizdanie:
  21. Chwila zaraz Alvaro Jak się ostatnio (czyli dobre pół roku temu ) dowiadywałem to mi w ASO coś koło 450 zł śpiewali :doh1: Poza tym co oznacza to " +350 (wliczony 22%VAT)" :gwizdanie: Natomiast wnioskuję z tego jedno - mianowicie 4D0.837.231.A został zastąpiony przez 4D0.837.231.N, czy tak?
  22. Wicu, w Jego przypadku to chyba nie był najlepszy pomysł
  23. Własnie tak zrobiłem Na razie milczy :gwizdanie:
  24. A co :?: Uważasz, że dobrze by mi zrobiło gdybym pojeździł trochę z rozmazanymi szybami i zmienił swoje ostre spojrzenie na świat :polew:
  25. dzieki za A ja właśnie zrezygnowałem z Sonaxa, którego zalałem na próbę - zostawia ślady i jest tłusty - całe auto miałem oblepione jakąś mazią. Wróciłem do Castrola PREMIUM. Dzięki za ostrzeżenie Łukasz, bo w trakcie łykendowych zakupów planowałem się od niego przymierzyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.