Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

z siedzenia nic nie wynika , zapraszam na przejażdzke :-)

Konrad - wlecicie w niedzielę?

---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ----------

Szumanek, u mnie prawe padło .. już zamówiłem nowe w IC

niecałe 50PLN z paragonem za grzane asferyczne do B7 .. w B6 pewnie to samo .. bez kreski pewnie byłoby taniej

jutro odbieram , ale może okazać się, że coś ze stykiem z obecnym, więc wtedy miałbym na sprzedaż :)

w sobotę pewnie beę grzebał, bo czekam jeszcze na silniczek od klapki do grzanego powetrza z lewej strony

Do B5 widzę że tez są w IC jakieś BLIC - te kupiłeś?

A ja kleiłem dwa lata temu maty :facepalm: i na dole mam taki zaciek chyba poszaleje i kupię sobie nowy komplet - lewe grzane asferyczne 36 zł i prawe 28 zł nie spodziewałem się że tak tanio

cokolwiek zamówiłem .. na pewno nie są kradzione :)

mam nadzieję, że jutro będą w InterCars do odbioru

btw.

dzisiaj słyszałem opinię .. ze ktoś ma wypasione Audi, bo ma grzane fotele i nie tylko siedziska, ale też lędźwie/plecy

były takie warianty że tylko siedzisko było grzane czy raczej "się wymądrzyłem" ?

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

...

a na pot jeszcze chyba S4 B8 wpadnie ....

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Bart-s ... znalazłbyś rozpiskę wtyczek panelu kliamtronika B7 ?

A najlepiej to jak to znaleźć w ELSIE :)

To nie takie hop siup Panie... Konkretnie jaki obwód Cię interesuje. Czujniki temperatury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z siedzenia nic nie wynika , zapraszam na przejażdzke :-)

Konrad - wlecicie w niedzielę?

No zanim napisałem coś o S4 to wcześniej na czacie Konrada dorwałem ;)

CO do schematów ... wyprowadzenia wtyczek na silniczki od klap plus zasianie i wentylator .. czujnik temp mnie nie interesują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co do S4 to proponuję jeszcze śliniaczki zabrać, żeby koledze tapicerki nie zafajdać. Ja wezmę na pewno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co do S4 to proponuję jeszcze śliniaczki zabrać, żeby koledze tapicerki nie zafajdać. Ja wezmę na pewno :wink:

przy tym mrozie nei zdąży skapnąć w stanie ciekłym ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z siedzenia nic nie wynika , zapraszam na przejażdzke :-)

jestem za:naughty:

Mówisz i masz :-)

chyba zwariowałes :) na pewno nie wysiade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co czasem maja problem z grzaniem tylej szyby B6 i B7 .. jest róży klimatronik - reszta będzie działać

http://obrazki.elektroda.pl/2154835400_1327042340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co czasem maja problem z grzaniem tylej szyby B6 i B7 .. jest róży klimatronik - reszta będzie działać

http://obrazki.elektroda.pl/2154835400_1327042340.jpg

Karolu, WRC jakiś czas temu juz zamieścił w Warsztacie. Ale dobrze przypomnieć, jak się komus trafi nie ten panel :decayed:. I co, przyjeżdżasz jutro do mnie na garaż??

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

szymanek - jak grzane to dwa

banan - moj 9 lat i jeszcze daje rade :) no i 100-ówa ode mnie leci :) i ciesz sie ... ze to nie 67 :) w sumie wtedy tez bedziesz sie cieszyc, bo emeryturka Ci wpadnie :)

I tak pewno po emeryturze człowiek będzie pracował bo co najwyżej na waciki starczy będąc na własnej działalności i płacąc zus ;-)

Michał, 100 lat i ode mnie. Ale Ty masz dalej o dyche niż ja i jako lekarz pewnie lepsze zdrowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar, ja panel już przerabiałem 5 lat temu zanim WRC miał audi pewnie ;)

a dzisiaj mi się trafiło w wyniku szukania wtyczek :)

Mam już silniczek na wymianę ... ale właśnie wróciłem z auta .. wszystkie klapki zaadoptowane .. wentylator startuje choć miał zwarcie niby ...

zdemontowałem schowek i wyjałem wtyczkę i włożyłem ... napięcia dochodzą jakieś 10 i 30... więc teraz problem - bo stan nieustalony :)

ale raczej przyjadę ... - muszę jeszcze lusterko sprawdzić prawe, zadzwonię wieczorem żeby potwierdzić na 100%

PS>

no i odkułem auto z dachu ... bo jak taki lód odpadnie i przywali w czyjąś szybę to będzie kłopot albo niedajboże w pieszego/rowerzystę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...