Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa - ta jest do front PDC (jeśli kiedyś się zdecydujesz :decayed:)

Ach rozumiem, pozbywasz się stosu niepotrzebnych części z garażu i mi wcisnąłeś. To ma być takie delikatne przypomnienie, żebym w końcu zabrał zderzak.... :tongue4:. A na poważnie musze się przyjrzeć, bo jeśli ta wtyczka jest identyczna jak ta od reflektora to, wykorzystam okazję i podmienię, bo moja zainstalowana jest uszkodzona i zawsze mam krzyż przy wymianie żarówek z jej odpięciem... Dzięki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Madbar, no co Ty .. to miała być prowokacja .. bo ostatnio mało było w wątku pogawędek :)

A tak od razu się kilka zdań zrodziło innych niż Hi i dzień dobry :P

PS.

Feng-Shui wymyślili chińscy włamywacze, żeby łatwiej poruszać się po omacku w okradanych domach. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chłopaki powiedzcie mi gdzie w poznaniu dobrze i tanio wymienią mi amorki ze spręzynami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

ja teraz cały czas grzebię z mieszkaniem, że nawet nie wiedziałem, że był spot :(

Piaskownica :dance: W końcu będę mógł na legalu poobracać jakieś babki :decayed:

Bartek jeśli chodzi o "gadulstwo" - nikt Ci nie broni (przy Tobie nie ma szans na sytuację w której nie ma o czym gadać :good:). To cały Twój urok i znak rozpoznawczy - tak jak u Pepina czerwone buty i czapka :polew:

Oby Gosia nie widziała jak je obracasz :gwizdanie:

A co do gadulstwa.... może by Bartek z Madasem wystartował w bezpośredniej konfrontacji ?? :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bardzo lubie jak gadka się kręci :)[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:01_________________________________________________

A co do gadulstwa.... może by Bartek z Madasem wystartował w bezpośredniej konfrontacji ?? :mysli::decayed:

ja też byłem na tym spocie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bardzo lubie jak gadka się kręci :)[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:01_________________________________________________

A co do gadulstwa.... może by Bartek z Madasem wystartował w bezpośredniej konfrontacji ?? :mysli::decayed:

ja też byłem na tym spocie :)

i Cię Bartek zagadał? być nie może :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym Głosie Wielkopolskim mamy naszą gwiazdę Młodzika .. strona 12ta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym Głosie Wielkopolskim mamy naszą gwiazdę Młodzika .. strona 12ta :)

coś daleczko daleczko na 12 :naughty::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym Głosie Wielkopolskim mamy naszą gwiazdę Młodzika .. strona 12ta :)

co on tam robi ?? :)

uśmiecha się :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym Głosie Wielkopolskim mamy naszą gwiazdę Młodzika .. strona 12ta :)

co on tam robi ?? :)

Dokogo się uśmiecha i z jakiej okazji?

Ja nie mam, Głosu Wielkopolskiego,,, więc już napisz co tam robi?

uśmiecha się :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 08:45_________________________________________________

:hi: :hi:

jako pierwszy od stulat :)

nooo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie czymś konkretnym się różnią od siebie te opony ?

http://www.opony.com.pl/opony/235/40R18/pirelli/letnie/osobowe/?p=371,45,1,4

i czy takie będą dobre ? czy coś innego możecie polecić ? zależy Mi na super przyczepności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie czymś konkretnym się różnią od siebie te opony ?

http://www.opony.com.pl/opony/235/40R18/pirelli/letnie/osobowe/?p=371,45,1,4

i czy takie będą dobre ? czy coś innego możecie polecić ? zależy Mi na super przyczepności

Na liście masz 3 rodzaje P Zero: just P Zero, P Zero Rosso i P Zero Nero - czyli różny bieżnik

i do tego masz różne indeksy prędkości.

Ja mam Pirelli P Zero Rosso 235/40/18 95Y

Adaś a deszczu się nie boisz :D ?

Wydaje mi się że jak "zmaksymalizujesz" parametr przyczepność,

to również to samo stanie się z prędkością zużycia, bo chyba wtedy opona będzie bardziej miękka ... am I right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, ale już Mnie w uj denerwuje jak na drugim biegu Mi zrywa :thumbdown: czemu nie wziąłem quattro :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, ale już Mnie w uj denerwuje jak na drugim biegu Mi zrywa :thumbdown: czemu nie wziąłem quattro :wallbash: :wallbash:

Adaś, piwo jest tańsze niż paliwo .. nie jedź , napij się :)

jak chcesz to mam kilka sztuk P Zero Rosso .. prawie sliki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: powiedzcie mi jedną rzecz: trzeba się jakoś specjalnie obchodzić z nowym sprzęgłem i hamulcami? gdzieś czytałem, że jeśli chodzi o hamulce to dobrze przyhamować w miarę możliwości kilkanaście razy równomiernie, żeby się ułożyły. A co ze sprzęgłem? głownie chodzi mi o to czy mogę bez stresu zmieniać biegi na wysokich obrotach :mysli: (ruszać będę grzecznie :wink4:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...