Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam Samsunga Galaxy S i jestem bardzo zadowolony następny też będzie Galaxy ale nie wiem czy II czy III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam HTC HD2 i puki co szybka trzyma, po kilku upadkach :wallbash:

Ale na szczęście od razu po zakupie, wyposażyłem go w silikonową obudowę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszego MADASKU[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 19:07_________________________________________________podejme sie tej naprawy i napisze czy dalem rade :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas wszystkiego najleszego ! :):drinks:

:hi: witam

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie. przejrzałem liste dzis do bukowiny

cos mało ludzi z wielkopolski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk: Madasku, oby sie Tobie w rodzince zawsze ukladalo jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pomozcie audi mi padlo a chcialem sie z wami spotkac :czesc koledzy pomozcie mam problem z audi niemam biegow miekki pedal sprzegla po zgaszeniu wchodza biegi i na rozruszniku odpala i jedzie niewiem co mam zrobic szukam i szukam i nica mam ja dopiero tydzien troche ciezkom mi sie juz biegi redukowalo niechcialy wyjsc . a na tej krzyzowce pedal od sprzegla zrobil mi sie taki miekki ze szok

Dopisany: 22 Luty 2012, 18:51widze ze nikt mi nieumie pomoc zamowilem na jutro wysprzeglik sachsa zaloze odpowietrze i napisze mam nadzieje ze to bedzie to bo mam moja audiczke dopiero od kilku dni a ona mi takie cos wywinela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pomozcie audi mi padlo a chcialem sie z wami spotkac :czesc koledzy pomozcie mam problem z audi niemam biegow miekki pedal sprzegla po zgaszeniu wchodza biegi i na rozruszniku odpala i jedzie niewiem co mam zrobic szukam i szukam i nica mam ja dopiero tydzien troche ciezkom mi sie juz biegi redukowalo niechcialy wyjsc . a na tej krzyzowce pedal od sprzegla zrobil mi sie taki miekki ze szok

Dopisany: 22 Luty 2012, 18:51widze ze nikt mi nieumie pomoc zamowilem na jutro wysprzeglik sachsa zaloze odpowietrze i napisze mam nadzieje ze to bedzie to bo mam moja audiczke dopiero od kilku dni a ona mi takie cos wywinela

wysprzeglik, albo pompa sprzegla, ew. jedno i drugie. hamulce dzialaja?

no i to nie wina auta, tylko wczesniejszej eksploatacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki musashi juz zamowilem wysprzeglik i jutro go zaloze a auto mam krotko (tydzien ) . slyszalem ze musze odpowiertzyc jutro caly uklad sprzegla? a jak to nie to to kupie jeszcze ta pompe i zobacze co z tego bedzie mam nadzieje ze to nie sprzeglo....[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 21:27_________________________________________________acha hamulce mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze trzeba odowietrzyc uklad po wymianie elementow ukladu hydraulicznego.

uwazaj zeby nie zszedl plyn ze zbiorniczka, poniewaz wtedy czeka ciebie odpowietrzenie ukladu lacznie z hamulcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...