Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Pany... jak auto wchodzi w tryb serwisowy to turbo czy nie tylko?

nie ma reguły, walnięte wtryski , nieszczelność w dolocie, turbina, zapchany egr, powietrze w paliwie, zapchany filt paliwa i np powyżej 3000rpm nie wyrabia się paliwem - ciśnienie poza zakresem

bez okoliczności i vaga nie ma reguły ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak w RNS-e wpisać trasę do miejsca z drugiej płyty ?

Włożyć drugą płytę wybrać lokalizację i uruchomić nawigowanie, a potem zmienić płytę????:eusathink:Chyba powinien podpowiedzieć, kiedy trzeba będzie zmienic płytę, albo zrobić to w kraju który się zazębia na jakimś postoju... A wybierasz się dokądś poza nasz "obszar płatniczy"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko z całkiem innej beczki :D czy z dworca PKP w poznaniu jest jakiś dojazd bus/tramwaj do parkingu koło Mc na Franowie? :D?

muszę się tam dostać w piątek z deskami bo kierowca busa z resztą wycieczki do centrum nie wjedzie :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko z całkiem innej beczki :D czy z dworca PKP w poznaniu jest jakiś dojazd bus/tramwaj do parkingu koło Mc na Franowie? :D?

muszę się tam dostać w piątek z deskami bo kierowca busa z resztą wycieczki do centrum nie wjedzie :wallbash::wallbash:

tramwaj 18 z przystanku Most Dworcowy lub ZCK jedziesz pod IKEA i wysiadasz na "Szwedzkiej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) na mapach google jest foto jeszcze z czasu budowy linii i nie wiedziałem czy już jeździ czy nie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko z całkiem innej beczki :D czy z dworca PKP w poznaniu jest jakiś dojazd bus/tramwaj do parkingu koło Mc na Franowie? :D?

muszę się tam dostać w piątek z deskami bo kierowca busa z resztą wycieczki do centrum nie wjedzie :wallbash::wallbash:

Jedziesz może z Boarders do Gerlitzen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pytałem :) do B5 jak już pisałem komplecik 57 zł - trzeba zakupić :decayed:

a to moze ja "pomięszłęm" kto pytał ...

ale 57PLN za 2 sztuki grzanych asferycznych ?

Do mojej B5:

Lewe asferyczne niebieskie podgrzewane - 36 zł

Prawe niebieski podgrzewane wypukłe małe - 27 zł

wg. katalogu IC bez zniżek 63 zł - pomyliłem się troszkę

Pepin a ty masz jakieś zniżki nie?

No i niezłe jaja wyszły - lusterka dobrane wg katalogu producenta i IC pasują tylko do przedlifta :facepalm: , po numerach oryginalnych wkładów doszliśmy że pasuje lusterko w katalogu do A6 C5 99-01 i A3 00-03 jutro no i te po 55 zł za sztukę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich zebranych na Wlkp. :cygaro:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

gwerty jak długo by trzeba było czekać, jakbym podrzucił Tobie lampy od "foki" do polerki te które oglądałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:hi:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

witam wszystkich zebranych na Wlkp. :cygaro:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

gwerty jak długo by trzeba było czekać, jakbym podrzucił Tobie lampy od "foki" do polerki te które oglądałeś ?

około 3-4 dni. bo po utwardzeniu muszą leżakować co najmniej 48h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slo, dolne listwy drzwiowe Sline i hamerykańska blenda nie jest Ci potrzebna do moda ?

A mozę ktoś inny zainteresowany .. będę wystawiał na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry

Czy ktoś z forumowiczów potrafiłby wgrać nowy soft do sterownika airbag albo polecić kogoś, bo przy dużych mrozach jak odpalałem i chwilkę kręciłem, to nie zgasła kontrolka. Byłem dzisiaj na komputerze i nie dało się usunąć błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki numer błędu albo czego dotyczy?

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

bez waga tez sprawdzisz, jak przystawisz ucho one tak delikatnie tykaja, jak wszystkie tykaja uwalilo czujnik... :wink:

Dzis czujniki działały , podpiąłem Vaga i błąd czujnika G205 Short to Ground , skasowałem , pojechałem na myjkę i znowu to samo - niestety gdzieś zwarcie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapisałem niestety numeru błędu, ale dotyczył sterownika airbag i koleś mówił, że muszę wgrać ten soft, a pracuje w ASO więc chyba nie ściemniał.

Proszę Cię... :facepalm: Podjedź, podłącze kompa i zobaczę co to...

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Pany... jak auto wchodzi w tryb serwisowy to turbo czy nie tylko?

Manual czy automat?

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

bez waga tez sprawdzisz, jak przystawisz ucho one tak delikatnie tykaja, jak wszystkie tykaja uwalilo czujnik... :wink:

Dzis czujniki działały , podpiąłem Vaga i błąd czujnika G205 Short to Ground , skasowałem , pojechałem na myjkę i znowu to samo - niestety gdzieś zwarcie :facepalm:

Jak tylko na tym jednym to prawdopodobnie czujnik ale... Wywal go jeszcze i siknij kontaktem wtyczkę i gniazdo. Przyjrzyj się pinom - może zaśniedziałe są.

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

witam:hi:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

witam wszystkich zebranych na Wlkp. :cygaro:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

gwerty jak długo by trzeba było czekać, jakbym podrzucił Tobie lampy od "foki" do polerki te które oglądałeś ?

około 3-4 dni. bo po utwardzeniu muszą leżakować co najmniej 48h

Grześ - przepraszam Cię, nie wyrobiłem się... Jutro odbiór auta w którym siada lewy reflektor - dogadam się z klientem co dalej (w razie W masz coś na podmianę?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...