Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no jedynie kartony mi zostają..

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

tomasz, przeciez golf to benzyna, a tam zawsze ale to zawsze wskazowka jest na 90 stopniach...

? nie rozumiem ?

ze ewidentnie masz uwalony termostat, w benzynie chyba nigdy nie spadnie po nagrzaniu ponizej 90 st.

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

niestandardowy A co wymieniłeś termo, i było to samo ? Bart-s sugerował jeszcze czujnik od temp., więc jedno z dwóch.

Q7 z 3.0tdi nie ma takiego problemu żeby się nagrzać.

jK BEDZIE U cIEBIE NIE WIEM . ALE 1.9 - 2.0 TDI SLABO SIE NAGRZEWAJA, NIE MOWIE W TRASIE GDY SIE CISNIE, ALE PRZY JEZDZIE W KORKACH TO TRAGEDIA...

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

ROMETER.. JEZDZISZ NA KLIMIE W aUTO?

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

co zauwazylem ze gdy jezdze na econ to juz totalna klapa, na auto chyba zalacza sie grzalka w nagrzewnicy...i szybko w kabinie robi sie cieplo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

no jedynie kartony mi zostają..

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

tomasz, przeciez golf to benzyna, a tam zawsze ale to zawsze wskazowka jest na 90 stopniach...

? nie rozumiem ?

ze ewidentnie masz uwalony termostat, w benzynie chyba nigdy nie spadnie po nagrzaniu ponizej 90 st.

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

niestandardowy A co wymieniłeś termo, i było to samo ? Bart-s sugerował jeszcze czujnik od temp., więc jedno z dwóch.

Q7 z 3.0tdi nie ma takiego problemu żeby się nagrzać.

jK BEDZIE U cIEBIE NIE WIEM . ALE 1.9 - 2.0 TDI SLABO SIE NAGRZEWAJA, NIE MOWIE W TRASIE GDY SIE CISNIE, ALE PRZY JEZDZIE W KORKACH TO TRAGEDIA...

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

ROMETER.. JEZDZISZ NA KLIMIE W aUTO?

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

co zauwazylem ze gdy jezdze na econ to juz totalna klapa, na auto chyba zalacza sie grzalka w nagrzewnicy...i szybko w kabinie robi sie cieplo...

U mnie jest to samo. AVF. Po zeszłej zimie wymieniłem termostat. Oryginalny z ASO. I dzisiaj mnie prawie szlag trafił, jak po powrocie do chaty po prawie 25 km jak się zatrzymałem to wskazówka temperatury spadła z 90 stopni. W sumie w w czasie jazdy jest ok. Obserwuje kilka dni, a jak nie będzie zmiany to wymienię, a ten spróbuje zareklamować. Kwitki jeszcze mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowi sie tez ... ze termostat to czesc sezonowa...

Nie wk........j mnie. Poprzedni wytrzymał 8 lat. A może chcesz powiedzieć, że są letnie i zimowe jak opony?:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek chyba sobie dziabnął - bo agressor mu się załączył :grin:

No właśnie się włączył, bo sobie nie dziabnal. Jeszcze padł jeden amor od klapy bagażnika. Nawet słyszałem jak gaz spie.........ł. A wymienić będę musiał oba.:wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek chyba sobie dziabnął - bo agressor mu się załączył :grin:

Barts, jesli chodzi o kiere, to pasuje tez np z a5 czy innych q5 itp? Poducha tam jest ta sama co w b7 3ramiennej ? O okrągłych nie mówie bo to juz za drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowi sie tez ... ze termostat to czesc sezonowa...

Nie wk........j mnie. Poprzedni wytrzymał 8 lat. A może chcesz powiedzieć, że są letnie i zimowe jak opony?:facepalm:

no jezeli masz taki tok rozumowania... to pozostawie to bez komentarza...

