Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę jednak wiało :)

Ja bym poszukał jakiejś spokojniejszej miejscówki :)

Chrismen .. Madbar przyjechał i sam gadał przez 2h :kox:

Bart-s jak chcesz to czasem mogę zabrać laptoka i zostać uczniem dże-vag i trochę Cię odciążyć :)

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:50_________________________________________________Vario, jakie rolki kupiłeś ... co sądzisz o tym?

http://allegro.pl/rolki-regulowane-r-30-33-abec5-spokey-709-12-15-i1546288974.html?source=oo

albo to

http://www.sport-shop.pl/rolki-z-wymienna-ploza-skate-ice-rozowe-p-2780.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotarłem do Poznania koło 18 i widziałem Piechola na skrzyżowaniu Baraniaka i Dymka :) więc pewno już było po spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotarłem do Poznania koło 18 i widziałem Piechola na skrzyżowaniu Baraniaka i Dymka :) więc pewno już było po spocie

tak mi się wydawało, że znajoma morda się looka na auto :decayed::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miłe spotkanie, to mój pierwszy spot od prawie roku, miło było zobaczyć wasze twarzyczki :)

Bart-S to nie były pełne możliwości wydechu ale wyobraź sobie jak gada zdrowe V8 (RS4) :) na customowym wydechu

Pepin, rolki podobne jak z tego linku http://allegro.pl/rolki-regulowane-r-30-33-abec5-spokey-709-12-15-i1546288974.html?source=oo twojego :) ale są czarno-białe, podobno wygodne, kupione w Carrefour Franowo cena ok 150 zł, wyglądają całkiem solidnie i rolki są gumowe a nie plastiki jak w większości marketowych, nie są to Rocessy ale chyba złe nie są

Bart-s tu masz RS4 na wydechu takim jak ja mam czyli amerykańskim Magnaflow, jest to jeden z najlepszych wydechów made in USA :)

wklejam link bo nezpośredni nie bangla

a jednak bangla :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: jak dziesięcioletnia ciężarówka może ładnie brzmieć :polew:

:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Bardzo, bardzo dzięki wszystkim za spota. Do Pepina. Karolku, to że sam gadałem przez dwie godziny to zwykłe oszczerstwo. Co najwyżej godzinę i 50 minut :kox: :kox: :kox:.

Ale aluzja zrozumiana i przyjęta. Na nastepny raz się ograniczę, albo przywiozę w końcu Małżonkę, ona mnie zmityguje. Jeśli komuś uprzykrzyłem czas moim gadulstwem, to szczerze przepraszam, ale tak się cieszyłem, że Was znowu widzę, Paszczaki, że w ten sposób radość wyrażałem. A na poważnie, moja propozycja jest jak najbardziej aktualna. Proponuję kiedyś zrobić jakiś spocik u mnie na ogródku. Niestety fury by musiały zostać poza ogrodzeniem posesji( bo zielona trawka kosztuje mnie masę wysiłku, ale na tarasie miejsca dla nas wszystkich powinno być pod dostatkiem..... :>. Wtedy oczywiście z dzieciakami i żonami. jest piaskownica, mini placyk zabaw, huśtawki, więc pociechy też się nie będą nudzić...[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 09:17_________________________________________________

:)Ummm, no i jeszcze nie jestem głodny ;)

Ty to chyba specjalnie przyjeżdżasz na te spoty po 24h głodówce..... :polew:

Piechol - oddałeś Madbarowi części ode mnie?

oddał, oddał, jak najbardziej...a tylko mnie uświadom, do czego mam być ta duża 10 pinowa wtyka z uszczelnieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskownica :dance: W końcu będę mógł na legalu poobracać jakieś babki :decayed:

Bartek jeśli chodzi o "gadulstwo" - nikt Ci nie broni (przy Tobie nie ma szans na sytuację w której nie ma o czym gadać :good:). To cały Twój urok i znak rozpoznawczy - tak jak u Pepina czerwone buty i czapka :polew:

...a tylko mnie uświadom, do czego mam być ta duża 10 pinowa wtyka z uszczelnieniem?

Pokaż mi to, bo ja tą paczkę szykowałem jakiś czas temu i nawet nie pamiętam co tam włożyłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieststy nie przywiozłem klamotów do pracy..... Ale z tego co widziałem wczoraj to ona chyba wygląda tak jak ta od podpięcia reflektora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...