Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

to ja proponują w Plazie zacząć :)

nie Adaś

lepiej zacznijmy w plazie :wink4:

najlepiej zacząć w plazie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ok ... to stanęło na tym że zaczynamy w Plazie :good:

kurcze co tam u Was ?

sie skacze, sie pływa, 94kg na budziku, żona pies, Moda na suksces codziennie...się żyje na bogato :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 18:45_________________________________________________ja mam 104 i się nie chwalę :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 18:45_________________________________________________ja mam 104 i się nie chwalę :tongue4:

z jajami czy bez :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:57_________________________________________________widze że godzina piątkowego spota sie zmieniła, w takim razie to i my (z małym opóźnieniem) sie pojawimy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja proponują w Plazie zacząć :)[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 18:15_________________________________________________

nam za białym borem (czy jakoś tak) też od tylca strzelili :gwizdanie:

to witajcie w klubie, że tak powiem :kox: Biały Bór ul. Dworcowa :naughty:

ku***ski Biały Bór :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Witam, wtrącę się do tematu i dodam że biały bór, człuchów, brzezie i okolica ale głównie gmina Biały bór to mała a za razem najbogatsza gmina zaopatrzona w foto radary w polsce, jest to droga brdziej przelotowa na np. koszalin (takie ubocza) gdzie nie powinno być foto.... a tu zonk :decayed: sorry... w każdym razie mała ciekawostka dochód roczny w tak małej gminie z mandatów to (w.g. TVN 24) 5 mln. zł rocznie... wiem że jest tam masakra z foto bo moja żona ma tam babcię... więc jeździmy

ale spoko Panowie na pocieszenie dodam że mam aaaaa nie powiem ile pkt. bo to nie jest powód do dumy :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

dobly z rana :hi:

my chyba mamy na tę samą godzinę budziki ustawione :decayed:

czesc Wojtasie, ja mam na 7.00 :decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 07:43_________________________________________________to ile punktow zgarnoles za foto ?[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 07:44_________________________________________________ide po kawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile punktow zgarnoles za foto ?

na szczęście żadnego, bo fotka od tylca, więc pkty przejmuje mama :decayed:

szczesciarz z Ciebie, ja w te wakacje dostalem 8 punktow :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście żadnego, bo fotka od tylca, więc pkty przejmuje mama :decayed:

a prawo jazdy ma ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas i tak przepisy sa bardziej tolerancyjne,w de za przekroczenie o 40km\h na terenie zabudowanym oddajesz na miesiac prawko i 300 euronow ilosci punktow niestety nie pamietam[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 08:03_________________________________________________

dzien dobry :hi:

czesc Marcin

:hi: jak tam dzionek? praca przed toba czy juz weekend?

musze niebawem smigac do roboty a po pracy musze zrobic kursik do koln i potem wolne :pali:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 08:05_________________________________________________ja mialem wtedy 94km\h na dozwolonej 50 i dostalem 8 punktow i 300 zlociszy :disgust:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 08:09_________________________________________________jak patrze za okno to wcale nie chce mi sie isc do tej pracy, leje z nieba :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...