---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:05 ----------

slo, kiery szukasz? w bex-ie poszly poduchy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo, kiery szukasz? w bex-ie poszly poduchy?

nie, poduchy całe, kiera też ładna.. ale po jeździe bartsowym wozidłem tak się napaliłem na łopatki że masakra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim .

Bart-s tak jak pisalem bede w niedziele juz na 100% ,jutro lece po baterje sorki juz dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w F1 :decayed:

---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:14 ----------

a w sumie... bedzie na spocie to z nim to zalatwimy :wink:

moja propozycja .... aku za kiere :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 01:36 ---------- Poprzedni post napisany at 01:22 ----------

slo, pod obrazkiem masz foto video reklama slub, a ja chce takie cos u siebie ale z przekierowaniem na moj watek. jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ze zdjecia zeby linkowalo ? Wklejasz zdjecie, potem klikasz "Link" (dwie ikonki w prawo od wstawiania obrazka), wklejasz link do swojego tematu i powinno banglać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie co zrobić? Wymienić termostat czy zostawić i uznać to za normalne? Jak by był zepsuty to chyba w lato też nie trzymał by temperatury co?

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek chyba sobie dziabnął - bo agressor mu się załączył :grin:

No właśnie się włączył, bo sobie nie dziabnal. Jeszcze padł jeden amor od klapy bagażnika. Nawet słyszałem jak gaz spie.........ł. A wymienić będę musiał oba.:wallbash::wallbash:

Ja chyba gdzieś mam te poprzednio zdemontowane - nowe nie są ale działać działają, mogę je oddać.

---------- Post dopisany at 01:57 ---------- Poprzedni post napisany at 01:56 ----------

mowi sie tez ... ze termostat to czesc sezonowa...

Nie wk........j mnie. Poprzedni wytrzymał 8 lat. A może chcesz powiedzieć, że są letnie i zimowe jak opony?:facepalm:

no jezeli masz taki tok rozumowania... to pozostawie to bez komentarza...

Nie wiem co mu się stało - zwykle bardzo rzeczowo się wypowiada (chyba ma zły dzień :wink:).

---------- Post dopisany at 01:58 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ----------

Bartek chyba sobie dziabnął - bo agressor mu się załączył :grin:

Barts, jesli chodzi o kiere, to pasuje tez np z a5 czy innych q5 itp? Poducha tam jest ta sama co w b7 3ramiennej ? O okrągłych nie mówie bo to juz za drogo

Z A5/S5/RS5 też podejdą... Ale raczej szukaj kompletu obręcz + poduszka (unikniesz wtopy).

---------- Post dopisany at 01:59 ---------- Poprzedni post napisany at 01:58 ----------

Siemka wszystkim .

Bart-s tak jak pisalem bede w niedziele juz na 100% ,jutro lece po baterje sorki juz dzisiaj.

Dobra. Co my tam mamy zrobić u Ciebie? Już zdążyłem zapomnieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera plus poducha odpada, nie skompletuje tego co sobie wymarzylem... jak bede mial numery to bedzie ok? Z a6 tez bedzie ok?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie co zrobić? Wymienić termostat czy zostawić i uznać to za normalne? Jak by był zepsuty to chyba w lato też nie trzymał by temperatury co?

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

26zł można wydać aby mieć pewność, że pierdoła jest OK - kup termostat firmy Wahler.

---------- Post dopisany at 02:01 ---------- Poprzedni post napisany at 02:01 ----------

Kiera plus poducha odpada, nie skompletuje tego co sobie wymarzylem... jak bede mial numery to bedzie ok? Z a6 tez bedzie ok?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

To zróbmy tak - najpierw kup obręcz. Jak będą jej numery to poduchę się dobierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, napisalem pare maili, niedlugo bedziemy wiedziec co i jak i cos kupie jak bedzie okazja i ladny stan. Tzn oczywiscie po konsultacjach z Tobą :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo, pod obrazkiem masz foto video reklama slub, a ja chce takie cos u siebie ale z przekierowaniem na moj watek. jak to zrobic?

Marcin - w sprawie sygnatury, daj mejla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...