Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emejcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Emejcz

  1. Nie ma w tym nic dziwnego. Na ciepłym uszczelki miękną i się rozszerzają przez co lepiej doszczelnia. Na zimnym są skurczone i twarde więc cieknie. Musisz szukać. Możliwe, że jakiś oring na króćcu już nie trzyma - miałem tam parę razy.
  2. Równie dobrze mogłeś zrobić zdjęcia swojego kibla, bo z tego co tu dałeś nic się nie wywnioskuje.
  3. Emejcz odpowiedział(a) na Krzywuz temat w Audi A4 B5
    Ze sklepu.
  4. Samego tego raczej nie dostaniesz. Co najwyżej dokupisz uszczelkę która siedzi w tym króćcu.
  5. Ja mam prawie 4 bary u siebie więc twoja jest dość słaba.
  6. Witam. Wie ktoś który przewód doprowadza chłodny a który odprowadza gorący płyn z chłodniczki oleju?
  7. U mnie jest 100/33/33 frezy. Widać po etce nawet, że bfb ma inne niż pozostałe.
  8. Oczywiście z rozpędu źle zaznaczyłem. Chodziło o przegub. Wydaje mi się, że mimo trochę innego numeru OE (to od b5 chyba) podpasuje to: Wymiary się praktycznie zgadzają, tylko u mnie długość wynosi 33mm z tego co mierzyłem, ale to się wydaje kosmetyka.
  9. Czy ktoś wie jaki zamiennik pasuje pod ten 8E0598201A przegub wewnętrzny z tyłu w b7? Potrzebuję to czym prędzej zamówić, ale mam problem ze znalezieniem poprawnej wersji...
  10. Kupiłeś? Jak coś to w Łodzi i okolicy pomogę w miarę wolnego czasu.
  11. Ja robiłem niedawno w Łodzi. Jednakże jak chcesz dobrze to z 1500zł musisz liczyć bez quattro. Większość zakładów u nas zapryska ci tylko jakimś gównem za 500zł bez rozbierania - wiem, bo obdzwaniałem.
  12. Działałeś coś dalej? Czy wymiana zaworka PCV cokolwiek zmieniła?
  13. Ciekaw jestem jak będzie tłumił. Daj znać.
  14. Czy do dyfra tak samo jak do skrzyni Ravenol MTF 75w80? Wiesz może czy 1.4 litra do dyfra starczy?
  15. Które wymieniałeś?
  16. No właśnie zamierzałem też odpiąć wtyczkę od napinacza i zobaczyć. DV mam sprawne wedle logów, a tu kolega twierdził, że wymiana mu pomogła. Na elektrodzie jest taki temat, ale nie rozwiązany: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3080844.html
  17. Mam dokładnie takie samo bzyczenie Z początku myślałem, że to jakiś silniczek nawiewu czy coś, ale sposób w jaki się pojawia sugeruje mi, że ma to związek właśnie z układem turbiny. Wymieniłeś DV i pomogło całkowicie?
  18. Ja u siebie też stwierdziłem, że mam to buczenie... Nie jest ono jeszcze jakieś tragiczne - jeździłem ciągle z radiem i nie słyszałem - ale jednak jest. Przy czym u mnie najbardziej wyraźne jest ono przy dobrze rozgrzanym aucie jak na trójcę przyśpieszam od 1900-2600 obrotów. Póki co wymienię olej w dyfrze. Za niedługo zrobię też pełną geometrię i założę inne koła i zobaczymy. Widzę jednak, że jest to bardzo popularny problem i jedno co wywnioskowałem z postów, że nigdy nikomu nie pomogło wyważenie wału. Czasami okazywało się, że to przeguby wewnętrzne z tyłu.
  19. Akurat konserwacji nie robiłem sam, dlatego nie jest idealnie - miejscami widzę, że musieli źle odtłuścić, bo się odparzyło. Jednakże i tak lepiej tak niż wcale, bo korozji było dużo... Tam gdzie piaskowali korozję poszedł epoksyd. Wykończenie to Novol Cobra. Podoba mi się, bo twarde to dziadostwo. Przy okazji wsadzone nowe sanki, bo stwierdziłem, że konserwacja starych nie ma sensu przy niskiej cenie używek w dobrym stanie. Jeszcze będę wymieniał wszystkie wahacze w tyłu - Zdjęcia zrobione były jeszcze przed zakończeniem prac. Możliwe, że później tam dopryskali. To akurat pod zbiornikiem było. Kosmetyka będzie w lecie
  20. Jak mi weszło ponad 3.5 litra to też stwierdziłem, że raczej nie ma nic dodatkowego ?
  21. No ja mam 6 biegów i widzę tylko jeden korek. Właśnie zlałem stary i szukam czy na pewno jest jeden ? To jest niby 01e i widać tylko jeden korek.
  22. Czy to możliwe, że u mnie w 1.8t bfb quattro w B7 nie ma dodatkowego korka oleju dla torsena i spuszcza się tylko jednym na skrzyni? Bo właśnie wymieniam i nie widzę drugiego...
  23. Widzę wrzucałeś nowy wydech. Co i za ile kupiłeś?
  24. Gruntowna konserwacja - czyli najważniejsza sprawa w aucie do tej pory - zrobiona. Tym razem nie własnoręcznie, ale z głowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.